Skocz do zawartości

Dlaczego strona Bracia Samcy promuje 2703?


Zajac

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. 

Jakie motywy stoją za promowaniem tej osoby przez moderatorów i założyciela? O czym świadczy stworzenie dla niego podroździału. 

Dlaczego Marek Kotoński w swoich wypowiedziach broni 2703?

Jak można promować i bronić kogoś kto obraża Polskę, nas wszystkich jako naród oraz naszego prezydenta? 

Osoba która wybiła się na agresji oraz hejcie przeciwko najlepszym polskim kulturystom naprawdę powinna mieć miejsce tutaj? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awięc też ma swój wątek, a wielokrotnie ze mnie szydził, jest tam sporo youtuberów którzy mnie nienawidzą - i nie usuwam ich.

 

Tak więc wątek o Patryku 2703 zostanie, jak ktoś go nie lubi, to niech tam nie zagląda i się nie wpisuje, proste. 

 

Zrozumcie proszę - gdybym pytał się ludzi o to kogo lubią a kogo nie, musiałbym zamknąć forum.

 

No i co z tymi co lubią Patryka? 

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RENGERS napisał:

Gościa nie lubię, ale sylwetkę ma zajebistą - zna się na robocie, wie jak trenować i jak jeść. 

 

Można więc się od niego sporo nauczyć :)

Właśnie się nie zna. Udowodniono milion razy, że gada bzdury na temat treningu/diety i nie ważne, że wygląda. Wygląd nie zawsze świadczy o wiedzy. Pooglądaj sobie Piotra Strzałę na yt i zobaczysz.

32 minuty temu, .LaRs napisał:

Patryka można lubić lub nie, natomiast jego kanał jest bardzo wartościowy i można się od niego nauczyć wielu rzeczy odnośnie sposobu odżywiania czy trenignów. No i jego sylwetka mówi sama za siebie, widać, że ma spore doświadczenie.

Odpowiedź wyżej, również do Ciebie, kolego. Jeśli ktoś twierdzi, że jego kanał daje dużo dobrych rad to musi mieć małą wiedzę na temat siłowni albo dopiero zaczynać. Tak jak z mechanikiem. Jak się nie znasz na samochodach to łatwo wmówić bzdury i oszukać na kasę.

47 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Awięc też ma swój wątek, a wielokrotnie ze mnie szydził, jest tam sporo youtuberów którzy mnie nienawidzą - i nie usuwam ich.

Różnica w tym, że  Awięc jest tutaj pokazywany  jako postać negatywna, Patryk  jako pozytywna postać, mimo że na to nie zasługuje przez swoje zachowanie.  

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Ludzie weźcie co niektórzy pomyślcie. To jest forum, miejsce różnych opinii, jednym ktoś pasuje, drugim nie. Chcecie mieć forum bez wątku o Patryku to proszę bardzo, możecie założyć.

Szanowny pan moderator rozróżnia pojęcia "podforum" i "wątek"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie śmiać mi się chce jak piszecie o tym że on wygląda dobrze oraz że się zna na rzeczy.W świecie sportów sylwetkowych każdy kto siedzi w temacie to się z niego śmieje.Gosc masowo plagiatuje materiały zagranicznych youtuberow w dodatku manipuluje na potęgę i kłamie odnośnie swojej naturalności.

Polecam zapoznać się z kanałem Piotr Strzała który to bardzo ładnie punktuje.

Uważnie proszę wszystkich o nie kompromitowanie się pisząc że jest naturalny.Najlepszym dowodem na to że gość jest na notoryczne bombie jest fakt że nigdy nie pokazał wyników badań hormonalnych...

Ktoś na cda wrzucił filmik inscenizowany jakoby to on był w klinice walki z dopingiem- śmiech na sali,kto widział ten wie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maninblack napisał:

Ktoś na cda wrzucił filmik inscenizowany jakoby to on był w klinice walki z dopingiem- śmiech na sali,kto widział ten wie.

