Skocz do zawartości

Sympatia - kobiety, które nie odpisują (Czarna Lista)


Wokulski

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, założyłem ten temat, ponieważ dosyć mam już tracenia czasu na pisanie wysublimowanych listów do wszelkiego rodzaju fejk-kont, czy Księżniczek z Bajki, które w swej nieskończonej łaskawości olewają wszelkie pisane do nich listy czy pozdrowienia. Czy naprawdę aż tak trudno takiej Królewnie wkleić (metodą copy/paste) po prostu szablonik typu "Dzięki za list i pozdrowienia.Życzę powodzenia." ? Ja uważam, że coś takiego mieści się w elementarnych zasadach przyzwoitości i kultury osobistej. Nie chcą odpowiadać - ich sprawa ! Ale my też wcale nie musimy tracić czasu na odwiedzanie profili kobiet, które nam nie odpiszą, bo nawet nie potrafią dobrze napisać, kogo by właściwie chciały. Postanowiłem więc, że będę umieszczał w tym temacie każdą kobietę, która nie odpisze choćby krótkim "dziękuję". Nie po to, aby się na niej odegrać (bo jestem daleki od takich uczuć), ale po to, aby umożliwić innym Braciom zaoszczędzenie sobie czasu i frustracji. Myślę, że Królewnie korona z głowy nie spadnie, jeśli codziennie będzie miała te kilkadziesiąt "lajków" mniej. Jednocześnie zachęcam Was do wspólnego tworzenia i aktualizacji tej listy. Mnie też się ona bardzo przyda i zaoszczędzi mnóstwo mojego czasu. Do moderatorów miałbym prośbę o przypięcie listy na górze.

 

A więc tak:

 

kociaczekjelonki, 39, Warszawa - pani dostała ode mnie ciepły list, nie było nawet "dziękuję"
Karina2020, 44, Kraków - zero odpowiedzi na pozdrowienia.
przekorna, 42, Koszalin - zero odpowiedzi na pozdrowienia.
friponne, 38, Gdynia - zero odpowiedzi na pozdrowienia.
myself2 , 37, Warszawa - zero odpowiedzi na pozdrowienia.
KasiaW80, 40, Grodzisk Mazowiecki - zero odpowiedzi na pozdrowienia.

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 17
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BlacKnight napisał:

@Wokulski Nie podobałeś się im i tyle.

Owszem - jak najbardziej rozumiem to. I ja także nie muszę podobać się wszystkim. Mnie też  zresztą nie wszystkie panie się podobają. Ale mam zasadę: ZAWSZE odpiszę na pozdrowienia, bo tego wymagają ode mnie elementarne zasady przyzwoitości i kultury osobistej. Tego samego wymagam od kobiet. A jeśli nie mają tego - ta lista (mam nadzieję będzie rozwijana), zaoszczędzi mi czasu na próby nawiązania korespondencji z takimi paniami.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za temat... Obrażasz się na internetowe damesy? Wytypowane przez Ciebie kobiety są juz po terminie przydatności, może zechaciały zaoszczędzić Ci rozczarowania? No i prawdopodobnie mają po jednej wiadomości dziennie, powienieneś zapytać, czy wykupić im pakiet "premium", na pewno miałbys więcej odpowiedzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wokulski napisał:

Owszem - jak najbardziej rozumiem to. I ja także nie muszę podobać się wszystkim. Mnie też  zresztą nie wszystkie panie się podobają. Ale mam zasadę: ZAWSZE odpiszę na pozdrowienia, bo tego wymagają ode mnie elementarne zasady przyzwoitości i kultury osobistej. Tego samego wymagam od kobiet. A jeśli nie mają tego - ta lista (mam nadzieję będzie rozwijana), zaoszczędzi mi czasu na próby nawiązania korespondencji z takimi paniami.

Nie oczekuj od baby przyzwoitością ani honoru.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nosacz Pospolity napisał:

Co za temat... Obrażasz się na internetowe damesy? Wytypowane przez Ciebie kobiety są juz po terminie przydatności, może zechaciały zaoszczędzić Ci rozczarowania? No i prawdopodobnie mają po jednej wiadomości dziennie, powienieneś zapytać, czy wykupić im pakiet "premium", na pewno miałbys więcej odpowiedzi.

