Skocz do zawartości

Podryw, co pomogło mi wyrywać piękne panie?


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tu opisać co pozwoliło mi przełamać pierwsze lody, stać się pewniejszym siebie, bawić się procesem jakim jest uwodzenie dam w Polsce i na świecie.

 

Na dzień dzisiejszy czuję tak niesamowitą energię i flow podczas podrywu kobiet że myślę, iż byłbym w stanie poderwać nawet Angelinę Jolie, kto wie może nawet przez pewien czas sponsorowałaby mnie i  moje zachcianki, oczywiście pomijam dni

 

kiedy mam  niską energię życiową, wtedy najlepiej podryw odpuścić i zająć się czymś innym, założę się że wtedy nie wyrwał bym nawet otyłej babci klozetowej ( nie obrażając babci klozetowej ).

 

Do sedna :

 

- Cały serial "Californication" - wspaniały  David Duchovny, załapałem wiele z jego ( dokładniej moja podświadomość)  "serialowego stylu" - totalne wyjebanie, luz, spontan, wariactwo, ogólne carpe diem.

 

-  Znajomości z mocniejszymi ode mnie kolegami - naturalnymi badbojami, naturalsami, często o niezbyt widowiskowej aparycji, zawsze jednak charakterystycznej niesamowitej aurze , chorym wręcz poziomem pewności siebie.

 

- Prostytutki

 

- Marek Aureliusz pisał kiedyś że wykonując jakąś czynność powinniśmy zastanowić się co zrobiłby, jak zachowałby się ktoś kim chciałbyś być, twój idol ( doskonałym przykładem   jest serialowy Hank Moody z

 

serialu Californication- ekspert od babek czy  mityczny   Casanova ) to tyczy się nie tylko uwodzenia , a każdej czynności, aktywności w życiu.

 

- Świadomość śmierci  ( Mam takie momenty w życiu, w których nagle świadomie orientuję się, że moja egzystencja całkiem niedługo się skończy, miałbym nie robić tego co sprawia wielką przyjemność, co mnie podnieca, co jest w gruncie rzeczy niesamowitą frajdą   ??? NIGDY W ŻYCIU !

 

- Niesamowite samopoczucie po podejściu, randce z kobietą, masa endorfin wynikająca z przełamania siebie, nagroda od matki natury,  nieważne co się stało, jak poszła randka,  właśnie doprowadziłem do konfrontacji z piękną kobietą, nawet jak

 

     nie jest w moim typie, to cieszę się że miałem interakcję z tą długonożną istotą, czuję wdzięczność do niej za poświęcony mi czas.

 

- Ilość opcji -  trzeba mieć dziesiątki opcji, z których robisz odsiew, mieć świadomość że ta jedyna nie istnieje, kobiety są do siebie bardzo podobne i każda cipka smakuje podobnie, nie idealizować jednostek  kobiecych  np. Tinder - 100 meczy, 40

 

odpisuje  na wiadomość, spotka się jedyne  10, ruchać chce się tylko 5.

 

- Zaakceptować odrzucenie, nikt nie jest notorycznie odrzucany, w końcu trafisz na chętną, kwestia czasu i liczb.

 

- Przebywanie w środowiskach kobiecych  np. kółko baletowe - kiedyś zapisałem się na balet, specjalnie po to by poznać kobiety, prócz  wstydliwego popierdalania w seksownych rajstopkach poznałem masę kobiet, byłem jedyną

 

opcją męską w grupie, to ONE o mnie walczyły, a baletnice wyglądają jak wyglądają - są piękne, szczupłe, mają ciekawe hobby, masa z nich jest po prostu do rany przyłóż.

 

- Polubić kobiety, dobrym uwodzicielem może być  tylko gość który  kobiety lubi, jak chcesz być lubiany przez ludzi skoro ludzi nie lubisz ? Nie da się.

 

 

Żaden ze mnie ekspert, jestem zwykłym kolesiem który jest leniwy, ale się stara.

