Skocz do zawartości

Szczęśliwy związek z borderką - jak to zrobić?


Kolejorz

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kolejorz napisał:

jak stworzyć szczęśliwy związek z borderką? Jak się z taką dziewczyną obchodzić, żeby znała swoje miejsce? Wiem, że pewnie powiecie, że oszalałem, ale czy ktoś z Was tego próbował, czy komuś się udało?

1. Kto ma być szczęśliwy?

2. Jak z każdą.

3. Oszalałeś. Tak. Nie.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek z broderką jest bardzo ryzykowny z racji tego że nigdy nie wiadomo kiedy i wjakiej skali jej zacznie odwalać - lepiej szybciej niż pozniej.

Broderka dobrze się czuje przy psychopacie bo ten deje jej skrajne emocje ktòre ona defacto potrzebuje.

Skoro się zakochałeś to raczej nim nie jesteś.

Wyjeb sobie zimny kubeł na głowe i ostudz się troche w tym zakochaniu, obserwuj ją, badz gotowy na szybką ewakuacje jeżeli zacznie robić numerki. Nie angażuj siebie za mocno im wiecej w to wejdziesz tym bardziej oberwiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki schemacik Ci przygotowałem:

oso672Q.png

(https://i.imgur.com/Ou1TYaT.png)

 

Wybierz sobie sam gdzie chcesz się znaleźć.

Pssst...polecam Ci podążąć zieloną linią, myślę że taką samą radę otrzymałbyś od kliku milionów facetów na świecie, którzy mieli doświadczenie z borderkami ale być może się mylimy i Twój przypadek jest WYJĄTKOWY.

 

Niestety ja już wiem jak to się zakończy, Ty nie posłuchasz naszych rad i Twój umysł będzie Ci wmawiał że uda Ci się stworzyć szczęśliwy związek.

Chcesz to próbuj, nie możemy Ci tego zabronić.

Jesteś mężczyzną, być może musisz SAM sparzyć sobie dupsko żeby dojść do pewnych wniosków.

 

Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć ten schemacik gdy zauważyłem pierwsze borderskie przebłyski mojej ex.

 

 

Edytowane przez karmazynowy
  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.04.2020 o 00:03, Kolejorz napisał:

jak stworzyć szczęśliwy związek z borderką?

Nie da się.

W dniu 4.04.2020 o 12:04, XYZ napisał:

1. Kto ma być szczęśliwy?

2. Jak z każdą.

3. Oszalałeś. Tak. Nie.

I to jest jedyna prawidłowa odpowiedź!

W dniu 4.04.2020 o 01:01, Kolejorz napisał:

Nie no panowie, ja naprawdę jestem zakochany. Przecież musi być jakiś złoty środek

Nie no, jasne!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako człowiek, który żył z borderką jakiś czas i odchorował ten związek, mam do powiedzenia tylko jedno:

Bycie na dłuższą metę szczęśliwym z borderką, to jak bycie szczęśliwym z kimś, kto na przemian albo liże cię po jajkach albo wbija w nie szpikulec. Tylko, źe ty nigdy nie wiesz, co dziś nastąpi.

 

Jeśli lubisz takie skrajności, baw się dobrze rycerzu i ujarzmiaj borderkę ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2020 o 00:03, Kolejorz napisał:

 Wiem, że pewnie powiecie, że oszalałem, ale czy ktoś z Was tego próbował, czy komuś się udało? 

@Kolejorz, ja na Twoim miejscu spróbowałbym DLA TESTU takiego związku.

 

Tylko z pełną świadomością, że to jest tylko tymczasowy TEST i przekonanie się co oznacza "być z borderką". ; )

 

Myślę, że gdyby każdy facet coś takiego przeszedł na początku swojej kariery, to później wiedziałby czego szukać w życiu :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spotykalem sie z tego typu osobą. Wiecej jak pół roku. Nie polecam jak nie jesteś narcyzem / psychopata / socjopata. Dlaczego? Bo bedzie Cie krecic mocno, mocno, mocno. Stosowac metody manipulacji bardzo silne, az sie ugniesz. Zauroczysz, zakochasz, jeden uj. Brat wyzej Ci dal schemat. Zajebisty. 100% prawdy.

 

moja borderka byla socjopatka, z histronicznym na dokładkę (potwierdzone przez psychologa od zaburzeń).

 

sam dochodziłem dłuuuugo do siebie po tym gównie związanym z nią.

na marginesie, borderki nie kontroluja zbytnio ruchow i czesto sypią się jak poyebane. Nie wpadnij na super pomysl, zeby bzykac bez gumy. Ja popelnilem ten blad i jestem kilka stow biedniejszy, bo testy na wenery i zakazne kosztuja. Na szczescie minus.