A lekarza udawał jego brat. Zaliczył kilka wpadek, posługując się takimi zwrotami jakich nie użyłby żaden lekarz tylko  skończony debil i widzowie od razu się połapali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fikakowo napisał:

A lekarza udawał jego brat. Zaliczył kilka wpadek, posługując się takimi zwrotami jakich nie użyłby żaden lekarz tylko  skończony debil i widzowie od razu się połapali.

Zgadza się,polecam zapoznać się

 

https://www.cda.pl/video/1428517f5?fbclid=IwAR3XQEayh9Vj32Z_7B2u2ViGIorVO16cfhxq08bd6aq3MHw6TDJqmf1HpUU

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Maninblack napisał:

Jeszcze 10 razy bica  do kamery napiął podczas wizyty u "lekarza". Bardzo wiarygodna ta wizyta. ?

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miraculo

Do rzeczy:

23 godziny temu, Zajac napisał:

Jakie motywy stoją za promowaniem tej osoby przez moderatorów i założyciela? O czym świadczy stworzenie dla niego podroździału.

Samo pytanie w sobie jest błędne, po pierwsze dlatego, że nikt nie promuje pana Patryka, po drugie zarzut do promowania Patryka przez modów jest jeszcze bardziej absurdalny ?

Jeśli nazywacie promowaniem podwątek o nazwie Patryk2703, to trzeba uznać, że promujemy też Awięca i wiele innych osób, niekoniecznie przyjaznych forum.

Wniosek jest taki, że nie jest to żadne promowanie.

 

Druga sprawa jak to się mówi, to, że kwestia podforum o tematyce youtubowej już była wiele razy wałkowana przez różnych userów, że sie nie podoba, że srele morele.

Marka forum, więc jeśli uznał, że mu się to podoba lub wpłynie to w jakiś sposób na forum pozytywnie poprzez ściągniecie większej liczby osób, itp. - niech czyni co słuszne.

Ale rozumiem, że niektórzy lubią się przyczepiać, że ktoś ma kanapkę z ogórkiem a nie pomidorem. Spoko.

 

Trzecia sprawa, ano pewnie Patryk nam za to wysyła odżywki i robi z nami treningi personalne a Marek dostaje za to szekle na konto na dzień dzisiejszy.

 

Wesołych świąt i zamiast szukać negatywów wokół polecam skupić się na pozytywach.

Słońce ładnie świeci :D

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 12.04.2020 o 18:35, Quo Vadis? napisał:

 

Trzecia sprawa, ano pewnie Patryk nam za to wysyła odżywki i robi z nami treningi personalne

Nie polecam gość ma minimalne pojęcie o treningu i diecie.

 

Nawet przysiadu porządnie zrobić nie potrafi. To, że nawpierdalał się SAA i jakoś wygląda o niczym nie świadczy. 

 

Do tego kręci dramy na necie.

 

@Maninblack 100% racji. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SSydney napisał:

Do tego kręci dramy na necie.

 W większości obnażające patologie kulturystki, demaskując osoby, które okłamują i wprowadzają w błąd widzów. Oglądałem go szczególnie z 5-6 lat temu na YT. Jego materiały były bardzo wartościowe, szczególnie dla osób, które rozpoczynały swoją przygodę z kulturystyką, budowaniem sylwetki. Przede wszystkim ostrzegał przed oszustami, którzy promowali (wciskali) niedziałające i szkodliwe dla zdrowia produkty. Przez ostatnie dwa lata nie śledziłem tematyki o kulturystyce, więc nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gołodupiec napisał:

osoby, które okłamują i wprowadzają w błąd widzów

Ja go nie oglądam bo dla mnie to zwykły pajac.

