Skocz do zawartości

Scorpions


AdrianoPeruggio

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijcie od tego, pierwszy z góry, po prawej jest reszta utworów.

 

https://www.youtube.com/results?search_query=scorpions+animal+magnetism+full+album

 

 

 

 

Red, ja lubię też, poza tym albumem, ten teledysk:

 

 

A tu oficjalny teledysk do utworu, który słusznie wstawiłeś:

 

 

też go uwielbiam:)

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej płyty, jaką w ogóle stworzyli, czy album, o którym napisałem?

Wyegzaltowany dla Ciebie, dla mnie najlepszy podgatunek rocka typowy dla lat 80tych-szybko, melodyjnie i ostro, ale nie zbyt ostro.

 

Dla mnie wyegzaltowane jest pokazywanie na teledyskach hiphopowych wysuszonych szczurów z wyglądem jak z gimnazjum, którzy machają w bezwładzie górnymi kończynami i nadają na Policję, mając mleko pod nosem i pierwszy trądzik na czole, kaptur na łeb i wystudiowane ruchy, nie piszę tego do Ciebie, tylko po prostu ja też nie lubię egzaltacji w muzyce, ale inaczej ją rozumiemy. A, co do egzaltacji to jeszcze zaliczam do niej obecne soft rockowe zespoły głównie z USA, których muza przewija się np. na filmach dla młodzieży, a gdzie wokalista jęczy i zawodzi nostalgicznie chłopięcym głosem, jakby go wykastrowali:) Różne Kupichy i tego typu zespoły także. W modzie jest-być wychudzonym młodzieniaszkiem, nałożyć tiszerta i trampki, usiąść z gitarą i zawodzić swoje''bikos ajlawju'' czy inne takie:) Nastolatki z gimnazjum zauroczone, a kasa z koncertów i płyt się zgadza.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza płyta jako wydali. Ja mówie że oceniam to co słyszałem może na albumach mieli lepsze kawałki bo gawiedź gust ma niewyrobiony a ostatnio jakoś nic mi sie nie chce nawet słuchać muzyki więc za jakiś czas może wyrobie sobie konkretne zdanie na ten temat a nie namiastke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.