Skocz do zawartości

Milczenie jako shit test?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej bracia, od półtora miesiąca mam bliższy kontakt z pewną dziewczyną. Do tej pory potrafiła sama się kontaktować dziennie i również proponować spotkania. W takim razie nie byłem jej dłużny, więc i też wkładałem równe zaangażowanie. Jakieś dwa dni temu zadałem jej normalne pytanie przez wiadomość. Wyświetliła sobie i zero odpowiedzi. No i tak przez dwa dni sobie pomilczała to ja i również. Dzisiaj dostaje wiadomość od niej i na wstępie: „tylko bez fochów” ? i jakieś zdjęcie jakby nigdy nic. Zastanawiam się czy jak ją zjebię za tą ignorancję to czy nie zostanę wzięty za desperata który siedzi z telefonem w ręku i czeka na wiadomość a z drugiej strony jak sobie pozwolę to będzie sobie być może pozwalać na więcej takiej ignorancji. Żebyście mnie źle nie zrozumieli, ja nie wymagam odpisywania po minucie i 24/7 ale jak zadaje konkretne pytanie to wymagam odpowiedzi choćby i po pół dnia a było to dla mnie ważne na tamten moment. Nie było to pytanie z tych trudnych ani żadne intymne, więc nie sądzę żebym czymkolwiek ją uraził. Co byście zrobili na moim miejscu?

Edytowane przez Duelist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Duelist napisał:

Dzisiaj dostaje wiadomość od niej i na wstępie: „tylko bez fochów” ? i jakieś zdjęcie jakby nigdy nic. Zastanawiam się czy jak ją zjebię za tą ignorancję to czy nie zostanę wzięty za desperata który siedzi z telefonem w ręku i czeka na wiadomość a z drugiej strony jak sobie pozwolę to będzie sobie być może pozwalać na więcej takiej ignorancji.

Żadnej zjebki, olej ją na tydzień, dwa. Jak w tym czasie nie zacznie inwestować, to znak że panna na Cię tam gdzie chciałeś dotrzeć, czyt. w dupie.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kleofas napisał:

To zajebisty związek...Piszesz do swojej Królewny, a ona odpowiada Ci po dwóch dniach. 

Dlatego się zdziwiłem bo do tej pory czegoś takiego nie było, podejrzewam sprawdzanie mojej reakcji czyli zwykły ST  ?

Edytowane przez Duelist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Duelist

Jak widzisz znajoma dla znajomej nie bylo to wazne pytanie. Kompletnie je olała.

Odpisanie na jedną wiadomość zajmuje około 1 czy 2 minuty - stosunkowo niedużo. Jednak miala do roboty kompletnie inne rzeczy anizeli wdawac sie w Toba kolejne rozmowy. Nie odpisuje od razu, po dwoch dniach i z jej strony jest malo wiadomosci, takze nie traktuj tego na serio. Male jest jej zaangazowanie, raczej kontaktuje sie z kilkoma facetami na raz i ma branie.

Jeśli masz do niej telefon to zadzwoń i porozmawiaj. Mniej pisania, a więcej ustawiania się. Jeśli zauważasz, że dziewczyna nie jest Tobą kompletnie zainteresowana, a na to wygląda to po prostu zapomnij o niej. Musisz pamiętać, że kobieta jaką się jawnie interesuje facetem to sama potrafi inicjować kontakt np. piszę sama pierwsza rano czy wieczorem lub też potrafi zaproponować spotkanie lub o nim wspominac.

Nie widząc u niej zaangażowania takiego co Ty dajesz, a nawet większego zawijaj żagiel chłopie. Jesli kobieta Ci odpisala po dwoch dnia, Ty zdecyduj sie iz do niej napiszesz np. po 5. Jesli ona do pieciu dni bedzie milczec i nie dawac zadnego znaku to takze nie masz po co w to isc. Kontaktowanie sie co 2, 5 czy tydzien czasu jest bez sensu w dodatku w zwiazku. Nie wyglada to na relacje, a bardziej znajomosc.

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Duelist napisał:

Wyświetliła sobie i zero odpowiedzi.

Z nową poznaną Panną, jak wyżej pisali, jesteś jednym z wielu, akurat jej się znudziłeś, bo zapewne ktoś wskoczył wyżej listy. 