 

Uwierz w siebie   i pracuj nad sobą nie tylko w zakresie jakże przyjemnego uwodzenia.

 

Kart od natury nie zmienisz, graj nimi !

 

 

Pozdro 600.

 

 

  • Like 28
  • Dzięki 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RENGERS napisał:

Kart od natury nie zmienisz, graj nimi !

Święte słowa. Brawo. ?

Należałoby wydrukować i powiesić nad łóżkiem by cały czas sobie to uświadamiać.

 

Oczywiście do tego co napisałeś @RENGERS bezwzględny nofap minimum miesiąc, bez tego motywacji do czegokolwiek nie będzie za hvja pana. (przetestowane)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że jesteś przystojny, wysoki i dobrze zbudowany. 

 

Kojarzę takiego posta z twojej strony ale na 100% nie jestem pewny czy to ty. 

 

Dawanie takich rad od dobrze wyglądającego gościa to jak słuchanie rad włamywacza na temat zabezpieczeń domu.

 

Przypomniało mi się jeszcze że dobrze zarabiasz. 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bassfreak napisał:

Dawanie takich rad od dobrze wyglądającego gościa to jak słuchanie rad włamywacza na temat zabezpieczeń domu.

No właśnie. A kto nie doradzi najlepiej jak zabezpieczyć dom jak nie dobry włamywacz. Poza tym to jest dobre, jak tacy goście piszą porady. Przynajmniej określają poziom, jaki można osiągnąć. 

 

Należy docenić to, że zamiast patrzeć na siebie i się chełpić, gość poświęca swój czas, żeby cos poradzić tym którzy mają z tym gorzej.

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugułem się zgodzę, ale czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy podrywanie kobiet uważają po prostu za swoje hobby :D Nie mi oceniać, mi na to szkoda czasu, każy ma inaczej. Do czego zmierzam - praktyka. Jak coś jest Twoim hobby, lubisz to, to wkładasz energię w doskonalenie swojego warsztatu. Myślę że w dużym stopniu tu jest pies pogrzebany. Praktyka ogarnia wiele rzeczy - wyzbycie się zahamowań, ogarnięcie gadki, znajomość schematycznych zachowań itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale biorąc pod uwagę Twoje dotychczasowe posty to tak, jakbym napisał coś takiego: hmm. Parę tysięcy miesięcznie netto na same raty leasingowe moich dwóch samochodów. Co to za problem? Wystarczy odrobina samozaparcia. Każdy przecież tak może : )) 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RENGERS napisał:

- Polubić kobiety, dobrym uwodzicielem może być  tylko gość który  kobiety lubi, jak chcesz być lubiany przez ludzi skoro ludzi nie lubisz ? Nie da się.

Nie do końca. Są faceci, którzy nienawidzą kobiet, najchętniej by je rozszarpali i zmiażdżyli (np. za to, co im zrobiły inne), przez co mszczą się na następnych. Oni po prostu dobrze udają - czułych, troskliwych, czasem bogatych. Mają w sobie trochę humoru, to jakoś to może im pomagać. Ale wewnętrzna rana w nich żyje i taki facet, jeżeli dobrze zna się na sztuce, to potrafi załatwić psychologom i psychiatrom sporo roboty poprzez swoje czyny.
To jest mit, nie musisz lubić kobiet, żeby je mieć. Tak samo aktor, który odgrywa rolę bandyty i kryminalisty nie musi mieć takich zapędów - przeciwnie, może się brzydzić taką postawą, ale jest aktorem, który na chwilę obecną zakłada pewną maskę. Czasem taki typ może być z kobietą i wewnątrz siebie myśleć "nienawidzę tej kurwy" a na zewnątrz być uśmiechnięty i wyluzowanym.
 

 

Godzinę temu, RENGERS napisał:

- Zaakceptować odrzucenie, nikt nie jest notorycznie odrzucany, w końcu trafisz na chętną, kwestia czasu i liczb.

