Skocz do zawartości

Zastanowienie nad 32-tką z dzieckiem 8 lat, żeby u niej zamieszakać ??


Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, wojkr said:

Jak dobrze zarabia .... zalewaj, będziesz zajmował się domem.

 

A na poważnie zastanów się dwa razy, kobieta z przeszłością - tatuś pociechy zawsze będzie w tle, a dla dzieciaka zawsze będziesz facetem co "rucha" mamę - nigdy ojcem, to raz a dwa to że pewne rzeczy zawsze wychodzą z czasem - nie żebym twierdził że jest sama z własnej winy - może to wina gościa? ale to jest "stara dupa" nie dopasuje się do ciebie ty będziesz musiał ....

A tu akurat racja... Już podczas pisania sugestia była jasna i cytując bo ona jest staroświecka ?? a seks to prezent ????

7 minutes ago, BlacKnight said:

Potwierdzam, sprawdzone na sobie.

Dzięki i chyba szybko wytrzeźwieje z tej znajomości ??

3 minutes ago, Maniek92 said:

Żadnych związków z samotnymi matkami i łożenia na cudzą spermę. 

Bądź ostrożny i wycofaj się z tego, zanim zaczniesz żałować i staniesz się biedakiem. 

Cytując klasyka głos rozsądku ??

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Ceasar Arturros said:

Od nie dawna spotykam się z 32-tką, która ma 8-letniego synka.

 

1 hour ago, Ceasar Arturros said:

Ja mam 25 lat

Zapytam ze szczerą serdecznością i powagą:

OCHUJAŁEŚ MŁODZIEŃCZE???

 

Resztę już Ci Bracia wyłożyli zrozumiale i dosadnie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dyzma_Prezes napisał:

Pani po rozwodzie z dzieckiem?

 

Pamiętaj już ktoś raz  sprawdził ze ona sie na żonę nie nadaje.

 

Pozdro

Nie wiadomo.

Może to on się nie nadawał?

Może pomylil się. Może mistrz randek okazał się nieżyciowy. 

Różne historie bywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Maniek92 said:

Żadnych związków z samotnymi matkami i łożenia na cudzą spermę. 

Bądź ostrożny i wycofaj się z tego, zanim zaczniesz żałować i staniesz się biedakiem. 

Ostra opinia ale w stu procentach muszę się zgodzić. ?

1 minute ago, Libertyn said:

Nie wiadomo.

Może to on się nie nadawał?

Może pomylil się. Może mistrz randek okazał się nieżyciowy. 

Różne historie bywają

Takten to ciapa był ale przeraziło mnie to że ona mi otwarcie powiedziała że była z nim tylko dla dziecka i że przez siedem lat ich związku nigdy go nie kochała. Czerwona lampka bo skąd pewność że mnie pokocha?? ? Jakiś matrix total

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Takten to ciapa był ale przeraziło mnie to że ona mi otwarcie powiedziała że była z nim tylko dla dziecka i że przez siedem lat ich związku nigdy go nie kochała.

Powiedz jej to.  Że Cię przeraża ta perspektywa. Bycia portfelem

10 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Czerwona lampka bo skąd pewność że mnie pokocha?? ? Jakiś matrix total

Pewna jest tylko śmierć i podatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Takten to ciapa był ale przeraziło mnie to że ona mi otwarcie powiedziała że była z nim tylko dla dziecka i że przez siedem lat ich związku nigdy go nie kochała.

Jeśli to prawda, to jest obrzydliwie wyrachowana i pojeb..na. Jeśli dobrze zrozumiałem, to pani potraktowała eks męża tylko jako dawcę spermy i żródło  utrzymania. To z niej kawał zakrętu! Jak Ty się z nią dogadujesz? Fajna jest? Jest wielkie ajlawiu? Bo pamiętaj, że prawdziwa miłość pokona wszystkie trudności! Ja bym w to nie wchodził. Od walniętych kobiet należy trzymać się z daleka. Jeśli nie masz innych opcji, a bardzo cierpisz na obrzęk jąder, to bądż jak kobieta pomieszkaj z nią trochę bez zalewania formy i póżniej "nie wiem co czuję, zostańmy przyjaciółmi, nie zasługuję na ciebie". Oczywiście po znalezieniu drugiej miłości swojego życia. Dobrze jest, gdy mężczyzna ma w sobie też pierwiastek kobiecy i umie je naśladować.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ceasar Arturros napisał:

Takten to ciapa był ale przeraziło mnie to że ona mi otwarcie powiedziała że była z nim tylko dla dziecka i że przez siedem lat ich związku nigdy go nie kochała. Czerwona lampka bo skąd pewność że mnie pokocha?? ? Jakiś matrix total

Jeśli kobieta po 7 latach związku z facetem, z którym ma dziecko, tak się o nim wyraża, to znaczy, że  zajebista zawodniczka z niej jest. Najlepszy materiał na żonę, jaki mogłeś znaleźć, nie ma co.....?

 

Nie chcę powielać tego, co pisał @Mosze Red ale rób to co Forrest robił najlepiej ?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka jelenia. Zwijaj sie z tego bo przeciez decydujac sie na zwiazek z ta kobieta bedziesz bral ochlapy.

Spojrz na to z innej strony, a mianowicie czy nie bedziesz w stanie znalezc sobie jakiejs dziewczyny, ktory by nie byla po rozwodzie z dzieckiem?

Majac 25 lat to jestes jeszcze mlody i bez wiekszych przeszkod mozesz znalezc panne od siebie mlodsza taka w zakresie 20-25 lat.

Kobieta mowi wszystko to co chcesz uslyszec o tym np, ze nie szuka tatusia - to sa tylko slowa.

Posluchaj tego - Niebezpieczne związki z samotnymi matkami:

https://www.youtube.com/watch?v=OGNy_oxGw8k

Decyzja ostateczna bedzie nalezec do Ciebie.

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy na to zechcesz sobie z taka klientką z dzieckeiem wyjechać gdzies na pare dni? 

 

Przykładowo Zakopane

 

Wyluzować sie połazić po górach zwiedzic wieczorem knajpy na Krupówkach. A na koniec rusztować pania do rana z jakimis przerwami na 2-3h snu bo jesli masz 25lat i w miare z ciebie jurny byczek tyle snu w tym wieku powinno ci wystarczyc. 

 

Ale Nie! 

 

Bedziesz musiał jeszcze zabrać nie swojego gówniaka i go tam niańczyć. Chodzić nie tam gdzie ty chcesz tylko pancia z dzieckiem i kupowac mu jakies pierdoły.

 

Chłopie nie zmarnuj sobie życia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.