 

Ale 

 

Gdybyście byli w związku, i "karała", by Cię ciszą, to nic innego jak przemoc psychiczna, jeżeli stosuje gówno gierki już teraz, sam sobie odpowiedź w co to ewoluuje jak akurat będziesz na 1 jej miejscu, manipulantka i tyle. 

 

Zjebiesz, nie zjebiesz i tak ktoś wskoczy za Cb w tym przypadku, a szkoda czasu na takie zabawy już teraz, jak widzisz działają, bo zaczynasz się zastanawiać o co km, ktoś zainteresowany dłuższą relacja nie robił by cyrków z "sprawdzaniem". 

Godzinę temu, Duelist napisał:

jakieś zdjęcie jakby nigdy nic.

Normlanie, nie odzywała się 2 dni wysłała zdjęcie i czeka, aż jak kolejny spermiasz napiszesz jak jest zajebista i jak nie mogłeś żyć bez niej 2 dni, pod pierdolenie ego pod niebiosa, jak dasz się złapać na takie coś. 

 

 

Olej, do czegoś poważnego szukaj innej, a taka Pannę możesz sprowadzić jedynie do trzymania penisa w buzi jak znajdziesz TY ochotę. 

Edytowane przez Turop
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shit test a przy tym brak szacunku do rozmówcy, tym bardziej jak jesteście w związku.

Natomiast skoro jesteście w związku, napisz raz a wyraźnie, że nie lubisz tresowania milczeniem bo to jest forma pasywno agresywnego tresowania innego człowieka i jeśli się to będzie powtarzać to... To już wiesz co ;)

 

Pomysl czy jeśli Ci na kimś zależy odpisujesz po xxx dniach?

 

No właśnie :)

 

Poza tym, serio. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że nawet w pracy jak byłem zajęty to prosiłem kogos by na sekundę mnie zamienił bo muszę odpisać, nawet jak prowadzisz operację są momenty by napisać "nie mogę teraz pisać" i klik wyślij ile trwa cała ta procedura 30 sekund?

 

Także dla chcącego nic trudnego a jak się ociąga i akurat nie prowadzi specjalistycznych operacji, to nawet jak sra ma czas odpisać, także widzisz po prostu brak szacunku :)

 

 

Pamiętaj jeszcze, że laski w ten sposób manipulują co już kiedyś pisałem same sobie bata kręcą, bo spoko chłop nie manipuluje ale może zacząć jeśli babka w ten sposób pogrywa ;)

One doskonale wiedzą, że to wywołuje psychiczny nacisk.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Duelist

Ale widzisz to już wkraczasz w pole, w którym kobieta jest lepsza od Ciebie. 

 

W zasadzie jeśli chcesz to tak jak ktoś napisał, niech posmakuje swojej broni. 

Jednak gdyby babka mnie tresowała w ten sposób w związku to związku by już nie było. Pamiętaj że to szacunek do Ciebie samego ona narusza. Z pewnością czujesz się podle, że Cię w chuja robi nie?

 

No właśnie, więc mówisz jej, że w ten sposób nie będziemy rozmawiać i mówisz to RAZ poza tym bądź gotowy do odejścia, kobieta która w ten sposób traktuję swojego "ukochanego", nie jest warta Twojej cennej uwagi. Niech spierdala na drzewo i małpą odpisuje po 2 miesiącach ;) a co jakby się coś stało to też masz czekać aż królewna swoimi pięknymi dłońmi Ci łaskawie odpisze? I wsadzi Cię w termin hm moze za 3 dni bo akurat wtedy o 10.00 rano będzie sikać i znajdzie czas bo jest taka zajęta? Bądźmy poważni, skoro papież ma czas odpisać to i ona.

 

Mówię Ci to sa pieprzone manipulacje i każda agentka, która takie cos stosuje zasługuje na reprymendę a potem jak to nie działa to machasz chusteczką i blokujesz. A jedyna forma przeprosin to stanie pod drzwiami, z gołymi cyckami i usłyszenie 10x przepraszam od manipulatorki. Wszelkie manipulacje z jednej strony lub drugiej nie powinny być akceptowane. 

