Skocz do zawartości

Sympatia - kobiety, które nie odpisują (Czarna Lista)


Wokulski

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.04.2020 o 04:45, Wokulski napisał:

Panowie, założyłem ten temat, ponieważ dosyć mam już tracenia czasu na pisanie wysublimowanych listów do wszelkiego rodzaju

VS

W dniu 14.04.2020 o 04:45, Wokulski napisał:

ale po to, aby umożliwić innym Braciom zaoszczędzenie sobie czasu i frustracji.

VS

W dniu 14.04.2020 o 04:45, Wokulski napisał:

 Ale my też wcale nie musimy tracić czasu na odwiedzanie profili kobiet, które nam nie odpiszą

VS

W dniu 14.04.2020 o 04:45, Wokulski napisał:

Nie chcą odpowiadać - ich sprawa !

Wiem, że wyrwane z kontekstu, ale cały ten kontekst trochę leci paradoksami. "Ja nie chce tracić czasu, wiec będę znajdywał i wklejał, żebyście wy nie tracili czasu, ale w sumie tez traćcie czas i wklejajcie konta kobiet, które nie odpisują, chociaż w sumie niemuszą..."?

 

Edytowane przez Kali(NIE)baka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kali(NIE)baka napisał:

Wiem, że wyrwane z kontekstu, ale cały ten kontekst trochę leci paradoksami. "Ja nie chce tracić czasu, wiec będę znajdywał i wklejał, żebyście wy nie tracili czasu, ale w sumie tez traćcie czas i wklejajcie konta kobiet, które nie odpisują, chociaż w sumie niemuszą..."?

To trochę jak za dezinformacją - "mówić wszystko, tylko nie prawdę". Tylko tutaj prawdopodobnie autor dezinformuje do tego sam siebie i stąd taka sraczka :) 

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wokulski, przejmujesz i denerwujesz się rzeczami, na które nie masz wpływu. Po co Ci to? :) Świat nie jest idealny. Nie wszyscy kierują się kindersztubą, nie tylko w komunikacji internetowej. Po co to brać do siebie? W skali makro to są pierdoły. Lepiej ten czas spożytkować na poznanie kogoś w realnym świecie, jak wszystko prędzej czy później wróci mniej więcej do normy. Te portale to specyficzne miejsce (szczególnie w obecnych czasach) i kogoś nieprzygotowanego na takie reakcje mogą wpędzić we frustracje typu, które prezentujesz.

 

I znów polecę cytatami :)

 

„Nie to, żebym nie lubił. Ale od czasu, jak przekonałem się, że wielkie damy nie różnią się od pokojówek, wolę pokojówki. Te baby - prawił - to wszystko gęsi nie wyłączając najmądrzejszych.”  Ochocki do Stanisława Wokulskiego.

„Dalibóg, nie znam ani jednej kobiety, w której ciągłym towarzystwie nie zgłupiałbym w pół roku.” Ochocki do Wokulskiego.

„Na żal po kobiecie jedynym lekarstwem może być tylko druga kobieta.” Doktor Szuman do Wokulskiego.

„Piękna emancypacja. Wy chciałybyście mieć wszystkie przywileje: męskie i kobiece, a żadnych obowiązków... Drzwi im otwieraj, ustępuj im miejsca, za które zapłaciłeś, kochaj się w nich, a one...” Ochocki w rozmowie z Wąsowską.

„Kobieta jak dobra, to dobra, ale jak się rozwydrzy, niczym diabeł.” Wysocki do Węgiełka.

„Podobno (…) ile razy mężczyzna patrzy na kobietę, szatan zakłada mu różowe okulary.” Kazimiera Wąsowska do Stanisława Wokulskiego.

„Przecież dlatego kobiety wszędzie są niewolnicami, że lgną do tych, którzy je lekceważą.” Ochocki do Wąsowskiej.

