Skocz do zawartości

Policja zajmie się patostreamerami z Białegostoku. Przekonują, że koronawirusa nie ma, organizują grille dla seniorów


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Czy polscy patostreamerzy złamali prawo, przekonując swoich, głównie nieletnich widzów, że "koronawirus nie istnieje", ignorując przy tym zakazy dotyczące narodowej kwarantanny

i próbując urządzić transmisje z “grillowania w plenerze z seniorami"? Ustala to policja.

 

Eksperci: trudno wyeliminować to zjawisko, bo publikowanie kontrowersyjnych treści w internecie jest bardzo dochodowe.

Za publikowanie fake newsów o zagrożeniu grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

Artykuł na:

 

https://gazetakrakowska.pl/policja-zajmie-sie-patostreamerami-z-bialegostoku-przekonuja-ze-koronawirusa-nie-ma-organizuja-grille-dla-seniorow/ar/c1-14899909

 

O dziwo, tekst jest nieźle napisany, kilka razy się uśmiechnąłem - nie ma tutaj boomerskiego pierdolenia oprócz wypowiedzi ojca 13 latka oglądającego Mexicano.

Pytał, czemu nikt nie reaguje, i twierdził, że takie treści powinny być dla nieletnich zakazane - niech sam jako ojciec reaguje, sprawdza co ogląda jego dziecko, rozmawia z nim i tyle.

 

Pozostaje pytanie, czy takie kategoryczne stwierdzenie wypowiedziane przez Konona, tzn: 

„Nie przyjmujcie mandatów od policji. Nie ma żadnego koronawirusa! To jest wymyślony fejk, zero koronawirusa! To szpitale wymyślają, żeby zarabiać na ludziach"

powinno być karane, mam mieszane uczucia szczerze mówiąc. 

 

BTW mocny ten screen z Majorem odurzonym rozpuszczalnikiem, a pod nim napis "jestem na poczcie". ? 

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Pytał, czemu nikt nie reaguje, i twierdził, że takie treści powinny być dla nieletnich zakazane - niech sam jako ojciec reaguje, sprawdza co ogląda jego dziecko, rozmawia z nim i tyle.

Dokładnie.

Idąc tokiem myślenia tego faceta, należałoby prewencyjnie zablokować wszystko co jest 18+ bo przecież dzieci mogą to oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marek Kotoński napisał:

Te słowa ojca to w moim odczuciu na 99% fejk. 

 

Wziąłem to pod uwagę, jednak wyniknęła z tego ciekawa sprawa, mianowicie Mexicano w swoim gniocie odniósł się do tego artykułu i wspomnianego wątku, gdzie oskarżył domniemanego

ojca o złe wychowanie syna, skoro kradnie mu pieniądze.

 

Mocne słowa jak na człowieka, który ma na koncie paragraf 207kk za znęcanie się psychiczne nad matką oraz prawdopodobnie żerował na niej przez większość dorosłe życie.

IMO System zaprzeczeń u alkoholików często jest wyjątkowo silny w porównaniu do tego, jaki mają "przeciętni" ludzie, nigdy mnie to nie przestanie zadziwiać heh.

 

8 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Będzie wielka afera w uniwersum.

 

Zastanawiam się, czy wezmą się za nich niczym za Daniela Magicala, czy rozejdzie się bez większych reperkusji.

Konon już nagrał materiał z krucyfiksem na stole, jaki to wirus groźny, więc chyba styki chwilowo naszły mu na właściwie miejsce.

? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.