Skocz do zawartości

Czy iść do służby SOP/Policji?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Planuję pójść na egzaminy do SOP/Policji, na ten moment mogę powiedzieć tylko że z egzaminów sprawnościowych będę miał maxymalną liczbę punktów.

Pozostaje reszta tj testy psychologiczne czy rozmowa kwalifikacyjna.Moimi atutami jest lewy sierpowy i urok osobisty :D 

 

Czy ktoś był/jest w służbie albo inaczej (czy zna jakiegoś kolegę,kolegi :D)który mógłby się wypowiedzieć czy warto?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka, niebezpieczna robota za psi grosz, ale ktoś ją wykonywać musi, kiedyś chciałem się dostać do gromu, na szczęście mi przeszło.

 

Znam tylko jednego policjanta, z którym jestem tylko na cześć jak leci, robi w drogówce i ogólnie nie poleca, ciągle jak go spotykam na mieście to mówi że wykończony jest :D

 

Wiem  też, że policjanci często goszczą u psychiatry - leki, traumy to ich chleb powszedni.

Edytowane przez RENGERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maninblack napisał:

.Moimi atutami jest lewy sierpowy i urok osobisty

 

   I na tym bym zakończył Twoją karierę, jako ochroniarz zarobisz więcej, dużo dupeczek, stres mniejszy niż w psiarni czy co tam.

Jeżeli pchasz się do tych formacji to OK, ale nie znasz życia. Samo to że trafiłeś na to forum świadczy że jesteś jakoś ogarnięty.

Szukasz adrenaliny, stwórz swoje życie pod Twoje pasje. Rób to co lubisz i żeby za to Ci płacili, to jest sposób na życie!

 

   Jeżeli się zdecydujesz na pracę w mundurze, na słabo płatnej pensji, wieloma stresami i frustracjami, to proszę, ale nie doradzam.

Nepotyzm, słąba pensja, duża odpowiedzialność za wszystko, niby prestiż a widzisz zawiść..

Synowi kiedyś podsunąłem pomysł żeby do psiarni jak nie wie co robić w życiu. Odpowiedział mi: "Tata, czy ty chcesz żebym był pierdolnięty jak ty byłeś?"

 

   20 lat w Policji, zawsze pierwsza linia. Wymyśl se chłopaku hobby i zacznij za to brać pieniądze.

 

Howgh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdolfNie zgodzę się bo sam stałem na bramkach.

W dużym mieście dostajesz 200 za noc 400 weekend po którym jesteś wyjebany jak autobus do Lichenia.

To będzie ok 2000 a sytuacji podbramkowych dużo (mało kto w tym siedzi nie ma zawiasów albo kuratora na głowie)

A stres jest duży to tulipan to nóż albo naćpany delikwent co sobie ubzdurał że jest Hulkiem.

Umowy żadnej nie masz,kasa do ręki,emerytury ci też nie nabija (gdzie w BOA mają licznik x3-jakoś tak)13 brak,jak przychodzi koronawirus to sam wiesz co :) Nie daj Boże

powiedz jakiejś dupie że pracujesz na bramkach albo w ochronie-powiem tylko tyle: POWODZENIA :P

Zaczynasz mając 18,później tak leci a bo dupy,alkohol,kasa masz 35lat i jesteś z ręką w nocniku.

To co podałeś to jest dobre jako "dorobić sobie 1000zl do pensji" Kolejna sprawa to 3N nocki,nocki i nocki!!! Nie muszę mówić jak niekorzystnie wpływa to na zdrowie i układ nerwowy.

Przepracowałem 8lat w tym temacie i całkowicie zaprzeczam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlacKnight napisał:

@Kasownik Ktoś musi iść. 
Nie każdy jest spaczony. Nie pierdol.

Hehe, każdy którego znam i każdy, którego znani mi policjanci/tki znają! Sami to głośno mówią i powtarzają, że drugi raz tego błędu by nie popełnili. A znam wielu i w większości tuż przed emeryturą lub już na emeryturze więc mocno doświadczonych. Także ten.

Zdecydowanie lepiej iść do woja, kasa ta sama a robota duuuużo lżejsza. Choć kto wie co będzie jak się USA złapią z Chinami. Ale wtedy to każdy będzie miał przegwizdane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adolf napisał:

 I na tym bym zakończył Twoją karierę

 

   To był sarkazm, @Maninblack, sorki nie podkreśliłem tego, życzę Ci jak najlepiej. 