Najbrzydsi nie mają prawie szans (szczególnie u modelek) i u nich zaakceptowanie odrzucenia to właściwie musiałaby być sprawa:
- antydepresantów (mocnych),
- bardzo, bardzo ale to bardzo mocniej pracy nad sobą, systemem nerwowym i podświadomością.
Poza tym, dostając na 200 kobiet 1 szansę, to motywacja nie będzie jakoś wygórowana, co przełoży się na wszystko co z uwodzeniem związane.

Jeżeli mamy debila i brzydala (najgorzej - w jednej osobie) - to w momencie, kiedy nabierze rozpędu to tylko z większą siłą przypierdoli w ścianę.
Jakiś wygląd to jest konieczny i wymagany, albo bardzo silna psychika. Nie oszukujmy się, facet 5/10 może mieć spore problemy, 6/10 mniejsze. A 8+/10 nie muszą się zbyt wiele starać, raczej dobrze wybierać propozycje od kobiet.

Poza tym, jest ok. ;) 

  • Like 15
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trochę bardziej poważnie, @RENGERS. Lubię Cię czytać, masz sporo ciekawych przemyśleń i obserwacji. Zatem na pewno wiesz doskonale, jak i ja, że nie, nie każdy sobie z tym poradzi. Samo nauczenie się reguł nie da gwarancji sukcesu. Podobnie jak nie każdy przebiegnie maraton czy będzie niezależny finansowo. Paradoksalnie te dwie rzeczy mogą być łatwiejsze do osiągnięcia , bo nie mają bezposredniego związku z męską urodą, wzrostem i atrakcyjnością fizyczną. Gra się tak  jak przeciwnik pozwala. Dużo można nadrobić, prawda. Ale nie wszystko. Taki lajf.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Obliteraror napisał:

Wszystko fajnie, ale biorąc pod uwagę Twoje dotychczasowe posty to tak, jakbym napisał coś takiego: hmm. Parę tysięcy miesięcznie netto na same raty leasingowe moich dwóch samochodów. Co to za problem? Wystarczy odrobina samozaparcia. Każdy przecież tak może : )) 

Najśmieszniejsze jest to, że Ty też masz rację, jakkolwiek dziwacznie to nie zabrzmi w uszach ludzi słabo zarabiających.

 

Nie mam na myśli tego, że każdy jest w stanie np zarabiać miesięcznie 100 tysięcy, bo tak nie jest, nie oszukujmy się. Ale praktycznie każdy może poprawić swoje finanse, na różne sposoby, doprowadzając do tego, że co miesiąc zostanie mu na rękę te 100 czy 1000 złotych więcej.

 

Podobnie chyba z kobietami - no nie każdy jest w stanie wyrwać "z biegu, na ulicy" modelkę 10/10, ale praktycznie każdy może popracować nad swoimi brakami psychicznymi, emocjonalnymi i wizerunkowymi, co pomoże mu w skutecznej realizacji planów romantyczno-seksualnych podbojów.

30 minut temu, Messer napisał:

Najbrzydsi nie mają prawie szans (szczególnie u modelek)

No heloł, tak krawiec kraje, jak materii staje. Piękni podrywają piękne, brzydcy z reguły muszą się zadowolić brzydkimi.

 

Edytowane przez leto
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leto napisał:

Ale praktycznie każdy może poprawić swoje finanse, na różne sposoby, doprowadzając do tego, że co miesiąc zostanie mu na rękę te 100 czy 1000 złotych więcej.

Otóż to, ale przyjdzie taki @bassfreak i jak go czytasz, to masz wrażenie, że jak byś mu powiedział tak:

"chłopie idź tam, naciśnij ten guzik i dostaniesz za darmo 1 milion złotych"

 

to on Ci odpowie:

 

"ale muszę iść nacisnąć przycisk, dlatego odpada"

 

@RENGERS Masz Flow bo pracujesz nad sobą i w stanie krytycznych nie zajmujesz się swoją porażka nad sobą i kobietami, tylko wiesz, że chwilowe przejścia trzeba zwalczyć samemu, znalazłeś swój sposób na podrywanie, flow, wiesz jak działa twój organizm, poznajesz siebie co przekłada się na każdy aspekt życia i to jest to co każdy chce podpowiedzieć tutaj innym, nie ma idealnego sposobu dla każdego na wszystko, ale trzeba szukać, nie poddawać się i jak poznasz siebie lepiej to klucz do sukcesu w różnych dziedzinach życia.