„Trzeba było poznawać kobiety nie przez okulary Mickiewiczów, Krasińskich albo Słowackich, ale ze statystyki, która uczy, że każdy biały anioł jest w dziesiątej części prostytutką; no i jeżeli spotkałoby cię rozczarowanie, to choć przyjemne...” Wokulski w Skierniewicach.

„Każda znajdzie swego Starskiego, prędzej lub później - myślał.- Każda go szuka.” Stanisław Wokulski.

"Kobiety, ważna rzecz. Kochałem się już, zaraz, ileż to?… Cztery… sześć… ze siedem, tak, siedem razy… Zabiera to dużo czasu i napędza desperackie myśli… Głupia rzecz, miłość… Poznajesz, kochasz, cierpisz… Potem jesteś znudzony albo zdradzony… Tak, dwa razy byłem znudzony, a pięć razy zdradzony…" Ochocki do Wokulskiego.

 

Czyż to nie znakomita, ponadczasowa, redpillowa powieść? :) Prus to geniusz literatury.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Obliteraror napisał:

Świat nie jest idealny.

TO JEST tak nie prawdziwe jak zjadanie smarków z nosa.

Pomiar do ideauuu, cel porównawcza metodą ok. 

Tylko co to jest dogmat ideauuu???

 

41 minut temu, Obliteraror napisał:

Nie wszyscy kierują się kindersztubą, nie tylko w komunikacji

Ba.

Nawet te co się nią kierują szybko widzą Jaki desperata do nich pisze.

Sorry @Wokulski, desperacja Level hard.

 

PISZĄC posta w ten sposób pokazujesz konkurencji jak reaktywny/potrzebujący jesteś na brak aprobaty ze świata zewnętrznego.

Dodatkowo zapewne zapomniałeś/nie wiedziałeś, że kobiety takie sygnały+emocje odczytują 10 MOCNIEJ!

 

TERAZ ironiczny żart.

.... W twej klawiaturze powstaną dołki niczym w kamiennej posadzce Klasztoru SHA O LIN..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ....

 

Po tym, co odkryłem dziś - wracam do Was. I nie po to, aby się tu bić na słowa z kimkolwiek. I nie dlatego, że "spokorniałem" i "zmiękła mi rura"

 

Przyjmuję krytykę, która spadła na po ostatnim moim poście - jest może dla mnie niemiła, ale za to konstruktywna i bez hejtu czy szydery, więc chapeau bas Autorom.

 

@Mosze Red - uprzejmie poprosiłbym o wstrzymanie na razie "egzekucji" mojego konta do czasu, gdy sam o to ponownie poproszę. Będę bardzo wdzięczny (odpowiedni wniosek już poszedł na maila Administracji).

 

A powód zmiany mojego nastawienia jest taki, że chcę Wam pokazać coś, co być może wielu uświadomi, jakim g...nem i oszustwem jest np. Sympatia, a co przypadkowo dziś odkryłem ...

Myślę, że to wielu ludziom w dobitny sposób pokaże, DLACZEGO ich wiadomości, które piszą do kobiet na Sympatii - z reguły zostają bez jakiejkolwiek odpowiedzi ...

Rozumiem też teraz, dlaczego ten mój pomysł spotkał się z takim hejtem ... Ale doznawszy dziś przysłowiowego "objawienia" - mam to teraz centralnie w czterech literach !

Potrzebuję kilkunastu godzin na opracowanie pewnych rzeczy (np. scalenie dużej ilości zrzutów ekranu) w taki sposób, aby były akceptowalne dla silnika forum. Jest tego trochę, więc muszę się wysilić. Proszę więc o odrobinę cierpliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Wokulski napisał:

rozumiem też teraz, dlaczego ten mój pomysł spotkał się z takim hejtem

Nie chcę być złośliwy, ale po tym że określasz reakcję "hejtem" wnioskuję, że jednak chyba nie bardzo zrozumiałeś. Długa droga przed Tobą bracie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tytuschrypus napisał:

Nie chcę być złośliwy, ale po tym że określasz reakcję "hejtem" wnioskuję, że jednak chyba nie bardzo zrozumiałeś. Długa droga przed Tobą bracie.

