Skocz do zawartości

Czy iść do służby SOP/Policji?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, SennaRot said:

Ile zarabia taki policjant tak z czystej ciekawości?

http://www.info.policja.pl/inf/organizacja/zarobki-policjantow/69530,Zarobki-policjantow-2019-r.html

Ja lubię policjantów i szanuję ich pracę. Na pewno wolę w policji facetów, niż panie.
Zależy w jakim środowisku się obracasz, wśród normalnych ludzi, praca w policji jest dobrze widziana.
Też jest dużo możliwości i obowiązków różniastych w policji, nie tylko pierwsza linia ognia i pałowanie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się kojarzy z pewnym policjantem z Rosji.

Zatrudnił się gość, pełnił służby i dyżury i wszyscy byli zadowoleni.

Jednak po kilku miesiącach tzw HR czyli kadry zapytały go czemu nie przychodzi po wypłaty.

Ten się zdziwił.

"Przecież daliście mi pistolet więc myślałem, że sam sobie mam radzić".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, thvd napisał:

3000 netto?

Widzisz? Nie wiesz absolutnie nic, nawet o zarobkach a gadasz głupoty... 

 

PS. Kilka dni temu w końcu klepnięto podwyżkę 500 zł brutto dla Policji, apropo tabeli wyżej. 

Edytowane przez Zgredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś chciałem iśc do policji. Trzech moich wójków "służyło" od końca lat '80. Skończyli jako alkoholicy i dziwkarze, dwóch z nich zapiło się na śmierć.

Osobiście mam bardzo negatywne skojrzenia z tą formacją, zdarzało się, że byli mi potrzebni i nigdy nie wywiązali się ze swoich powinności, co wię cej potraktowany zostałem jak bandyta gdy potrzebna była interwancja w ochornie mojej firmy i pracowników.

Nie znam żadnego funkcjonariusza z powołania, który miałby "misję" i chciałby zrobić coś pożytecznego. 

Ogólnie pałam pogardą...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zgredek napisał:

Widzisz? Nie wiesz absolutnie nic, nawet o zarobkach a gadasz głupoty... 

 

PS. Kilka dni temu w końcu klepnięto podwyżkę 500 zł brutto dla Policji, apropo tabeli wyżej. 

To napisz.

6 godzin temu, Nosacz Pospolity napisał:

Ja też kiedyś chciałem iśc do policji. Trzech moich wójków "służyło" od końca lat '80. Skończyli jako alkoholicy i dziwkarze, dwóch z nich zapiło się na śmierć.

Osobiście mam bardzo negatywne skojrzenia z tą formacją, zdarzało się, że byli mi potrzebni i nigdy nie wywiązali się ze swoich powinności, co wię cej potraktowany zostałem jak bandyta gdy potrzebna była interwancja w ochornie mojej firmy i pracowników.

Nie znam żadnego funkcjonariusza z powołania, który miałby "misję" i chciałby zrobić coś pożytecznego. 

Ogólnie pałam pogardą...

Sama prawda o Polskiej Milicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak siedzisz w bagnie to się ubłocisz, nie ma innej opcji.

Policja generalnie nie ma do czynienia z mistrzami intelektu i kultury.

Jednak to są ludzie niegłupi, bo znają życie nie z youtube'a ani z filmów, muszą reagować na prawdziwe sytuacje i nieraz trafiło mi się, że reagowali bardzo rozsądnie.

Mają swoje granice tolerancji, jeśli nie jedziesz z mordą albo i pięściami + narzędziami bojowymi - da się porozmawiać i dogadać i uwzględnią twoje argumenty.

Powiedziałbym, że są aż za dobrzy jak na sytuacje w jakich się obracają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, thvd napisał:

To napisz.

Sama prawda o Polskiej Milicji.

Z tego co wiem to od 6 kwietnia 1990 Milicja nie istnieje. To po co roztrzasamy o Milicji. Co bedzie nastepnym stereotypem do podjecia rozmowy, komuna?

Edytowane przez Zgredek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.