Sam napierdala towar i kłamie, że jest czysty hipokryta.*

3 minuty temu, Gołodupiec napisał:

Jego materiały były bardzo wartościowe, szczególnie dla osób, które rozpoczynały swoją przygodę z kulturystyką

Nie wiem, Tucznik rozkechał jego plany dietetyczne i treningowe merytorycznie jak walec. 

4 minuty temu, Gołodupiec napisał:

Przede wszystkim ostrzegał przed oszustami, którzy promowali (wciskali) niedziałające i szkodliwe dla zdrowia produkty

Meh jednocześnie sam sprzedawał chujowe plany dietetyczne i treningowe.

 

Dla mnie to pajac pokroju Majewskiego.

No ale to moja prywatna opinia, dla Ciebie może jest wartościowy, dla mnie nie. Dla mnie szkoda czasu na oglądanie jego kanału, są lepsze i ciekawe na polskim i nie tylko YT.

 

* - no chyba, że się przyznał to ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie powinien mieć on jako osoba miejsca w dziale sport? Ktoś tu pisał że ubliża Polakom jako narodowi, proszę o źródło tutaj gdzie obraża, druga sprawa nie obraża kulturystów tylko ciśnie bekę z tych co walą okrutne ilości koksów,hormonów i reszty że nie wygląda to zbyt ładnie oraz tych którzy tez to robią a na mediach i swoich fp wychwalają się że są naturalni. Obserwuję go jak jeszcze nie miał tyle rozgłosu jak teraz. Dla mnie 2703 spoko gość robi swoje :) pozdrowki panowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/12/2020 at 1:50 PM, Inny i Wyjątkowy said:

Akurat w obrażaniu naszego prezydenta nie widzę nic złego xd.

W obrażaniu czy w szydzeniu z niego? Bo to nie to samo. Obrażanie to jest forma słownej przemocy a szydzenie, zwłaszcza z głupiego bądź nieudolnego bądź zdradzieckiego polityka to normalność i część jego zawodu. Nawet była tak sprawa przed unijnym sądem i polityk przegrał i obywatel dostał możliwość robienia sobie pośmiewiska z osoby polityka w świetle prawa. To było już dawno i nie wiem czy nie zabiorą się za ten przepis wkrótce ale jak dotąd nie słyszałem żeby przestał obowiązywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 22.07.2020 o 14:13, mph25 napisał:

Mnie najbardziej drażni to że twierdzi że jest czysty i nic nie bierze..

Z jego ust brzmi to tak jak by dziwka dawała wykład jak żyć w cnocie.

 

W dniu 25.07.2020 o 04:43, Michal90wlkp napisał:

Ktoś tu pisał że ubliża Polakom jako narodowi, proszę o źródło tutaj gdzie obraża

 

Pierwszy lepszy materiał na szybko jest tego dużo więcej.

Oczywiście Patryk promuje się na osobę nieskazitelnie czystą na youtube, autorytet moralny a prawda jest zupełnie inna.

Wystarczy popatrzeć na jego snapy które wrzuca, próbka w filmiku powyżej.

W dniu 25.07.2020 o 04:43, Michal90wlkp napisał:

druga sprawa nie obraża kulturystów tylko ciśnie bekę z tych co walą okrutne ilości koksów,hormonów i reszty że nie wygląda to zbyt ładnie oraz tych którzy tez to robią a na mediach i swoich fp wychwalają się że są naturalni.

Jest hipokrytą.

100% pewności że ten typ stosuje środki farmakologiczne.

Widać to po skutkach ubocznych, oraz kto go obserwuje i widzi jego historię kształtowania sylwetki na przestrzeni kilku lat, ten wie że towar leciał.

Forma jaką prezentował na zawodach ( bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej + nabicie) dyskwalifikuje go jako naturala!

Nigdy nie pokazał żadnych wyników badań z krwi - wystarczyły by lh,fsh, testosteron, nawet nie startuje w federacji NO DRAGS (mimo że by mógł) tylko w federacjach których nikt nie wykonuje testów na obecność anabolików.

 

 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.