Skocz do zawartości

Jak i gdzie się "nauczyć" seksu?


bernevek

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, bernevek napisał:

Być może forum wyżarło mi mózg. 

To znak że pora stąd zniknąć, co zresztą ja też zrobię na dłuższy czas, bo nic tu po mnie. Nikt tu Ci nie pomoże jeśli sam sobie nie pomożesz i nie będziesz korzystał z okazji jakie podsyła Ci życie. A dziewczyna która daje wyraźne sygnały jest taka okazja, aby sprawdzić jaka jest rzeczywistość, bo póki co to sobie wkrecasz coś w głowie. Nawet jak trafisz, na dwie atencjuszki to trzecia to może być dziewczyna z którą można podziałać i przede wszystkim PRAKTYKA siedząc na forum i chłonąc cześć teorii w ogóle nie posuwasz się do przodu, a czasem i cofasz jak chyba ostatnimi czasy w moim przypadku.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do seksu jeszcze taka ogólna uwaga: z tym jest jak z plackami ziemniaczanymi. Nie ma tak, że jedne placki są lepsze od drugich. Jedni lubią placki z cukrem, inni posypane pieprzem, inni (wyjątkowi zboczeńcy) ze śmietaną, a jeszcze inni po węgiersku.

 

Seks to nie bieg na 5k gdzie wiadomo, że jak z 19 minut zejdziesz do 18:30, to jesteś lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.