Skocz do zawartości

Podryw, co pomogło mi wyrywać piękne panie?


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, self-aware napisał:

 Nie lubię gadania, że każdy może wszystko. I choć wiem, że to ograniczające to życie przez różowe okulary nie jest dla mnie. Życie nie jest sprawiedliwe i niektórzy będą mieli łatwiej, inni dużo łatwiej, jeszcze inni trudniej a i znajdą się tacy co mają tak przejebane, że prawie nic nie da rady zrobić (np. jakieś choroby, które kasują szansę człowieka na normalne życie już w dniu urodzenia).

zw20w9c8g6y9_t.jpg

0r1je1noiqso_t.jpg

Toni Mahfud wraz ze swoim bratem.

Myślę, że te foty wyjaśniają w czym rzecz.

https://www.youtube.com/watch?v=K7r0oHVnU9A

Kawałek z filmu "A single man" z 2009 Toma Forda, który "konfrontuje" ustatkowanego, zaradnego gościa w garniaku z "top genetic".

Również wiele wyjaśnia.

 

Jeśli jesteś TOP, masz dostęp do niemal każdej kobiety. Forsa oraz status jest niepotrzebny.

Im niżej w skali urody tym trudniej.

Stworzyłem już kilka obrazów wielko metrażowych, na których widniały przystojne twarze modeli/modelek!

Ludzi "średnich" nie maluję.

Z głodu bym zdechł.

Oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać. Opisuję rzeczywistość.

Wygląd się sprzedaje

 

 

Edytowane przez skuti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, skuti napisał:

Toni Mahfud wraz ze swoim bratem.

Myślę, że te foty wyjaśniają w czym rzecz.

Wyjaśniają tyle, że jeden jest ogarnięty, a drugi zapuszczony. W czym tkwi różnica? Warto porównać ich wagę, style ubioru, fryzury... 

Edytowane przez Komti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, skuti napisał:

zw20w9c8g6y9_t.jpg

0r1je1noiqso_t.jpg

Toni Mahfud wraz ze swoim bratem.

Myślę, że te foty wyjaśniają w czym rzecz.

https://www.youtube.com/watch?v=K7r0oHVnU9A

Kawałek z filmu "A single man" z 2009 Toma Forda, który "konfrontuje" ustatkowanego, zaradnego gościa w garniaku z "top genetic".

Również wiele wyjaśnia.

 

Jeśli jesteś TOP, masz dostęp do niemal każdej kobiety. Forsa oraz status jest niepotrzebny.

Im niżej w skali urody tym trudniej.

Stworzyłem już kilka obrazów wielko metrażowych, na których widniały przystojne twarze modeli/modelek!

Ludzi "średnich" nie maluję.

Z głodu bym zdechł.

Oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać. Opisuję rzeczywistość.

Wygląd się sprzedaje

 

 

A to nie jest tak że schludny wygląd i odpowiednia doza pewności siebie przyniosą upragniony sukces? No bo ten koleś dla wielu kobiet nie będzie wyglądał atrakcyjnie....

Edytowane przez Cierpliwy1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cierpliwy1989 - Mówisz o tym przystojniejszym? Oczywiście, że będzie wyglądał atrakcyjnie dla wielu kobiet :D Wątpię, żeby jakakolwiek babka mu się oparła jeśli chodzi o kwestie czysto fizyczne. Oczywiście laski powiedzą, że laluś i takie tam pierdoły i by go nie chciały... A jakby do nich zagadał to zaraz by mu pytonga opierdoliły.

 

Zawsze jak gadam z koleżankami o sławnych gościach to jest gadanie, że Cristiano Ronaldo blee, że tamten blee, wszyscy bleee... A jakby się pojawili na prawdę w ich życiu to ładowaliby w te laski fiuta w każdą dziurę niemalże bez pytania :)

 

@skuti - No, co mogę Ci odpowiedzieć... Wiadoma sprawa. Na ładnych się lepiej patrzy, ładnym się więcej wybacza i toleruje, ładnym się chętniej pomaga niż zakazanym ryjom, można tak bez końca, tylko po co.

Edytowane przez self-aware
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Komti napisał:

W czym tkwi różnica?

Twarzoczaszka. Tego nie wytrenujesz.

Wzrost.

4 godziny temu, Cierpliwy1989 napisał:

A to nie jest tak że schludny wygląd i odpowiednia doza pewności siebie przyniosą upragniony sukces?

?

 

4 godziny temu, self-aware napisał:

No, co mogę Ci odpowiedzieć..

Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Podryw, co pomogło mi wyrywać piękne panie?

Brat niższy wzrostem jest ulany. Zrzucenie kilku kg plus odpimpowanie stylówy zrobiłyby robotę, na pohybel blackpillowi. 

