Skocz do zawartości

Ból w trakcie seksu analnego


zalotkasojka

Rekomendowane odpowiedzi

@Esmeron, dziękuję  :)

Żadnych innych objawów nie mam. Ból jest miejscowy. 

 

Na endometriozę nic innego nie biorę,  bo obie lekarki, z którymi się konsultowałam, nie uznały tego za zasadne. Nie planujemy potomstwa (planujemy jego brak), więc operacja nie jest potrzebna, podobnie tabletki, które powodują sztuczną menopauzę i możliwe uboczne zluszczanie torbieli. Dużo skutków ubocznych,  a dla mnie to zbędne. 

 

Tabletek nie przestanę brać z wielu powodów. 1) endometrioza 2) bezdzietność z wyboru 3) dobre samopoczucie 4) ladna cera i wlosy bez skutków ubocznych jak zatrzymanie wody czy przyrost wagi 5) wygoda - wyjazdy itp. 6) brak jakiegokolwiek bólu  - praktycznie pożegnałam się z painkillerami 6) psychika - brak pms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, zalotkasojka said:

@Esmeron, dziękuję  :)

Żadnych innych objawów nie mam. Ból jest miejscowy. 

 

Na endometriozę nic innego nie biorę,  bo obie lekarki, z którymi się konsultowałam, nie uznały tego za zasadne. Nie planujemy potomstwa (planujemy jego brak), więc operacja nie jest potrzebna, podobnie tabletki, które powodują sztuczną menopauzę i możliwe uboczne zluszczanie torbieli. Dużo skutków ubocznych,  a dla mnie to zbędne. 

 

Tabletek nie przestanę brać z wielu powodów. 1) endometrioza 2) bezdzietność z wyboru 3) dobre samopoczucie 4) ladna cera i wlosy bez skutków ubocznych jak zatrzymanie wody czy przyrost wagi 5) wygoda - wyjazdy itp. 6) brak jakiegokolwiek bólu  - praktycznie pożegnałam się z painkillerami 6) psychika - brak pms.

Widze ze sodomici sie dogaduja, myślalem że to jest redpilowskie i prawilne forum? od kiedy szanuje sie tych degeneratow? a ludzi ktorzy wierza w Boga ma sie za "pajacow" jak to @Esmeron powiedzial... smród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, zen said:

Widze ze sodomici sie dogaduja, myślalem że to jest redpilowskie i prawilne forum? od kiedy szanuje sie tych degeneratow? a ludzi ktorzy wierza w Boga ma sie za "pajacow" jak to @Esmeron powiedzial... smród

Wyluzuj - piszesz jak krypto-gej. 

 

 

@zalotkasojka

Doraźnie to analna absynencja, polecam więcej błonnika w jedzeniu, więcej oleju (2 łyżki dziennie oleju lnianego lub oliwy z oliwek), stosuj mokre chusteczki po wypróżnieniu lub po prostu myj odbyt każdorazowo a po osuszeniu odbytu aplikuj Sudocrem (taki krem dla niemowląt). 

Docelowo, jeśli objawy nie ustąpią w ciągu ok. 2 tygodni, to pewnie potrzebujesz badania odbytu i końcówki jelita grubego.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zen

Pisanie o odbycie czy problemach z odbytem to normalna, ludzka sprawa. Tak, jak pisanie o problemach z zębami czy bólem pleców.

Sam miałem dolegliwości związane z układem trawiennym a w efekcie bóle odbytu i wiem, że jest to bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Każdemu z nas tego typu problemy mogą się przytrafić i nie należy ich bagatelizować ani tym bardziej próbować osobę, która o takich problemach pisze sprowadzić do pozycji wstydu czy upokorzenia. 

Seks analny również jest rzeczą ludzką i normalną - to, że Ty go nie lubisz nie daje Ci prawa napierdalania w tę dziewczynę jak w tarczę.

 

A piszesz jak krypto-gej dlatego, że w taki sposób krypto-geje, którzy nie są pogodzeni ze swoją naturą i seksualnością stygmatyzują wszystko, co związane w najmniejszym stopniu z homoseksualną orientacją - drwiny, wyzwiska, obrzydzenie, szykany, wyparcie itd. Pytani czy nie pytani - często manifestują swoją anty-homo postawę.

Nie twierdzę, że jesteś gejem - po prostu zwracam uwagę, że w taki sposób piszesz na dodatek nie odpowiadając na pytanie Autorki a próbując ją zawstydzić. Wyluzuj - lepiej nic nie pisać niż pisać takie negatywy.

Edytowane przez azagoth
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, azagoth said:

@zen

Pisanie o odbycie czy problemach z odbytem to normalna, ludzka sprawa. Tak, jak pisanie o problemach z zębami czy bólem pleców.

Sam miałem dolegliwości związane z układem trawiennym a w efekcie bóle odbytu i wiem, że jest to bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Każdemu z nas tego typu problemy mogą się przytrafić i nie należy ich bagatelizować ani tym bardziej próbować osobę, która o takich problemach pisze sprowadzić do pozycji wstydu czy upokorzenia. 

Seks analny również jest rzeczą ludzką i normalną - to, że Ty go nie lubisz nie daje Ci prawa napierdalania w tę dziewczynę jak w tarczę.

