Skocz do zawartości

Sympatia - kobiety, które nie odpisują (Czarna Lista)


Wokulski

Rekomendowane odpowiedzi

@Wokulski, Ty serio liczysz na to, że w Internecie każdy(a) Ci odpisze na wiadomości tekstową. Optymista z Ciebie ?

 

Pomijam już kwestię tego, że niektóre konta na Sympatii to fekji, które są tam tylko po to, żeby wirtualnie podnosić liczbę lasek na tym portalu ;) 

Edytowane przez DanielS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka list nie ma sensu, bo żadna z pań na tym lub innym portalu nie jest zobligowana do odpisywania osobom, które jej się nie podobają. 

 

Inną kwestią, jest to, że dochodzi do tego wiele innych czynników np.:

- pani dostaje zbyt wiele takich wiadomości i nie jest w stanie odpisać;

- pani po prostu oczekuje atencji i chce sobie podbić swoje ego (szczególnie jak jest żonata / ma chłopaka, a znam takie ze swojej okolicy i widuje je na portalach), więc zbiera wiadomości od mężczyzn bez wchodzenia w interakcję;

- pani może mieć zły nastrój, być zmęczona i dlatego nie odpisuje;

- pani to po prostu bot;

- pani z nudów założyła konto dla własnej zabawy;

- po prostu słabe wrażenie zrobiłeś wiadomością, masz słabe foty / profil;

itp.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zasadności prowadzenia takiego tematu na forum.

 

To ma być jakaś forma linczu, na zasadzie "zła kobieta mi nie odpisała"? 

 

Może jeszcze zrobimy listę pracodawców, którzy nie odpowiadają jak złożysz podanie o pracę razem z CV..... 

 

Zasada ta sama, jak ktoś nie jest zainteresowany to nie odpisuje. 

 

 

  • Like 12
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wokulski napisał:

oczekując od Braci, że ci też wpiszą swoje "porażki",a ten już nie będzie pisał do kobiet, które nie odpowiedziały innym. Przecież nie jest to takie aż trudne do zrozumienia ?

GOD DAMN. To, że Ciebie jakaś kobieta zleje, nie oznacza, że kogoś innego zleje. Choćby z tego powodu pomysł tworzenia takiej listy jest idiotyczny.

Proste jak 2+2. Kobiety na portalach internetowych nie są po to by strugać bą tą sivuple damy, tylko skupiają się na odpisywaniu tym, którzy im się podobają.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdolę, myślałem, że zobaczyłem na tym forum już wszystko, ale jednak nie. 

 

Panie słuchaj, no Pan. Jakaś koza jedna z drugą nie odpisała Ci na jakimś chujowym portalu randkowym, a Ty się spinasz, jakby to był koniec świata. 

 

Spójrz na swój awatar, potem na mój. Porównaj te dwie postaci. Przemyśl i wyciągnij wnioski. 

  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Nosacz Pospolity napisał:

No i prawdopodobnie mają po jednej wiadomości dziennie, powienieneś zapytać, czy wykupić im pakiet "premium", na pewno miałbys więcej odpowiedzi.

Jeżeli chodzi o odpisywanie, mogą każdemu odpisać. Tylko gdy ktoś zagaduje ma jedną wiadomość dziennie jeśli nie ma wykupionego pakietu premium.

Tak jeszcze powinien zapytać czy nie dołożyć się jej do podpasek.

 

Do autora tematu: Inicjatywa bardzo ciekawa tylko gorzej z publiczną realizacją, bo ta spotka się z negatywnymi opiniami ze wszystkich stron. Uważam, że pomysł miał by sens w zamkniętym zaufanym gronie, który byłby zainteresowany taką inicjatywą bo dodatkowo można by było dzielić się tym w jaki sposób się zagadywało do pani co by pomogło uniknąć przeciętności i identyfikacji swoich danych.

Edytowane przez LiderMen
Korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, LiderMen said:

pomysł miał by sens w zamkniętym zaufanym gronie, który byłby zainteresowany taką inicjatywą bo dodatkowo można by było dzielić się tym w jaki sposób się zagadywało do pani co by pomogło uniknąć przeciętności i identyfikacji swoich danych

Crowdsourcing podrywu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wokulski, masz avatar takiego fajnego bohatera, jednej z moich ulubionych postaci literackich. A pamiętasz, co Łęcka powiedziała kiedyś o nim?

 

Gdyby ten człowiek zamiast sklepu posiadał duże dobra ziemskie – byłby bardzo przystojnym; gdyby urodził się księciem – byłby imponująco pięknym.