Obrażam się ? :) W żadnym wypadku, Drogi :)  Po prostu tylko wymagam od kobiet szanowania mojego czasu :) Tak samo, jak ja szanuję ich czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wokulski napisał:

 Ale mam zasadę: ZAWSZE odpiszę na pozdrowienia, bo tego wymagają ode mnie elementarne zasady przyzwoitości i kultury osobistej. 

Ile razy odpisywałeś? Kilkadziesiąt razy max. One przy takich zasadach musiałby odpisywać setki, a nie które tysiące razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, t0rek napisał:

@Wokulski - Ale to Twoja zasada i tylko Twoja. Postaw się w roli panny, która dziennie dostaje 40 listów od takich Wokulskich.

Copy/Paste szablonik i nie ma problemu. Poza tym - nie bawię się w "Króla Balu" - po prostu precyzuję swoje wymagania, aby zmniejszyć liczbę pisanych do mnie listów. Nie bawię się w kolekcjonowanie odwiedzających. Czy to aż takie trudne, napisać, że wymagany model 10/10 i tylko takim odpisze ?

Edytowane przez Wokulski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Turop napisał:

Ale jaja, co ja zobaczyłem ????

No co zobaczyłeś ? :) Pochwal się nam ... :)

8 minut temu, Conrad napisał:

Ile razy odpisywałeś? Kilkadziesiąt razy max. One przy takich zasadach musiałby odpisywać setki, a nie które tysiące razy.

Jeszcze raz napiszę: czy to tak trudno dać precyzyjny opis tego, którego się szuka ? I już się zmniejsza ilość niechcianej korespondencji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wokulski Rob ciągle to samo i oczekuj różnego rezultatu, jak są dziwne kobitki w internecie, to może zamiast tracić energię życiową na takie przedsięwzięcie, idź poznać kogoś w realu?

 

Zabrzmiałeś jak obrażony Maciej z podstawówki , że Ela nie dała Ci ściągnąć szlaczka zadanego do domu. Mnie to rozmieszylo w chuj, nie spotkałem tu typa, który jak mówisz dla "dobra" innych braci, wylewa żale na laski, które nie wiedzą o jego istnieniu, przecież brzmisz jak jakiś masochista z paranoją i jeszcze chcesz nią zarazić innych braci.

 

Olał bym to i tyle, obca kobieta mnie zlała, do tego przez internet , o Jesuu nikt jej nie odpisze, niech cierpi ??

Edytowane przez Turop
  • Like 7
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wokulski napisał:

Jeszcze raz napiszę: czy to tak trudno dać precyzyjny opis tego, którego się szuka ? I już się zmniejsza ilość niechcianej korespondencji ...

Jeśli bez tego też masz dziesiątki listów od facetów - to na wuj? Poza tym to jeszcze trzeba wiedzieć czego się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Keczup napisał:

@Wokulski ale masz rozrzut, od Krakowa po Gdynię ? 

A mógłbyś wrzucić przykładowe "pozdrowienia" które rozsyłasz? Może wystarczy coś poprawić/podrasować

Cytat
Raczej to nie mnie szukasz, ale skoro piszesz "napisz", to niniejszym to czynię, wysyłając Ci pozdrowienia i życzenia miłego dnia, oraz po prostu zwykły uśmiech :)
10:45
06.04.2020

No cóż ... ja także chciałbym Ci podziękować za pozdrowienia ...  :D
I jednocześnie drobna rada: popracuj trochę nad takimi cechami, jak szacunek do innych i kultura osobista ...
Bez tego znalezienie rozsądnego faceta jest raczej mało możliwe. Mimo wszystko - pozdrawiam

Po prostu piszę do której z Pań, której profil wygląda na profil "normalnej kobiety", z którą można zamienić parę słów. Niestety zbyt często panie starają się sprawiać mylne wrażenie ...

