Skocz do zawartości

Artykuł Onetu na temat przemocy kobiet wobec mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2020 o 21:31, leto napisał:

Kobiety z reguły (w 99% przypadków) są znacznie bardziej kruche, niż mężczyźni. Użycie nadmiernej przemocy wobec nich może się skończyć źle. Nie powinniśmy wg mnie przykładać do nich tych samych standardów, co do mężczyzn.

Nie wolno tak pisać o kobietach. Feminazistowska propaganda mówi coś zupełnie innego i same kobiety w to święcie wierzą. To że fakty mówią co innego, tym gorzej dla faktów. Przecież one są silniejsze, lepsze i wogóle się lepiej od facetów uczą i nie tylko a to, że jak teraz w czasach kryzysu "prawdziwy menszczyzna" musi: to przecież taki nie nieznaczący szczegół, podobnie jak to, że one takie biedne i muszą leżeć na tapczanie i ładnie pachnieć. 

 

Apropos Scheuring-Wielgus:

 

 

 

 

 

A nie tylko Kopernik była kobietą:

 

https://www.youtube.com/watch?v=lwleaxA0ps0

 

 

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bicia kobiet, nigdy nie uderzyłem żadnej do czasu - aż sama o to poprosiła. Nowo poznana koleżanka "fajniutka, milutka, skromna" podczas seksu wzięła moją rękę i zaczęła się bić nią po twarzy. Myślę sobie: "co do kurwy" xD. No i teraz jak czasem do niej wpadam, sprzedaję jej lekkie liście podczas seksu, niesamowicie ją to nakręca i szybciej dochodzi. 

I tak się powoli żyje w tym kraju.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2020 o 12:53, mac napisał:

Gra niewinną, skarbie, nie będę chciała nic przy rozwodzie, po co intercyza, jak jestem niegroźna, itp. Szkoda strzępić ryja nawet.

Dodałbym swoją ostatnią "dawaj bez gumki nic nie będzie" jak powiedziałem, że zakładam krzyk, płacz i wyszła do 2 pokoju. :D Mówiła coś wcześniej, że jakby wpadła to by alimentów nawet nie chciała xD ona 25+. Tak się zastanawiam kto to łyka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CzarnyR łykają pelikany, jak ten, któremu odpisywałem. Wielcy mędrcy, maczo, alfy, chady wszelkiej maści, niezniszczalni do pierwszego prawdziwego konfliktu i uświadomienia rzeczywistością.

 

Ignorantów nie brakuje, również w tym miejscu, co jest mega przykre.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nadmienić, że przemoc domowa ma różne formy. Przykładowo mój kumpel z pracy miał sytuację, że kupił nam wszysykim obiad na wyjeździe a że i tak całość później dostawał jako zwrot to nie przejmowaliśmy się i braliśmy to na co mamy ochotę. 

   Siedzimy sobie na luzie, jemy, śmiejemy się... a tu po chwili jego małżonka dzwoni i było słychać jak mu jodłuje przez telefon a ten jej próbuje wytłumaczyć, że będzie zwrot za ten rachunek od szefa. Szok ! to już facet nie może wydać 100 ziko na obiad ?

 

  Okazało się, że małżonka otrzymuje powiadomienia jak są większe ruchy na koncie misia. Większe tzn powyżej 50 pln...

Edytowane przez isaac_auto_tune
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, isaac_auto_tune napisał:

Trzeba nadmienić, że przemoc domowa ma różne formy. Przykładowo mój kumpel z pracy miał sytuację, że kupił nam wszysykim obiad na wyjeździe a że i tak całość później dostawał jako zwrot to nie przejmowaliśmy się i braliśmy to na co mamy ochotę. 

   Siedzimy sobie na luzie, jemy, śmiejemy się... a tu po chwili jego małżonka dzwoni i było słychać jak mu jodłuje przez telefon a ten jej próbuje wytłumaczyć, że będzie zwrot za ten rachunek od szefa. Szok ! to już facet nie może wydać 100 ziko na obiad ?

 

  Okazało się, że małżonka otrzymuje powiadomienia jak są większe ruchy na koncie misia. Większe tzn powyżej 50 pln...

Są trzy podstawowe formy przemocy: fizyczna, psychiczna i emocjonalna, ekonomiczna. Mężczyźni wiodą prym w przemocy  fizycznej. Stąd statystyki niebieskiej kart są tak wykoślawione. Niebieska karta to głównie przemoc fizyczna.

 

Kobiety natomiast wiodą prym w przemocy psychicznej i emocjonalnej. Stosowanie tego rodzaju długotrwałej przemocy może doprowadzić nawet do samobójstwa.

 

Przemoc ekonomiczna natomiast jest wykorzystywana przez obie płcie.  To wydzielanie pieniędzy, patologiczna kontrola wydatków partnera (czyli to co opisałeś) oraz poniżanie partnera na tle ekonomicznym - np. kobieta robi ci wciąż awantury że za mało zarabiasz, zabiera ci pieniądze itd.

 

Rzeczywistość pokazuje (relacje pracowników socjalnych, profesjonalne artykuły badające ten temat) że najczęściej kobietą, która stosuje przemoc w związku z mężczyzną jest kobieta niepracująca, która siedzi w domu. Żeruje mężczyźnie, wymaga wysokich zarobków, bo chce wysokiego standardu życia. Uważa że to obowiązkiem faceta jest jej go zapewnić. Będzie poniżać faceta, czasami może w ruch pójść nawet przemoc fizyczna.

 

Dlatego lepiej omijać szerokim łukiem kobiety, które nie chcą pracować. Bo to potencjalnie proszenie się o koszmarne problemy.

Edytowane przez Tarczowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.