 

Mimo że Stach swym majątkiem, charakterem, klasą i pracowitością mógłby kupić wszystkich, tę bezproduktywną bandę zafajdanych arystokratów, których epoka dawno minęła. Nie rzucaj więc pereł przed wieprze i zaakceptuj, że tu nie ma i nie będzie uczciwej walki.

 

Dlatego cieszę się, że w końcu trafił do Geista. I tam został :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renata rączkowska, 18 lat, Warszawa- zero rekacji na zaczepki prawej dłoni.

 

A tak serio, chłopie wyluzuj trochę. Niejedna Ci nie odpisze i to nie jest powód, żeby tak się frustrować.

Jak jej się spodobasz to wystarczy napisać jedno zdanie, nie musisz tworzyć poematów ?

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wokulski proponuję zamiast tworzenia poza Rezerwatem dram godnych Rezerwatu, zająć się uważną lekturą forum oraz wyhodowaniem sobie jaj. Wtedy jest bardzo duża szansa, że tego typu nic nieznaczące sprawy jak nieodpisanie nie zrobią na Tobie żadnego wrażenia.

 

Tworzenie tu jakiś czarnych list z loginami kobiet z Sympatii jest moim zdaniem bardzo słabe i zasługuje na ścianę hańby, w najlepszym razie przeniesienie tematu do Rezerwatu. Tam jest jego miejsce.

 

Jeśli Cię jądra cisną, dobrym rozwiązaniem w czasie pandemii będzie użycie własnej ręki w celu ulżenia sobie. Jak już pandemia się skończy alternatywą będzie wyskoczenie na divy.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

Może jeszcze zrobimy listę pracodawców, którzy nie odpowiadają jak złożysz podanie o pracę razem z CV..... 

Znam nawet takich, którzy wysyłają cały czas do wszystkich pracodawców, to samo fatalne cv, od jednej sztancy, i są oburzeni tym, że nikt ich nie zaprasza na rozmowę ?

 

Kolego @Wokulski zejdź na ziemię. To, że ty odpisujesz na wszystkie wiadomości, nie oznacza, że każdy ma taki obowiązek.  A jeżeli nawet uważasz, że to niekulturalne, pozostań ze swoim poczuciem, zamiast wrzucać tego typu "listę" na forum dla samców.  Co to w ogóle za pomysł jest??? I czy jesteś pewien, że odpowiadając na twoim zdaniem niekulturalne zachowanie czynisz to w sposób kulturalny? Mam poważne wątpliwości. 

Edytowane przez Tyson
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dam swoją czarną listę:

Ruda, około 30 lat, lotnisko w Gdańsku, nie odmruguje! Mrugalem 2 razy!

 

Galeria w Gdyni, brunetka jakieś 35 lat, kasjerka, nie uśmiecha się. Uwaga! 3 razy do niej śmiechłem i nic! Yeahbunna księżniczka!

 

Urząd Skarbowy w Szczecinie, stażystka, blondyna, nie mówi dzień dobry nawet!!!

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chłopaki ? Sorry, ale przestaję Was k... rozumieć ... ! To, że kobiety robią facetów (a przynajmniej ich część) w wała na portalach randkowych, to znaczy, że to usankcjonowana nowym zwyczajem norma i mam z tym żyć i się na to godzić ???

To, że atencjuszki celowo nie precyzują, kogo by chciały, aby mieć jak najwięcej listów, na które i tak nie odpowiedzą to ... norma i mam to zaakceptować ???

To, że aby kogoś po prostu pozdrowić (z Krakowa czy Gdyni)... muszę koniecznie szukać po ludziach z mojego miasta, bo inaczej to coś nienormalnego ??? Sam fakt pozdrawiania kogoś też jest k...wa nienormalny i frajerski ???

To, że gdy wchodzę do budynku firmy, to mówię wszystkim "dzień dobry" i kłaniam się z szacunkiem nawet sprzątaczce, to też k..wa ... nienormalność i frajerstwo ???

I mam uznawać za normę to, że jeśli na ulicy (czytaj: portalu randkowym) komuś powiem "dzień dobry" usłyszę w zamian "spier...j" - mam postępować podobnie tylko dlatego, że druga strona tak postępuje, aby nie być frajerem ???

To, że mam uczciwe zasady i uczciwie z każdym postępuję oraz mam szacunek do ludzi to ... frajerstwo i słabość, bo te cechy dziś nie są na świecie "w modzie"  ???