Tak czy siak, co z tego, że ten twarzoczaszkowy przystojniejszy? Zapewne wygrałby w pojedynku na Tinderze, a w rzeczywistości? To nie kółko i krzyżyk, a gra wielowymiarowa. Brzydszy z założenia musi być bardziej inteligentny aby osiągnąć rezultaty. To zależy jaki wybierze akwen na prowadzenie połowów, jaki ma mindset i grę. Apetyczną rybkę jest w stanie złowić. Tyle i aż tyle. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Komti napisał:

W czym tkwi różnica?

Przede wszystkim twarz. Ten, który jest bez okularów będzie zdecydowanie bardziej przystojny dla kobiet aniżeli brat z okularami.
Hipotetycznie, kiedy owych dwóch braci będzie miało profile na Tinderze, większość ilość matchy zgarnie chłopak bez pingli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Komti napisał:

Brat niższy wzrostem jest ulany. Zrzucenie kilku kg plus odpimpowanie stylówy zrobiłyby robotę, na pohybel blackpillowi. 

Sam nie mam szerokiej szczęki jak Arnold, ale zauważyłem jak na plus zmienił mi się wygląd twarzy, gdy zrzuciłem 15 kg. Z twarzy owalnej typy soy face, zmieniła się na...  No dobra szczęka dalej została taka sama, ale za to wyraźnie zarysowała się linia boczna szczęki i wygląda to dobrze, więc można wpłynąć nawet na wygląd twarzy :) Na wzrost gorzej, ale można zyskać wizualnie kilka cm jak się wybierze odpowiednią fryzurę, taką z włosami układanymi do góry. Panowie szukamy rozwiązań, a nie wymówek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 40 % mężczyzn się rozmnożyło, a tylko 20% mężczyzn miało liczne potomstwo. Do mężczyzn, którzy się rozmnożyli zalicza się też gwałcicieli. Jak by odjąć gwałcicieli, a liczyć mężczyzn, którzy rozmnożyli się nie gwałcąc, wyszło by mniej niż 40 %  Czyli mniej niż 40 % mężczyzn dostało od kobiety pozwolenie na seks.

 

Inna sprawa, to taka, że "najgorszych według kobiet" mężczyzn w historii nieco bardziej współczesnej odsiewano. Jak było widać, że facet nie ma u kobiet szans, to rodzina dawała go na księdza, albo na zakonnika. Inna opcja to śmierć takich mężczyzn na wojnach. Kiedyś do wojska brano każdego jak była potrzeba, żadne choroby i inne słabości nikogo nie obchodziły. Dzisiaj się bierze tylko zdrowych silnych, kiedyś było inaczej. Często nawet najsłabszych posyłano na front i tam ginęli.

 

W przypadku kobiet około 85 % kobiet się rozmnożyło, mamy ponad 2 razy więcej kobiecych przodków niż męskich.

 

 

 

 

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, דניאל napisał:

Sam nie mam szerokiej szczęki jak Arnold

To też nie jest tak, że jak masz szczenę to od razu jesteś przystojny.

Krzysztof Włodarczyk ma szczenę ale piękny to on nie jest. 

Ważny jest całokształt a nie jedna cecha i czasem jakąś słabość można ukryć albo wyeliminować choć niestety nie każdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS pod wpływem tego wątku zacząłem oglądać Californication. 

Spodobał mi się ten serial, tak jak i spodobała mi się postawa bohatera Hanka. 

 

To jest właściwie mój styl bycia, jednak uzewnętrzniam go jedynie wśród znajomych, a wśród nieznajomych nie umiem zachować takiego luźnego podejścia do rzeczywistości, nie mogę się przełamać.

 

Druga kwestia, to że taki styl bycia nie przystaje do polskiej rzeczywistości, gdzie jak ostatnio pozwoliłem sobie na uprzejmość w stronę kuriera, to ten zamknął drzwi swojego busa i popierdolił dalej bez słowa. Potem rozkminiam taką akcję godzinami, a nie powinienem. 

 

Trzecia kwestia, to mam wrażenie, że tylko przystojniak może sobie pozwolić na takie akcje, bo dla brzydkiego/przeciętnego samca byłyby niektóre rzeczy nie do wybaczenia. Czy taki niepospolity styl przystaje do pospolitego polskiego przeciętniaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Carl93m napisał:

@RENGERS pod wpływem tego wątku zacząłem oglądać Californication. 

Spodobał mi się ten serial, tak jak i spodobała mi się postawa bohatera Hanka. 

 

To jest właściwie mój styl bycia, jednak uzewnętrzniam go jedynie wśród znajomych, a wśród nieznajomych nie umiem zachować takiego luźnego podejścia do rzeczywistości, nie mogę się przełamać.

