Skocz do zawartości

Ból w trakcie seksu analnego


zalotkasojka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Drodzy Panowie (i Panie, jeśli zajrzą).

 

Przyszłam na forum z jednym problemem,  bo nie wiem, gdzie szukać odpowiedzi i pomocy. Na babskim forum przeczytałam tylko, że mamy zrezygnować,  co dla mnie jest absurdem.

 

Mam prawie 29 lat, z mężem jesteśmy razem od 6 lat, pewnie od prawie 6 (moze 5 i pół) uprawiamy seks analny. Anal jak to anal - zawsze mnie trochę bolał,  zwłaszcza,  ze nie było to jakieś powolne pitu-pitu, tylko normalne rżnięcie. Ale zawsze ten ból był dla mnie przyjemny, nakręcał mnie i chciałam tego bólu i seksu więcej. 

 

Od ponad miesiąca boli tak, że nie mogę wytrzymać. Próbowaliśmy wszystkiego - pieszczot z olejkiem przed, na leżąco i poduszek pod biodrami, pieska, na plecach i nogi do siebie, nogi na ramionach męża i dalej boli jak cholera. 

Przelamalam się i poszłam do proktologa, powiedział, że on nic niepokojącego nie widzi.  Uslyszałam bajeczkę, że może jestem spięta. Nie jestem. 

Nie boli mnie jedynie włożenie palca. Dwa palce, korek analny, wibrator i kutas już bolą jak cholera. 

 

Co to może być? Miał ktoś podobny problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zalotkasojka, witaj na forum.

 

Nie spotkałem się z przypadkiem, kiedy nagle by zaczął boleć tyłek.
Nie ma co zgadywać! Należałoby się wybrać do lekarza specjalisty, gastrologa.
Zobaczyć, co się w odbytnicy porobiło.

 

Zróbcie sobie przerwę od miłości greckiej, przynajmniej na czas leczenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zalotkasojka No jak na początek, to temat z dupy ?

 

Normalnie zaleciłbym wizytę u proktologa, ale jak on uważa, że jest ok, to chyba jest ok i trzeba zastosować zasadę nic na siłę. Z ciekawości zawodowej, miałaś robioną kolonoskopię, czy tylko badanie per rectum?  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej masz mikrootarcia odbytu. To nie powstaje z dnia na dzień i może być naprawdę bolesne w przypadku jego rozciągania przy stosunku analnym. Dajcie sobie trochę czasu na wstrzymanie, przynajmniej parę tygodni. A potem powolutku, dużo pieszczot, delikatnie i z lubrykantem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zalotkasojka napisał:

Przelamalam się i poszłam do proktologa, powiedział, że on nic niepokojącego nie widzi.

Jednak coś się dzieje. Czasem warto wybrać się raz jeszcze, do innego lekarza.

 

@ewelina, @Tyson, @Obliteraror dobrze prawią ?

 

 

W dniu 8.04.2020 o 19:58, Analconda napisał:

Chore to jest i obrzydliwe.

@Analcondatak wiemy, dla ciebie najlepsza jest Renia.

Wszystko poza misjonarzem jest Parafilią.

27 minut temu, Analconda napisał:

Odbyt nie jest przeznaczony by tam cokolwiek wkładać...

Zdziwiłbyś się ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem o przerwie, a jak nie pomoże to inny proktolog. Na hemoroidy jesteś trochę za młoda, moim zdaniem, ale to już jedna cholera wie. Siedzący tryb życia, @zalotkasojka?

Dowcip mi się przypomniał - dla rozluźnienia atmosfery :)

 

Lekarz przychodzi do restauracji. Widzi, że kelner który chce przynieść mu menu wstaje powoli i z wysiłkiem.

Doktor pyta ze współczuciem - ma Pan może hemoroidy?

Nie wiem - sprawdzę w karcie, niech Pan poczeka.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dakota napisał:

Nie ma co zgadywać! Należałoby się wybrać do lekarza specjalisty, gastrologa.

Tak mimochodem chciałeś się rozmiarem pochwalić, czy to ignorancja?

 

Idź do innego lekarza. Możesz zrobić jeszcze test na krew ukrytą. Jeśli są jakieś urazy mechaniczne na hemoroidach to powinno wyjść. Możesz też poszukać kolonoskopi czy nie robią gdzieś u ciebie na NFZ jak skończy się cyrk z COVID. Ewentualnie zapłacić, bo cena nie jest z kosmosu, a człowiek śpi spokojniej.

 

ps. @Obliteraror hemoroidy ma każdy, tylko nie każdy ma z nimi problem. To co w reklamach nazywają hemoroidami to zwykle zapalenie hemoroidów. 

 

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałam się,  że zostanę zjechana za rodzaj seksu uprawianego z wlasnym partnerem. 

 

Nie miałam kolonoskopii, proktolog jej akurat nie zalecał. Kiedyś zalecala mi ją ginekolog, z innych powodów (mam endometriozę), ale jakoś się nie odważyłam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Imiennik napisał:

Bo @Analconda tak powiedział. 

Nie - bo kuciapa jest od defekacji. Przy wkładaniu tam czegokolwiek powstają uszkodzenia. Więc należy się udać do lekarza ale co mu powiedzieć tego nie wiem...

Gruzowisko jest niszczone tarciem - dosłownie się ściera. W najgorszym przypadku jelito może wypadać z odbytu nawet jeśli ten proceder będzie zbyt częsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemów z hemoroidami, siedzenie mnie nie boli :) nie boli mnie też przy defekacji. 

 

Od odbytu to jest proktolog ;) u gastrologa to sobie moge co najwyzej ewentualne wrzody zdiagnozować  :D

 

Cena kolonoskopii to nie problem,  przeraża mnie samo badanie. 

 

Dobru kawal! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zalotkasojka napisał:

Nie spodziewałam się,  że zostanę zjechana za rodzaj seksu uprawianego z wlasnym partnerem. 

Typowa kobieta, z wielu wartościowych porad do musku doszło to, że ktoś ją krytykuje. :D

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Halinka napisał:

Coś niedobrego się dzieje ze strony układu pokarmowego. 

 

Jeszcze raz gastrolog, proktolog i przyjrzeć się swojej codziennej diecie - czy nie masz wzdęć, wypróżniasz się regularnie i bezproblemowo? 

 

Odzywiam się raczej zdrowo. Przynajmniej dla jelit na pewno bardzo lekko. Jem głównie warzywa i owoce. 

Trochę stresu mam, przez to czasem miewam problemy. Wzdec raczej nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, zalotkasojka said:

Odzywiam się raczej zdrowo. Przynajmniej dla jelit na pewno bardzo lekko. Jem głównie warzywa i owoce. 

Trochę stresu mam, przez to czasem miewam problemy. Wzdec raczej nie mam. 

dobrze Ci tak sodomitko, Bóg Cie jeszcze pokara.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zalotkasojka

Wrzody, jelito drazliwe czy np. zapalenie jelita będą rzutowały na dalsze części układu pokarmowego, stąd zalecany proktolog. W taki sposób pojawiają się m.in. żylaki odbytu. 

 

Zapewne jest tam jakiś stan zapalny. 

 

Przerwa na jakiś tydzień i przez ten czas używaj jakichś ziołowych czopków lub maści (smaruj w środku).

 

"Trochę stresu mam, przez to czasem miewam problemy" - jakie to problemy? 

Edytowane przez Halinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.