9 minut temu, Turop napisał:

@Wokulski Rob ciągle to samo i oczekuj różnego rezultatu, jak są dziwne kobitki w internecie, to może zamiast tracić energię życiową na takie przedsięwzięcie, idź poznać kogoś w realu?

 

Zabrzmiałeś jak obrażony Maciej z podstawówki , że Ela nie dała Ci ściągnąć szlaczka zadanego do domu. Mnie to rozmieszylo w chuj, nie spotkałem tu typa, który jak mówisz dla "dobra" innych braci, wylewa żale na laski, które nie wiedzą o jego istnieniu, przecież brzmisz jak jakiś masochista z paranoją i jeszcze chcesz nią zarazić innych braci.

 

Olał bym to i tyle, obca kobieta mnie zlała, do tego przez internet , o Jesuu nikt jej nie odpisze, niech cierpi ??

Źle zrozumiałeś: nie wylewa żalu na laski, tylko chciałby sobie zaoszczędzić czasu, oczekując od Braci, że ci też wpiszą swoje "porażki",a ten już nie będzie pisał do kobiet, które nie odpowiedziały innym. Przecież nie jest to takie aż trudne do zrozumienia ?

10 minut temu, t0rek napisał:

Jeśli bez tego też masz dziesiątki listów od facetów - to na wuj? Poza tym to jeszcze trzeba wiedzieć czego się chce.

Na przykład po to, abym przeczytawszy ze zrozumieniem wymagania - nie pisał już ja ? To już jeden niechciany list mniej ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wokulski napisał:

Źle zrozumiałeś: nie wylewa żalu na laski, tylko chciałby sobie zaoszczędzić czasu, oczekując od Braci, że ci też wpiszą swoje "porażki",a ten już nie będzie pisał do kobiet, które nie odpowiedziały innym. Przecież nie jest to takie aż trudne do zrozumienia ?

Mi to zajeżdża jakimś "psem ogrodnika". Mi nie odpisała, to też niech z innymi nie pisze :) 
Przecież to, że Tobie laska nie odpisała, nie znaczy, że komuś innemu nie odpisze. Po drugie - jakie oszczędzanie czasu?  Nie wszyscy piszą jakieś rozbudowane przywitania, tylko "siema" i lecą dalej. Nie mierz ludzi własną miarą! ;)

Edytowane przez PanKanapka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PanKanapka napisał:

Mi to zajeżdża jakimś "psem ogrodnika", mi nie odpisała, to też niech z innymi nie pisze :) 
Przecież to, że Tobie laska nie odpisała, nie znaczy, że komuś innemu nie odpisze. Po drugie - jakie oszczędzanie czasu?  Nie wszyscy piszą jakieś rozbudowane przywitania, tylko "siema" i lecą dalej. Nie mierz ludzi swoją miarą!

A czy ja kogoś zmuszam do korzystania z listy ? :) Korzystanie i aktualizacja są dobrowolne :)  Poza tym - przejdź po profilach kobiet i zobacz, co sądzą na temat przywitań typu "siema" ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wokulski napisał:

tylko chciałby sobie zaoszczędzić czasu, oczekując od Braci, że ci też wpiszą swoje "porażki"

Czyli idąc twoim tokiem myślenia, będziemy siedzieć z otwartym wątkiem, który założyłeś na portalach randkowych i sprawdzać każdą kobietę, czy akurat nie ma jej na czarnej liście BS. Powiedz mi proszę, jak to ma się do oszczędności czasu? Przecież to by zajęło każdemu, grube godziny jak lista była by większa. Już widzisz dlaczego to jest śmieszne? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wokulski napisał:

Poza tym - przejdź po profilach kobiet i zobacz, co sądzą na temat przywitań typu "siema" ... :)

Nie czaisz - "siema", "hej" i wszystkie takie działają, gdy kobiecie się podobasz. 

One tak piszą, żeby się publicznie rozgrzeszyć, że olewają takie wiadomości, gdy gość się nie podoba / nie są zainteresowane.

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.