 

Pamiętaj, że to jest przemoc, to co ona robi o czym sam się przekonujesz bo jestes bity psychicznie, ona myśli że w ten sposób może Cię bardziej na siebie nakręca, niestety formy manipulowania trzeba karcić tym bardziej jeśli Ty jesteś w porządku.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest shit test. Shit test to próba obniżenia wartości testowanego i na tej bazie np. wbicie go w poczucie winy. Musiał byś coś więcej napisać o waszych relacjach na początku "związku" (w cudzysłowu bo zgadzam się z Kleofasem) i trzy dni temu. Jak daleko od siebie mieszkacie, jak często się widywaliście i jaki to był charakter związku. Jak nie dajesz pełnych informacji to uważałbym z poważnym traktowaniem porad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adameo

 

Milczenie w związku to forma psychicznej manipulacji - nacisku bo sobie zadajesz pytanie czy czegoś nie zrobiłeś źle, że druga osoba unika kontaktu z Tobą.

 

Jest to ulubiona forma manipulacji na przykład ludzi ze zaburzeniem, które nazywa się "narcyzm". Każda forma manipulacja w związku i poza nim przeze mnie jest traktowana jako forma ataku na mnie i moje wewnętrzne dziecko, które cierpi i się zastanawia czy czegoś nie zrobiłem źle, czyli zaczynam sam siebie biczować i przestaję szanować siebie, na co jestem uczulony ostatnio. Kobieta, która stosuje takie zagrywki jak i facet, moim skromnym zdaniem nie zasługuje na udział w moim towarzystwie, bo ja dbam o swoich przyjaciół i kolegów. Nawet na forum są osoby, które wiedzą, że mogą do mnie napisać i jak tylko mogę to odpowiadam a nie stosuję "magiczne zagrywki". 

 

Jeżeli kobieta nie ma czasu odpisać w ciągu 3 dni, nawet kiedy kładzie się spać i nie jest w stanie odpisać 2 zdań przed zaśnięciem to tak osoba, nie jest warta mojego cennego czasu a tym bardziej jeśli to jest kobieta, z którą "jestem w związku" WTF co to za związek? Że co jedna osoba się stara a druga odpisuje kiedy się jej podoba i jest skazana na łaskę, że jak łaskawie znajdzie czas to mi odpisze? Czy to są żarty?

Wiecie to też nie chodzi o to, że jak nie odpisuje od razu to ma spadać - nie. Jeśli kobieta mi napisze coś na zasadzie @SzatanKrieger "No kurcze mam czas tylko się wysrać przez najbliższe 13 miesięcy i nie będę w stanie ani jednego smsa odpisać" to ode mnie zależy czy akceptuję takie stan rzeczy ALE ona dała swój powód przynajmniej a nie traktuje milczeniem mnie - dostrzegacie różnicę?

Można? Można.

 

W ogóle zastanów się się @Duelist czy się nie zakochałeś właśnie w kobiecie o podłożu narcystycznym ;) bo coś czuję, że tak może być. Mamy wysyp takich lasek, stety niestety. 

 

 

Aha i to nie jest tylko shit test ale shit test "Joker" ;) czyli bardzo skuteczny ale nie skuteczny na facetów, którzy dbają o swój komfort psychiczny.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Jest to kobieta która lubi stawiać na swoim. Jednakże nie miałem czego się przyczepić, bo sama chciała do mnie przyjeżdżać i sama pisała.

 

@AdameoTo jest ewidentnie zagrywka, bo gdyby nie była to by napisała „słuchaj Przepraszam ale musiałam jechać ratować długowłose chomiki w Gwatemali” by się wytłumaczyć, a nie „bez fochów” trybem rozkazującym bo ja się nie odezwałem. 
 

Myślę, że nie będę od razu kończył tylko machnę ręką odpłacając tym samym. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Duelist napisał:

„tylko bez fochów”

Przecież to jej kreacja tylko. Chyba, że trafiła w czuły punkt i faktycznie się sfochowałeś.

Jeżeli Ty wiesz czego od niej chcesz i potrafisz działać na trzeźwo to czas, cierpliwość i spokój to Twoi sprzymierzeńcy.

Człowiek pozbawiony chciejstwa jest nie do zmanipulowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj milczenie, jutro ban na dupe.

Bagno i szkło we łbie.

Opiedolić. Jak nie podziała kopnąć w dupę.

Nie bawić się w żadne fochy, nie odpowiadanie, kto dłużej wytrzyma. To jej gierki , jej broń, nie dasz rady.

Albo orbita, albo fochy, albo szacunek. Nie ma alternatywy.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Duelist napisał:

 

@AdameoTo jest ewidentnie zagrywka, bo gdyby nie była to by napisała „słuchaj Przepraszam ale musiałam jechać ratować długowłose chomiki w Gwatemali” by się wytłumaczyć, a nie „bez fochów” trybem rozkazującym bo ja się nie odezwałem. 
 

