Skocz do zawartości

Masaże, a związek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam świetnie prosperującą firmę, więc o pieniądze się nie martwię. Od dłuższego czasu chodzę na masaże, sportowe, relaksacyjne itd, staram się wybierać normalne masażystki/masażystów. Otóż mam problem, bo mam 29 lat i dopiero pierwszy poważny związek. Wiecie, czas się ustabilizować po 12 latach podbojów. Dziewczynę wychowuję, dominuję i nie pozwalam na żadne shit testy. Na jakikolwiek mam prostą broń, kobiecą zazdrość. Mam 198cm wzrostu, chodzę często na siłownię i nie martwię sie o pieniądze. Moja dziewczyna to moje przeciwieństwo, niższa, okrąglejsza(przez kolano zawiesiła siłownię). Jest bardzo, bardzo zazdrosna, raz się o mnie pobiła z dziewczyną, która tylko do mnie zagadała i chciała numer. Wiem, że jej zazdrość jest niedojrzała, ale serio mam z tym lekki problem.

 

Od 2 lat chodzę na masaże i robię w sumie wszystko, aby przy masażu nie mieć erotycznej przyjemności. Pomimo, że bardzo lubię dotyk, ale wiem, że jak wspomnę tylko o tym, że byłem masowany przez ładną dziewczynę, to w domu będę miał płacz, a potem poczucie winy. Nie znoszę poczucia winy, nie wiem co z tym zrobić. Kocham masaże, dzięki nim mam mnóstwo energii do działania i w sumie też dzięki nim moja firma działa. Pomóżcie, jak zabić poczucie winy po masażu? Dziewczyny nie okłamuję, gdzie chadzam, ale nie zawsze mam możliwość wyboru męskiego masażysty. Jak okłamywać dziewczynę nie mając poczucia winy? Jak usuwać z siebie zapachy kobiecych perfum, albo zapachów olejków wykorzystywanych do masażu? I przede wszystkim, czy taka zazdrość o inną jest normalna? Ja nie daję jej za bardzo powodów do zazdrości i laski spławiam. 

 

Przez te masaże zaczynamy się kłócić, a tego wolałbym za wszelką cenę uniknąć(wiecie zła energia-słaba efektywność w firmie). Jak ona płacze, to mi coś sie przestawia. Nigdy wcześniej nie miałem takiego poczucia winy z powodu masażu, a serio sporo podbiłem kobiecych serc. Proszę o pomoc.

 

Jeśli zły dział, to proszę o przeniesienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo zabawny temat, masz świetne poczucie humoru i bardzo rozwiniętą zdolność używania sarkazmu i ironii. Rafik Pacześ może się od Ciebie uczyć.

A tak zupełnie na serio to z dupy problem. Idziesz na masaż, jak masuje Cię facet to z nim gadasz, bierzesz numer i umawiasz się na termin jak on będzie w pracy. Problem rozwiazany, nie dziękuj.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BogatySamiec napisał:

Mam świetnie prosperującą firmę, więc o pieniądze się nie martwię.

 

Godzinę temu, BogatySamiec napisał:

Dziewczynę wychowuję, dominuję i nie pozwalam na żadne shit testy.

 

Godzinę temu, BogatySamiec napisał:

Mam 198cm wzrostu, chodzę często na siłownię i nie martwię sie o pieniądze.

 

Godzinę temu, BogatySamiec napisał:

Pomóżcie, jak zabić poczucie winy po masażu?

Jak już piszesz bajki to bądź przynajmniej konsekwentny. Zajebista firma, kasa, prawie dwa metry, lodołamacz kobiecych serc, który nie wie jak sobie poradzić z poczuciem winy po masażu...Bitch, please.

 

Poza tym myślę że @Lambert udzielił odpowiedzi i wyczerpał temat.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BogatySamiec napisał:

o pieniądze się nie martwię

aha.. razy jeden

Godzinę temu, BogatySamiec napisał:

nie martwię sie o pieniądze

aha.. razy dwa 

Godzinę temu, BogatySamiec napisał:

Dziewczynę wychowuję

to nie pies..

 

Godzinę temu, BogatySamiec napisał:

zła energia-słaba efektywność w firmie)

oj.. zbiedniejesz Pan Bogaty...

 

Coś tak czuję, że przez koronawirusa firma Ci Panie padnie... bo masaży nie będzie, to Panu źle będzie...

 

 

ps. nie życzę nikomu nic złego, tylko opinia..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dellinger napisał:

To jest jakiś problem z dupy. Nawet jakby ci masażystka zrobiła happy ending za dopłatą 50 zł to po co masz to mówić swojej dziewczynie. Ona by Ci nie powiedziała. 

Zajebiste podejście BRAWO dojrzałe w chuj a potem bojkot forum że faceci to świnie bo dają takie rady innym.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BogatySamiec napisał:

Dziewczynę wychowuję, dominuję i nie pozwalam na żadne shit testy

Taaaaaa:

3 godziny temu, BogatySamiec napisał:

Jak ona płacze, to mi coś sie przestawia. Nigdy wcześniej nie miałem takiego poczucia winy z powodu masażu

To niezły dominator jesteś ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.