Chciałem podkreślić to że w formacjach którymi jesteś zainteresowany panuje nepotyzm, 

czyli ludzie bmw mają najwyższy status. Debile idą szybciej i wyżej od Ciebie, a Ty tyrasz i widzisz.

Chuj Cię w końcu strzela, i odpierdalasz robotę żeby było. Sam sobie zrobisz krzywdę.

Do tej roboty idzie się dla stabilności socjalnej i z lenistwa, to Cię zabije w sensie mentalnym.

Obok Ciebie większość zjebów w mundurze z przerostem ego, co to obywatelowi muszą udowodnić wyższość

munduru nad prawem obywatela.

 

   Nie polecam, w cywilu jest bardzo lepiej, Twój wybór.

 

Howgh.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pięknych komentarzy, tyle pięknych "słyszałem", "mówili". 

 

Jak się przyjmowałem to jeden koleś z 3 latami służby powtarzał to co Wy "gdzie Ty chłopie przyszedłeś, ja bym w życiu nie przyszedł" to go skwitowałem "ziomek, skoro Ci tak źle, to czemu tu w ogóle jesteś?" i cisza. 

 

Wszyscy mówią o nepotyzmie, jaka to niewdzięczna praca, jakie to miejsce dla ludzi, którzy lubią udowadniać swoją wyższość... Żeby móc wygłaszać opinie trzeba w ogóle mieć pojęcie o czym się mówi. Dużo osób powiela te peplanie to skoro TAK ŹLE W TYCH SŁUŻBACH, to co oni tam robią? Skoro w cywilu można więcej, można lepiej? 

 

Wyślijcie mi na PW 3 oferty w jednym z większych miast z lepszą płacą, lepszą możliwością awansów i podwyżek i z miejsca rzucam jutro raport o zwolnienie. 

 

PS. W Biedronce nie płacą nawet tyle brutto ile dostaje netto, więc takich ogłoszeń nie chce. 

 

Wtedy mogę wrócić z kimkolwiek do jakiejkolwiek sensownej rozmowy. A autorowi tematu mniej więcej nakreśliłem już jak to wygląda REALNIE. 

 

Serio jak czytam to co wyżej, to dostaje spazmy.

 

Edit: I jeszcze ten koleś, co przyrównuje Jednostkę Wojskowa Grom do Policji. Kyrie Eleison.... 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, thvd napisał:

Niskie zarobki.  Niski szacunek społeczny. Niby dzień dobry będą mówić, ale pod nosem będą mowić " a to pies yebany" Jak trafisz na kiepską dzielnice to i po służbie  możesz dostać kose w bebzun.

@thvdWidzę że tobie kwarantanna nie służy :P

Wszystko na nie - a tak po za tym to piszesz głupoty... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, thvd napisał:

Niskie zarobki

Na to co mam teraz wysokie.

13 pensja,umowa o pracę,płatne l4,wakacje i pewne zatrudnienie,szybka emerytura pewna niezależna od ZUS.

Co do szacunku to uwierz mi że mogą za plecami mówić pies to pies,ale jak przychodzi do rozmowy z policją to każdy obsrany I szacunek jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maninblack napisał:

Na to co mam teraz wysokie.

13 pensja,umowa o pracę,płatne l4,wakacje i pewne zatrudnienie,szybka emerytura pewna niezależna od ZUS.

Co do szacunku to uwierz mi że mogą za plecami mówić pies to pies,ale jak przychodzi do rozmowy z policją to każdy obsrany I szacunek jest.

 

3000 netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 14:50, Maninblack napisał:

Planuję pójść na egzaminy do SOP/Policji, na ten moment mogę powiedzieć tylko że z egzaminów sprawnościowych będę miał maxymalną liczbę punktów.

W takim razie szybko składaj kwity. Bo niedługo tłumy będą walić do ''mundurówki''. A nie myślałeś o zostaniu żołnierzem zawodowym? Pensja lepsza a praca spokojniejsza.

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojniejsza praca w policji jest w mieście powiatowym niż wojewódzkim. Znam rodzinkę gdzie dziadek, ojciec, a  teraz syn jest policjantem. Dziadek na słuchawce pracował i teraz na emeryturze jeszcze ciągnie kasę bo niby słuch sobie uszkodził.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie iść. Idą ciężkie czasy i będziesz tłumił protesty, gnębił rodaków oraz bronił reżimu. Lepiej jest iść do wojska, którego ostrze jest z zasady odwrócone na zewnątrz. Ostrze policji zawsze jest skierowane w stronę narodu. Przez to zwykle wojsko ma szacunek wśród ludzi a z policją różnie bywa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.