Skocz do zawartości

Fetysz stóp okiem kobiet?


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, bassfreak napisał:

Fetysz to nie zaburzenie a tak przy okazji to ni chuja nie wiem dlaczego jak ktoś lubi stopy do od razu fetysz, jak powiem masz ładne dłonie to co też fetysz? :D

Wiesz, to zależy też od nasilenia Twoich upodobań. Jeśli lubisz popatrzeć/podotykać stopy, ale dajesz radę obejść się bez tego i nie wpływa to na inne dziedziny życia to okej. Ja użyłam słowa "fetysz", bo faktycznie człowiek, którego powyżej opisałam miał istnego pierd*lca na tym punkcie i żadne zbliżenie nie mogło obyć się bez elementów pieszczenia stóp, a najlepiej to w ogóle nie uprawiać klasycznego seksu tylko ograniczyć całość aktu do poświęcenia uwagi stopom. Nic, ale to nic innego w najmniejszym stopniu go nie podniecało. Tak silne odchyły uważam już za fetysz i zanurzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Fetysz to nie zaburzenie a tak przy okazji

Ta - a kopro? Czyli kloce na klatę i tego typu kwestie.

 

22 minuty temu, Elfii napisał:

Nie kręci mnie to, wręcz obrzydza, niezależnie od tego ile bym o stopy nie dbała i jak często ich nie pucowała, uważam je za siedlisko bakterii.

21 minut temu, Elfii napisał:

Ale, że były próbował mi lecieć z jęzorem do stóp najczęściej wtedy, kiedy ściągałam buty po 8h biegania

No właśnie - skąd to się bierze? No ja wiem skąd ale tu pisał nie będę bo to niestety brutalna prawda. I tera czy to jest normalne - wg definicji to na pewno nie bo jakiś niewielki % ludzi robi takie rzeczy.

 

6 minut temu, JudgeMe napisał:

Zawsze trafiam na zaburzone osoby. 

Zara będą oburzone. Ciekawe gdyby powstał np kopro-wątek. To wtedy oni by mówili, że to chore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Elfii napisał:

Ja użyłam słowa "fetysz", bo faktycznie człowiek, którego powyżej opisałam miał istnego pierd*lca na tym punkcie i żadne zbliżenie nie mogło obyć się bez elementów pieszczenia stóp, a najlepiej to w ogóle nie uprawiać klasycznego seksu tylko ograniczyć całość aktu do poświęcenia uwagi stopom. 

Nie no tak to nie mam, pieszczoty stóp jako gra wstępna czy relaks wieczorem albo czasem footjob ale do tego trzeba mieć skill :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Analconda napisał:

Ta - a kopro? Czyli kloce na klatę i tego typu kwestie.

 

No właśnie - skąd to się bierze? No ja wiem skąd ale tu pisał nie będę bo to niestety brutalna prawda. I tera czy to jest normalne - wg definicji to na pewno nie bo jakiś niewielki % ludzi robi takie rzeczy.

 

Zara będą oburzone. Ciekawe gdyby powstał np kopro-wątek. To wtedy oni by mówili, że to chore!

Szczerze mówiąc to średnio mnie obchodzi czy to normalne, po prostu tego nie lubię. Ubieranie się w lamparcie cętki również jest normalne, a mnie się nie podoba i nie noszę ubrań tego typu. Żurek też jest normalny, a nie jem go, bo mi nie smakuje. To, że coś jest normalne to znaczy, że wszyscy mają nakaz lubienia tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Elfii napisał:

Ale, że były próbował mi lecieć z jęzorem do stóp najczęściej wtedy, kiedy ściągałam buty po 8h biegania w nich po biurze w pracy lub uczelni i nie akceptował moich próśb "daj mi się odświeżyć" to niestety miał anatemę na moje stopy. 

Preferuje umyte ale tak na chłopski rozum może chodzi o feromony, tak samo jak ja np w lato wziąłem prysznic później lekko się spociłem to moja ex mówiła że przyjemnie pachnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Jeżeli ktoś wrzuca do jednego worka sranie na klatę i pieszczoty części ciała no to kurwa sory ale ja wysiadam XD

Np takie:

6 minut temu, Analconda napisał:

Ale, że były próbował mi lecieć z jęzorem do stóp najczęściej wtedy, kiedy ściągałam buty po 8h biegania

 

No ale co - to ma być temat w którym to samice się wypowiadają. Ja powiedziałem co wiedziałem i tyle. Powyższy cytat wyjaśnia to zbo... ten fetysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bassfreak napisał:

Preferuje umyte ale tak na chłopski rozum może chodzi o feromony, tak samo jak ja np w lato wziąłem prysznic później lekko się spociłem to moja ex mówiła że przyjemnie pachnę. 

Tak, wiem, że o to mu chodziło, ale denerwowało mnie to, że nie akceptował moich odmów + było tego za dużo, nie było miejsca na zbliżenia bez tematu stóp, nic innego go nie podniecało. 

 

Też lubię wąchać mojego Jedynego, choć dyskretnie, bo go to krępuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem, faktycznie dziwne uczucie (trochę, jak przy pierwszym seksie "A jak pachnę?...a to.. a tamto"). Ale potem? Czemu nie.

A taki masażyk, czy to jako gra wstępna, czy po prostu mizianie, też jest bardzo przyjemne :)

Tylko trzeba wyczuć tę delikatną granicę między mizianiem, a łaskotkami.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bassfreak napisał:

Chciał bym poznać zdanie damskiej części forum na ten temat, czy uważacie to za coś dziwnego i czy często wam się zdarzało że wasz partner wam o tym mówił a może się krępował ? 

Mój ex się nie krępował, wiedziałam, że ma jobla na punkcie stóp, ale od razu mu powiedziałam, że nie da rady, bo mam takie łaskotki na stopach, że nie wolno ich dotykać. Próbował na początku, czaił się. Do czasu aż polizał mi stopę, a moja noga automatycznie wystrzeliła mu w nos. Ostrzegałam :P

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2020 o 15:59, bassfreak napisał:

Chciał bym poznać zdanie damskiej części forum na ten temat, czy uważacie to za coś dziwnego i czy często wam się zdarzało że wasz partner wam o tym mówił a może się krępował ?

Mi to kompletnie nie przeszkadza. Normalny fetysz. Wielu męzczyzn taki ma.

Natomiast mam znajomą która otwarcie powiedziała swojemu partnerowi że jest nienormalny kiedy on wyznał jej swój fetysz stóp. Dużo zależy od kobiety.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.