To zmienia postać rzeczy. Normalnie jak często do Ciebie pisała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Duelist napisał:

Zastanawiam się czy jak ją zjebię za tą ignorancję to czy nie zostanę wzięty za desperata który siedzi z telefonem w ręku i czeka na wiadomość

Panie, słuchaj no Pan. Opierdol za takie coś (choć słuszne) nic nie da.

Baba będzie wiedzieć, że tu jest Twój czuły punkt. 

Jak ja bym był w takiej sytuacji, to odpisałbym spoko, albo: nawet nie zauważyłem, że nie odpisałaś. Zero emocji.

Przykładowo jej sms we wtorek o 16, mój sms w środę pod wieczór. 

 

Baby tak często robią, żeby sprawdzić jak mocno jesteś zaangażowany w relację, jak bardzo Ci zależy i czy puszczą Ci nerwy.

Schemat. Ziewam. 

Edytowane przez giorgio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Duelist napisał:

Co byście zrobili na moim miejscu?

Po 3/2 miesiąca możesz nie być super wysoko na liście priorytetów. Panna może coś robić a Twoja wiadomość może jej umknąć. Zdarza się.

 

Pytanie, czy się to nie powtarza, czy jednak dostajesz odpowiedź, czy też jej nie dostajesz a co najwyżej jakąś próbę kontaktu po paru dniach, bo to oznacza, że orbitujesz.

 

Ps. za "ignorancję" to jej nie opierdzielaj (bo to słowo oznacza "niewiedzę", a nie ignorowanie kogoś ;) Taki niezbyt logiczny niuans naszego języka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dla niej nieistotny, gdyby miała wobec ciebie plany natury romantycznej, odpisywała by szybciutko, wszędzie by z telefonem chodziła i non stop wyczekiwała smsa od Twojej szanownej osoby.

 

Rycerzy którzy piszą, myślą że pisaniem coś ugrają jest wielu, ona ma wybór lepszych od Ciebie pajaców co z nią popiszą.

 

Wyróżnił byś się tym  jakbyś się z nią spotkał na KONKRET.

 

Chłopie nie bądź frajerem i nie pisz z laskami, one chcą KONKRETU, popisać mogą z mamusią.

 

Wiesz jak zaczynam rozmowę na Tinderze? A no tak : Hej, masz zajebiste nogi, spotkamy się ?

 

Każdej wysyłam to samo nie ważne czy ma 18 czy 40 lat, nie tracę czasu na wchodzenie w niepotrzebne i do niczego prowadzące dyskusje z kobietami, bo to do niczego nie prowadzi.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy.

Np, czy babka jest rozumna, czy jest zblazowana, jakie ma branie, itp.

 

Jak widzisz ją jako ok LTR - trzeba było wyjaśnić od razu - coś na lekko : "ej, chciałaś być razem, ale jak chcesz być, to takie akcje, że nie odpowiadasz, są niedopuszczalne. nigdy więcej tak nie rób".

Jak cię wyśmieje, albo zacznie się pienić - odpowiadasz spokojnie i krótko, że wyjasniłeś, i kończysz rozmowę.

Jeśli nie słucha, dyskutuje - nic, NIC kurwa nie odpisujesz. Ma się ugiąć do normalnych zasad - odpisywać.

Jak nie - niech wypierdala. Nie kontaktuj się, chyba że przeprosi grzecznie.

Jeśli nie rozumie takich podstawowych rzeczy i nie przeprosi - nie nadaje się na LTR - zrób jak typowa laska - ghosting, i szukaj sobie innych lasek.

 

Cokolwiek innego - jak nie widzisz jej na LTR, tak srednio się podoba, itp - po prostu olej ją. Zero emocji, żadnych pretensji, zajmij się swoimi rzeczami, nie odzywaj się. Jak się pokaja, to ok.

 

Musisz ocenić, czy opłaca się jej wyjaśniać podstawowe rzeczy - że ludziom - zwłaszcza w "związku" się odpisuje.

Kiedyś to było normalne, ale teraz laski to często milenialne dzbaniary, mają tyle atencji spermiarzy i takie ego, że czasem trzeba im wyjaśnić podstawowe rzeczy. Ale tylko jak widzisz przyszłość.

 

Jak to typowa milienialna atencyjna dzbaniara - ruchać, olewać, nie zalewać !

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.