Skocz do zawartości

Olejek CBD,THC,susz i inne


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) 

Jakie jest wasze zdanie na temat produktów konopnych,szczególnie chodzi mi o działanie olejku CBD.

Czy ktoś stosuje?Opinie są bardzo podzielone,jedni wychwalają inni mówią ze to nic nie daje...

Nigdy nie miałem z tym styczności,ale słyszałem że wycisza i zmniejsza stres, a to by mnie interesowało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się tym interesowałem, ale nie dane mi było skosztować. Gdyby marysia była legalna, to taka pasta

była by warta tyle co pasta do zębów, a tak to jesteś skazany na jakieś pasty, które nie masz żadnych gwarancji ile

mają w sobie tego co trzeba, a cena jest kilkaset razy większa niż powinna.

Też problem polega na tym, że żeby to miało sens, musisz przyjąć minimum "dawkę terapeutyczną",

więc pewnie trzeba by poeksperymentować na sobie, ustalając przy okazji granicę ile to jest za dużo ;) ,

a przy cenach komercyjnych olejków, to jest już baaardzo drogo.

 

To czego bym chciał kiedyś spróbować, to RSO oil, od gościa, który to wymyślił, czyli Rick-Simpson oil.

Czyli bierzesz susz, zalewasz go alkoholem etylowym i sobie odparowujesz alkohol, aż zostanie Ci

ciemna papka..

Filmów jest dużo, ale tu przykład:

 

PS. Chyba pomyliłem olejki CBD, to jest z konopi siewnej, czyli wszystkie kanabinoidy bez THC?

 

PS2. Czy mnie coś ominęło? Wrzuciłem an allegro "CBD" i połowa tego co tam jest to jakby marysie sprzedawali..

Chyba nie jestem na bieżąco :)

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.