 

Niby nie napisałeś nic nowego, ale zaraz się zlecą ludzid, bez kwadratowych szczęk i zarobki 1600 na rękę, z chęcią zburzenia twojego światopoglądu. Odwieczna wojna na BS przy każdym takim temacie o to samo, wygląd, praca, predyspozycje. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa to dobra gadka i pewność siebie, dobry ubiór też się przydaje. Reszta praktycznie się nie liczy. Dobrej gadki nigdy nie miałem, jakieś tam kobiety się przewinęły, ale bez szału. 

Nudzą mnie, bo z zdecydowaną większością, nie ma o czym gadać. Podziwiam ludzi, którzy tracą czas i energię na zdobywanie/zaliczanie, by w ostatecznym rozrachunku jeszcze zostać wydymanym...

No ale każdy żyje na swój sposób.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, leto napisał:

Ugułem się zgodzę, ale czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy podrywanie kobiet uważają po prostu za swoje hobby :D

Ale żeby ćwiczyć podryw trzeba posiadać do tego aparcycję aby niespotykać się wyłącznie z odmową czy z lekceważącym stosunkiem od płci pięknej. 

Edytowane przez Frank89
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RENGERS napisał:

Chciałbym tu opisać co pozwoliło mi przełamać pierwsze lody, stać się pewniejszym siebie, bawić się procesem jakim jest uwodzenie dam w Polsce i na świecie.

Znasz jakieś teksty otwarcia, jak zagadać do dziewczyny, która idzie na ulicy ? Albo pierwsza wiadomość na portalu randkowym, jak nie masz pomysłu jak napisać ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było dobrej gadki, nie było cud fryzury, super ciuchów kasa? Wtedy pare złoty w kieszeni...

A udało sie przerzucic pare naprawde fajnych dziewczyn.

 

Poprostu miałem wtedy troche odwagi zagadac...  

 

Ale nie z kołkiem w dupie wszystko na luzie jakos  sie nie przejmowalem.  

 

To były czasy technikum jakies 10 lat temu  super czas. W dzisiejszy czasach mniemam odwaga juz nie wystarcza.

 

Wtedy same panny sie usmiechaly by sie tylko nimi zainteresowac wystarczyło jedynie troche chcieć.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Frank89 napisał:

Ale żeby ćwiczyć podryw trzeba posiadać do tego aparcycję aby niespotykać się wyłącznie z odmową czy z lekceważącym stosunkiem od płci pięknej. 

 

Wiadomo, że nie każdy urodził się przysłowiowym Chadem, ale przy dosłownie odrobinie chęci można wyglądać co najmniej przyzwoicie. Nie mówię, że każdy przeciętniak jest w stanie wyrwać modelkę, ale ja np. w swoim otoczeniu zauważyłem, że wielu ma ten wygląd, ale w zasadzie nic poza tym. Są nudnymi gośćmi, bez zainteresowań, bez żadnej wiedzy o świecie i niepotrafiącymi prowadzić relacji, ani tworzyć wokół siebie pozytywnej aury. Zgadnij jakie mają efekty :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Frank89 napisał:

Tak tylko że nad tego typu wadami czy też słabymi stronami można pracować ale jak się jest przeciętnym z wyglądu facetem to cudów niezdziałasz.

Aż mi się przypomniał kawał adekwatny do tematu :

 

Przychodzi gościu do fryzjera i pada pytanie "no to jak strzyżemy?" gościu mówi tak abym wyglądał przystojnie a fryzjerka na to " a co ja kurwa jestem chirurg plastyczny?!" 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Podryw, co pomogło mi wyrywać piękne panie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.