Skocz do zawartości

Portalowa porada, starsza laska


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Mr. Pacjent napisał:

Oczywiście poznać tego po sobie nie dałem, ale wam mogę powiedzieć. Jak to widzicie?

 

 

Widzę to tak, że jesteś desperat, który mierzy randomowej babie czas odpowiedzi na swoje wiadomości i układa sobie w głowie jakieś dziwne scenariusze. 

Nie znacie się, nic nie jesteście sobie winni, a Ty myślisz, że bawisz się w jakieś gierki, a ona połyka haczyk. 

Jak dobra zawodniczka, to na haczyku ma takich jak Ty 10 desperatów na raz do ładowania atencji. Opcjonalnie: popisać popisze, ale ma swoje sprawy i swoje życie i randomowy kontskt przrz internet nie spędza jej snu z powiek l, czego i Tobie życzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/11/2020 at 6:24 AM, Mr. Pacjent said:

Poznałem tam kobitę starszą ode mnie o 8 lat.

Dziecko drogie.

Panienka 8 lat starsza, która by się tobą faktycznie zainteresowała na takim portalu:

a) jest towarem 8 kategorii (i weźmie każdego)

b) jest tuż na wylocie i pali jej się pod pupą na małżeństwo i dziecioka (i weźmie każdego)

c) szuka atencji, żeby sobie wmawiać, że jest jeszcze atrakcyjna (i nie weźmie żadnego)

ewentualnie, jeśli jesteś minimum 8/10 z wyglądu:

d) nudzi jej się i szuka ładnego chłopca na szybki numerek, i uznała, że jesteś przygłupem, bo zamiast jej to zaproponować, to wydziwiasz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.