 

A piszesz jak krypto-gej dlatego, że w taki sposób krypto-geje, którzy nie są pogodzeni ze swoją naturą i seksualnością stygmatyzują wszystko, co związane w najmniejszym stopniu z homoseksualną orientacją - drwiny, wyzwiska, obrzydzenie, szykany, wyparcie itd. 

Nie twierdzę, że jesteś gejem - pro prostu zwracam uwagę, że w taki sposób piszesz na dodatek nie odpowiadając na pytanie Autorki a próbując ją zawstydzić. Wyluzuj - lepiej nic nie pisać niż pisać takie negatywy.

stary... to nie to samo, jak mozesz porownywac, w dupe to co cos normalnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zen daj już spokój - raz, że nie na temat, dwa - dziecinada się robi. 

 

Ty w dupę nie lubisz a ona lubi. I co z tego? To tylko preferencja seksualna. Nie Twoja sprawa i Ciebie nie dotyczy. Jesteś w jakikolwiek sposób lepszy lub gorszy? Coś Ci od tego przybędzie lub ubędzie?

Ciebie nikt do tego nie zmusza. Poza tym najwyraźniej nie masz doświadczenia to po co się wypowiadać w temacie, o którym nie masz pojęcia?

 

To infantylne porównanie ale ja przykładowo lubię jeść ogórki kiszone a wszyscy wokół mnie uważają to za obrzydliwe - nie mieszkam w Polsce i nikt tutaj tego rarytasu nie zna, zatem im to zwyczajnie obrzydliwie śmierdzi. Ja mam rację czy oni? Jestem gorszy o nich? Czy oni może są lepsi? Jestem obrzydliwcem w gronie czyścioszków kulinarnych?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, azagoth said:

@zen daj już spokój - raz, że nie na temat, dwa - dziecinada się robi. 

 

Ty w dupę nie lubisz a ona lubi. I co z tego? To tylko preferencja seksualna. Nie Twoja sprawa i Ciebie nie dotyczy. Jesteś w jakikolwiek sposób lepszy lub gorszy? Coś Ci od tego przybędzie lub ubędzie?

Ciebie nikt do tego nie zmusza. Poza tym najwyraźniej nie masz doświadczenia to po co się wypowiadać w temacie, o którym nie masz pojęcia?

 

To infantylne porównanie ale ja przykładowo lubię jeść ogórki kiszone a wszyscy wokół mnie uważają to za obrzydliwe - nie mieszkam w Polsce i nikt tutaj tego rarytasu nie zna, zatem im to zwyczajnie obrzydliwie śmierdzi. Ja mam rację czy oni? Jestem gorszy o nich? Czy oni może są lepsi? Jestem obrzydliwcem w gronie czyścioszków kulinarnych?

patrzcie na tego osiweconego... w Boga nie wierzysz to twoj problem, wszystko Ci sie wydaje infantylne i bez celu, i jeszcze sie wymadrzasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2020 o 18:06, zalotkasojka napisał:

Nie mam problemów z hemoroidami, siedzenie mnie nie boli :) nie boli mnie też przy defekacji. 

 

Od odbytu to jest proktolog ;) u gastrologa to sobie moge co najwyzej ewentualne wrzody zdiagnozować  :D

 

Cena kolonoskopii to nie problem,  przeraża mnie samo badanie. 

 

Dobru kawal! :)

 

Nie obawiaj się tego badania, robiłam właśnie ze względu na seks analny i częste lewatywy. Kup sobie błonnik mielony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zen napisał:

Widze ze sodomici sie dogaduja, myślalem że to jest redpilowskie i prawilne forum? od kiedy szanuje sie tych degeneratow? a ludzi ktorzy wierza w Boga ma sie za "pajacow" jak to @Esmeron powiedzial... smród

To co autorka tematu robi w sypialni z mężem, to jej sprawa i jeśli wiara nakazuje Ci zachować się jak burak i traktować ją z pogardą, to myślę że coś jest nie tak z Twoim postrzeganiem Boga. Przemyśl sobie to.
A osobiste przytyki są nie na miejscu, podobnie jak przypisywanie sodomii Braciom na forum- zwłaszcza, że to określenie choć oryginalnie znacznie szersze, w ogólnej świadomości łączone jest prawie zawsze z męskim homoseksualizmem. Zagrywka jak z piaskownicy i w zasadnie szkoda to nawet komentować.
Ale co mi tam.
Jakby tu odpowiedzieć w sposób cięty, dosadny, z polotem i jednocześnie  w taki sposób, żeby za bardzo nie odbiegać od tematu? Pomyślmy... Aaaa. Mam!
Chuj Ci w dupę! ?

PS. Jeśli moderacja uzna, że riposta była zbyt cięta i postawnowi ukarać mnie banem, przyjmę pokornie. Zaznaczam jednak, że skoro autor oskarża nas o sodomię, to tego zwrotu nie powinien uznać za obraźliwy, raczej jako sodomskie pozdrowienie. Szach mat 
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 14.04.2020 o 19:57, RENGERS napisał:

Oj tam oj tam, sam byś lizał ładnie wypachniona i wypiętą dupkę z dodatkiem lubrykantu, słodkości ;)

Jak często widujesz tak umiejętnie przygotowane panie?

Czy może to jednostkowy przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.