 

uciekaj i nie ogladaj sie za siebie, blok everywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi przedmówcy ci wszystko nakreślili.

 

W dniu 4.04.2020 o 00:03, Kolejorz napisał:

jak stworzyć szczęśliwy związek z borderką?

Możesz stworzyć związek albo być szczęśliwym.

 

Ja próbowałem ...

W dniu 26.11.2019 o 00:29, Dakota napisał:

Wszyscy, którzy wiedzieli jej prawdziwą Ja. Skreślili ją, radzili porzucić. Jak zepsutą zabawkę.

Ja jednak widziałem w niej dobro, człowieka. "Rough diamond".

Miałem świadomość z ilości pracy, jaką będę musiał w to włożyć.

Z wyrzeczeń, jakie będę musiał podjąć jak rezygnację z potomstwa.

Zresztą trzymaj temat:

Odwiedzenie tego tematu przywraca wspomnienia. Jest jak jątrząca się rana.

 

Jeśli chcesz spróbować @Kolejorz to wiedz, że nikt ci za to nie podziękuje.

Że prawdopodobnie będziesz wypruwał sobie żyły, a i tak wszystko pójdzie na stracenie.

Jedyna rada jaką mam to słowa Willa Smith'a "Bieganie i czytanie książek".

Może pomoże ci ta literatura: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/175905/borderline-jak-zyc-z-osoba-o-skrajnych-emocjach

 

Jak masz za dużo czasu. Zdrowie i pieniądze do stracenia.

Spróbuj, "choć pewnie będziesz żałować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2020 o 00:03, Kolejorz napisał:

myślę, że jestem zakochany, stąd moje pytanie: jak stworzyć szczęśliwy związek z borderką? Jak się z taką dziewczyną obchodzić, żeby znała swoje miejsce? Wiem, że pewnie powiecie, że oszalałem, ale czy ktoś z Was tego próbował, czy komuś się udało? 

;DDDDDDDDDD

Jak obchodzić się z borderką?

Jak z jajkiem, codziennie kupuj kwiaty i czekoladki a może nie będzie tak źle.

Czy komuś się udało?

Podobno był jeden koleś z Paragwaju niejaki Chujo Posampas ale słuch o nim zaginął, chodzą legendy, że borderka zjadła go na drugie śniadanie a potem wysrała, podobną widziano jego szczątki jak pływały w kanalizacji Asuncion.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ace of Spades napisał:

;DDDDDDDDDD

Jak obchodzić się z borderką?

Jak z jajkiem,

Raczej jak z niewybuchem.

 

24 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Czy komuś się udało?

Podobno był jeden koleś z Paragwaju niejaki Chujo Posampas

Made my day

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/4/2020 at 1:29 AM, Esmeron said:

Czego chłopie nie rozumiesz w zdaniu "NIE DA SIE"? 

Czekaj, czekaj, ja mu napiszę tak bardziej na chłopski rozum:

 

Szczęśliwy związek z borderką to pojęcie bez... desygnatu.

 

@Libertyn , zapomniałeś jeszcze dodać, że trzeba mieć znajomości w policji na szczeblu przynajmniej wojewódzkim. I w sądzie rejonowym.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że to border?

Sama Ci powiedziała?

Ktoś kompetentny postawił diagnozę?

 

Ludzie z zaburzeniami wolą dać się zabić niż przyznać, że są zaburzeni. Wg nich to reszta świata jest pojebana.

Jeśli laska na początku znajomości sprzedaje takiego njusa, to raczej lubi odpierdalać maniany ale tak raczej bez konsekwencji.

 

Tak czy owak, zawsze Nowak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 1.05.2020 o 12:39, Mnemonic napisał:

Ludzie z zaburzeniami wolą dać się zabić niż przyznać, że są zaburzeni.

W punkt!

"Prędzej umrę niż Cię przeproszę"- powiedziała kiedyś w trakcie kolejnej kłótni o nic moja (teraz już ex ) żona.

W dniu 4.04.2020 o 00:51, StatusQuo napisał:

Miałem koleżankę w pracy, ładna, inteligentna, miałem z nią świetny kontakt, lubiłem się z nią droczyć,

a ona ze mną. W ogóle to uważałem, że jest zdrowa i normalna. Aż kiedyś chyba po roku pracy z nią, ni z dupy i z pietruszki zrobiła

mi taką psychodramę

U mnie było lepiej- nawet bez droczenia, wyłącznie milutko...Ideał, najbardziej zdrowa i bystra w całym biurze... Potem coraz gorzej. Myślę, że u niej to nie tyle borderline co księżniczkowy, silny egocentryzm...

 

Edytowane przez SpecOps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.