Sorry Panowie, ale chyba rzeczywiście k..wa nie przystaję ani do portali randkowych, ani do tego forum ... Wyobraźcie sobie, że dla mnie wręcz przeciwnie - godzenie się na te rzeczy, o których pisałem - to oznaka słabości ! Wybaczcie, ale uważam, że siła faceta to coś przeciwstawnego do konformizmu ... Facet powinien potrafić pływać nawet pod prąd !

Wybaczcie - pomyliłem się, co do pewnej części z Was. Sądziłem bowiem, że forum będzie próbowało promować jakiś powrót do pewnej normalności w relacjach mężczyzna-kobieta, czy mężczyzna-mężczyzna (w rozumieniu męskiej przyjaźni, która kiedyś była normą) ... A tu wręcz dostałem hejt za to, że śmiałem podważyć "świętą zasadę", w myśl której kobiety robią z nami, co zechcą (czytaj: oszukują) na portalach randkowych, a my (no, przynajmniej niektórzy - ci, którzy próbowali tam nawiązać jakieś normalne, międzyludzkie relacje) mamy się biernie na to godzić ... Bo ... "tak już jest i traktuj to jako łaskę i fawor, że Ci Księżniczki 4/10 odpiszą <<Dzień dobry>>, bo jesteś <<tylko>> 7/10" ??? Sorry chłopaki, nie moja bajka ... Ja tam nie lubię być robiony w przysłowiową trąbę. I jeśli zobaczę na profilu jakiejś pani słowa "nie odpisuję" - choćby była Miss Świata i na kolanach błagała mnie o spotkanie - nie ma na to najmniejszej szansy. Właśnie dlatego, że olewała któregoś z Was, a ja tego u kobiet nie lubię i tej pogardy dla innych u niej nie zaakceptuję ! I uważam, że to właśnie jest siła, a nie potulna akceptacja pogardliwych i olewczych zachowań Księżniczek i jeszcze śmianie się z innych, że się na to nie chcą godzić i usiłują coś z tym zrobić.

Ale co zabawniejsze - tyle się na forum naczytałem Waszych negatywnych wypowiedzi na temat tych facetów, którzy niczym stado owiec piszą do tych kobiet, powodując, że ich ego idzie w kosmos i praktycznie każdego piszącego do nich traktują z pogardą ...

 

@Doggie - zdarzyło się razy kilka ... Tyłek bolał mocno, ale żyję. Co ważniejsze, wyleczyłem się całkowicie z sienkiewiczowskich mitów o szlachetności kobiet ...

@Frank89 - o ile to w ogóle są kobiety, a nie boty, którymi kochani admini Sympatii chcieli sprawić, abyśmy wykupili/przedłużyli Premium. Stąd włąśnie był ten mój pomysł "Czarnej Listy".Osobiście nie mam ochoty być robionym w bolca.

@Obliteraror - to prawda. Ale w tym przypadku jest odwrotnie: to ja jestem reliktem zamierzchłej epoki, gdzie obowiązywały pewne zasady honoru i przyzwoitości. Dzisiaj już jak nam to Koledzy dobitnie uświadamiają - nie obowiązują, a ten, który próbuje ich się trzymać - jest skończonym frajerem, ponieważ ich zdaniem cały sukces życiowy sprowadza się do ... zamoczenia bolca w jakiejś mało inteligentnej Blondie, która łaskawie zgodzi się im udostępnić swoją pochwę, w dodatku po pijanemu w trakcie przerwy na fajkę w firmowym raucie. To prawda - ja mocno trącę myszką - bo zamiast zaliczać, wolałbym po prostu sobie pogadać i potańczyć. A do łóżka pójść, gdy będzie "coś więcej" ...

Ja także myślę, że chyba najlepszym wyjściem będzie po prostu wyjazd do mojego własnego Geista i zajęcie się badaniami nad matematycznymi modelami sieci neuronowych i sztuczną inteligencją ...
 
Nic tu po mnie. Tu nie znajdę zrozumienia ani męskiej przyjaźni, (na co może trochę liczyłem) ... po prostu myląca nazwa forum ... Czas się zatem pożegnać. Kłaniam się Waćpanom i życzę wszystkiego dobrego i samych sukcesów w życiu (uwaga: bez najmniejszej ironii). To wszystko, Panowie. End of topic. Dzięki za uwagę.

@MMosze Red - dzięki za bana. Jak rozumiem, myląc kolor - popełniłem straszliwe przestępstwo, ban był nieodzowny aby nie doszło do recydywy, a nie można było mi kazać tych nicków "przemalować" ... W każdym bądź razie - z ręką na sercu obiecuję, że więcej mi się to już nie zdarzy ... :-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.