Skocz do zawartości

Wirus i zamieszki


thvd

Rekomendowane odpowiedzi

21 minutes ago, Exar said:

@zychu
Nic nie kumasz, żyjesz mitami i wydumanymi aferami, a po awatarze widać sentyment do ruskiego sprzętu.

Tak, mitami. :)

Mi-8/17 to bardzo dobre, sprawdzone maszyny, co poświadczyć mogą także Amerykanie. :)

A co widać po twoim awatarze?  :)

 

Polecam najnowszy numer miesięcznika Raport WTO - zimny prysznic dla wszystkich proamerykańskich głąbów. Dokształć się, bo wstyd być aż tak niedoinformowanym.

 

I tak, za każdy podobny wpis Putin przelewa mi kopiejki na konto. :D

Ludzka głupota nie przestanie mnie zadziwiać. Nic dziwnego, że jako społeczeństwo jesteśmy w dupie, skoro większość wyborców cechuje podobna mentalność.

21 minutes ago, Exar said:

Żydzi skumali, że mając niewidzialny myśliwiec

I tyle wystarczy. Nie muszę nic dodawać.

 

Wracaj do Call of Duty, tam twoje miejsce.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Exar said:

też sobie czytam czasem dla rozrywki, ale od myślenia samemu nie zwalnia żadna lektura, a szczególnie wszelkich sputniknewsów.

Sputnika nie czytam, a myślenie samodzielnie nic ci nie da, jeżeli na niczym się nie opierasz. Nawet Józef Szwejk, któremu rozumu i roztropności odmówić nie można, w swych geopolitycznych przewidywaniach opierał się na prasie i karczemnych doniesieniach - bo skądś informacje czerpać trzeba. Niektórzy czerpią "ze swojej głowy, czyli z niczego".

No chyba że masz wujka w wywiadzie i wiesz lepiej.

Albo może jesteś doświadczonym inżynierem* z Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych - w takim razie przepraszam, zapewne przewyższasz mnie fachową wiedzą. :)

 

 

* ale twoje wypowiedzi świadczą o tym, że raczej nie jesteś.

 

 

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę mam wystarczającą i tyle na temat.  Nośność płatowca i możliwości taktyczne vs czynniki strategiczne oraz geopolityczne, są to zbiory często o bardzo małej części wspólnej, którą trzeba zmaksymalizować.

F35 to tzw. "jack-of-all-trades", zresztą podobnie jak F16 tylko generacja nie ta.

28 minut temu, zychu napisał:

I tyle wystarczy. Nie muszę nic dodawać.

Wracaj do Call of Duty, tam twoje miejsce.

Wolę River Raid. O widmie radarowym nie będę z jakimś byle internetowym trollem pisał.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trolling, to ty uskuteczniasz (choćby uwagą o sentymencie do rosyjskiego*sprzętu) - ja tylko odpowiadam, dostosowując poziom do rozmówcy (czyli jeśli rozmówca jest na +/- zerowym, to ja o dwie-trzy jednostki wyżej). :)

 

* ruskie, to są pierogi, jak to mawiał mój nauczyciel historii - świetny człowiek swoją drogą.

10 minutes ago, Exar said:

Wiedzę mam wystarczającą i tyle na temat.

No, jeśli informacje czerpiesz "z własnej głowy, czyli z niczego", to nie wątpię, że ci wystarczy. Na to forum i na ten wątek z pewnością wystarczy. :D

 

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, zychu napisał:

(choćby uwagą o sentymencie do rosyjskiego*sprzętu)

No tak w waszym hymnie przecież jest "Rosja to święty ukochany nasz kraj."

Jak mógłem... ?

21 minut temu, zychu napisał:

Na to forum i na ten wątek z pewnością wystarczy.

Fakt, jak promuje się rusków i Vladymyra na tylu forach i wątkach jednocześnie, to na wszystko nie starcza czasu.

 

Wracaj za Ural, sobaka!

 

Edytowane przez Exar
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Exar said:

Wracaj za Ural, sobaka!

:) Nie chcę po raz kolejny nazywać cię głąbem, ale... - dokształć się, misiu, bo na merytoryczną dyskusję jestes za słaby. :)

Przykre tylko, że takich jak ty jest więcej - i że macie prawa wyborcze. Istna ochlokracja.

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Exar said:

na swojej Syberii, w ojczyźnie syfu i beznadziei.

Ale jaka u nas przestrzeń! :D

 

Ok, kończę, bo szkoda mojego czasu na dyletantów.

Bywajcie, kolego inżynierze (zakłada kufaję i wychodzi).

 

 

edit: a jednak rusofob. typowe. :)

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.