Nie jesteś złośliwy. Nie odbieram tego tak. I pewnie masz rację, że długa droga przede mną.

 

Godzinę temu, Kleofas napisał:

Już nie mogę się doczekać.

No będzie ciekawie, przyznaję :) Dokładnie teraz porządkuję i układam sobie uzyskane z Sympatii dane, aby Wam je zaprezentować ładnie :) Okazuje się, że im dalej w las, tym więcej drzew ... :D Adminerka Sympatii dostanie zapewne wścieklizny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wokulski napisał:

chcę Wam pokazać coś, co być może wielu uświadomi, jakim g...nem i oszustwem jest np. Sympatia,

Ale już pisaliśmy Ci, że za poważnie to bierzesz. Tzn. nie ja ale ktoś inny z którym się zgodziłem. Co oznacza, że my trochę z przymrużeniem oka patrzymy na serwisy, mamy świadomość np. istnienia fejkowych kont, więc to nie nas trzeba uświadamiać. Musisz zacząć od samego siebie. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tytuschrypus napisał:

Ale już pisaliśmy Ci, że za poważnie to bierzesz. Tzn. nie ja ale ktoś inny z którym się zgodziłem. Co oznacza, że my trochę z przymrużeniem oka patrzymy na serwisy, mamy świadomość np. istnienia fejkowych kont, więc to nie nas trzeba uświadamiać. Musisz zacząć od samego siebie. 

 

Generalnie - po prostu nie lubię być robiony w bambuko :) Teraz, gdy sprawa już się wyjaśniła - to przyniosło odpowiedź na wiele moich pytań, na które nie mogłem wcześniej znaleźć odpowiedzi. A znalazłszy je - doznałem olśnienia i diametralnie zmieniło to moje zapatrywania na kobiety, na samego siebie i umożliwiło dokonanie rewizji swojej własnej samooceny. Mam świadomość, że Wy wiecie. Ale myślę, że będziecie zszokowani SKALĄ robienia nas w bambuko przez operatorów takich serwisów.

Chcę to opublikować między innymi dlatego, aby mnie podobne skromne żuczki mogły sobie sami naocznie zobaczyć, jak to działa i sami się przekonać, że to NIE ONI są "do dupy" (co jak zauważyłem - dręczy bardzo wielu, nie tylko na tym forum). Skalę tej hecy niech uświadomi to, ile czasu ja potrzebuję na obróbkę uzyskanych danych :D A ujawnię tylko tyci, tyci wierzchołeczek góry lodowej i w skrócie opiszę, jak działają algorytmy.

Myślę, że po prostu na wielu, tak jak na mnie - spłynie po tym jakiś dziwny spokój i opanowanie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Wokulski napisał:

Chcę to opublikować między innymi dlatego, aby mnie podobne skromne żuczki mogły sobie sami naocznie zobaczyć, jak to działa i sami się przekonać, że to NIE ONI są "do dupy" (co jak zauważyłem - dręczy bardzo wielu, nie tylko na tym forum). Skalę tej hecy niech uświadomi to, ile czasu ja potrzebuję na obróbkę uzyskanych danych :D A ujawnię tylko tyci, tyci wierzchołeczek góry lodowej i w skrócie opiszę, jak działają algorytmy.

Normalnie SympatiaLeaks :D Snowden i Assange randkowego biznesu. A coś już pisałem o Don Kichote...

Zostaw te skromne żuczki, tylko sam może zaktualizuj swoją bazę danych - link na start https://natemat.pl/258941,kim-jest-incel-projekt-klaudiusz-na-tinderze-pokazal-naiwnosc-polek 

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.