 

Druga kwestia, to że taki styl bycia nie przystaje do polskiej rzeczywistości, gdzie jak ostatnio pozwoliłem sobie na uprzejmość w stronę kuriera, to ten zamknął drzwi swojego busa i popierdolił dalej bez słowa. Potem rozkminiam taką akcję godzinami, a nie powinienem. 

 

Trzecia kwestia, to mam wrażenie, że tylko przystojniak może sobie pozwolić na takie akcje, bo dla brzydkiego/przeciętnego samca byłyby niektóre rzeczy nie do wybaczenia. Czy taki niepospolity styl przystaje do pospolitego polskiego przeciętniaka?

Powiedz a jakie to ma znaczenie jak wyglądasz, możesz być brzydkim karłem a czuć się pięknie, na luzie, jak wolny człowiek, oddychać pełną piersią.

 

Tego nam polakom brakuje, nawet przystojniacy nie czują się dobrze, bo w gruncie rzeczy ich wygląd niczego nie zmienia, tu potrzebne jest głębokie zrozumienie i doza pozytywnego egoizmu.

 

Trzeba się w życiu odważyć mieć dobry humor, swobodę życia.

 

Co Cię Polacy obchodzą ?

 

Masz wybór.

 

Ja od dziecka jestem niepoprawnym optymistą, od zawsze miałem wyjebane w opinie innych ludzi na mój temat, mam ochotę mieć długie włosy, noszę długie włosy, mam ochotę podrywać polki to je podrywam, chłopie zrozum że

 

ludzi nie da się zaspokoić, zawsze będzie płakał jeden z drugim że jesteś zły, niedobry, bo zarabiasz super kasę, albo masz niepodrabialny styl, zazdrośnik pogania drugiego w Polsce; dopóki nie krzywdzisz innych ludzi, rób to co chcesz.

 

 

Ja się uśmiecham zawsze do 50- cio paro letniej pani listonosz, od tak dla jaj, bo lubię robić sobie jaja, lubię poprawiać innym humor  i mimo że na początku myślała że olaboga co za świr, to teraz by chętnie weszła do mnie do domu

 

i  prócz listu, dostarczyła także  jajeczko z macicy do zapłodnienia, bo odbiera ode mnie pozytywną, luźną energię :D 

 

 

Polacy to smutny naród, jak chuj  smutny :)

 

To od  Ciebie zależy wybór samopoczucia.

 

Pozdro !

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RENGERS napisał:

Ja się uśmiecham zawsze do 50- cio paro letniej pani listonosz, od tak dla jaj, bo lubię robić sobie jaja, lubię poprawiać innym humor  i mimo że na początku myślała że olaboga co za świr, to teraz by chętnie weszła do mnie do domu

 

i  prócz listu, dostarczyła także  jajeczko z macicy do zapłodnienia, bo odbiera ode mnie pozytywną, luźną energię :D 

Widzę że gustujesz w egzemplarzach zabytkowych, a może to tylko nekrofilia?.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 14:59, matrixsterujenami napisał:

Były badania, że w przeszłości tylko 40% facetów się rozmnożyło, a kobiet 80%.

Dzisiaj jest tak, że 20% facetów chadów lub przystojnych gości rucha 80 % kobiet.

Prawda bolesna. Jak myślisz szkoła uwodzenia mogła by pomóc w wyrywaniu pięknych panien ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/16/2020 at 6:43 PM, RENGERS said:

- Przebywanie w środowiskach kobiecych  np. kółko baletowe - kiedyś zapisałem się na balet, specjalnie po to by poznać kobiety, prócz  wstydliwego popierdalania w seksownych rajstopkach poznałem masę kobiet, byłem jedyną

Balet - serio ? 0_o  może jeszcze na pole dance się zapisałeś ? Sorry ale dla mnie 90% co mówisz w tym poście to lipa. By the way wiem co mówię bo też zapisywałem się na różne zajęcia i na ŻADNYCH nie widziałem , żeby to dziewczyny walczyły o faceta w jakikolwiek sposób a cały serial Californication dla mnie to też bujda na resorach i ustawka aktorska zupełnie jak tzw "wychodzenie wspólne do klubu na kursach podrywania" gdzie praktycznie wszystkie dziewczyny sa wykupionymi i podstawionymi prostytutkami przez organizatora które mają pozytywnie reagować na podryw kursantów.

Edytowane przez CastoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, RENGERS said:

To od  Ciebie zależy wybór samopoczucia.

O ile nie zgadzam się z Twoim obniżanem rangi wyglądu (który podtrzymuję, że jest kurewsko ważny i otwiera drzwi do ładnych kobiet) tak tu masz rację, można rzeczywiście sobie często samopoczucie wybrać. Nawet jak idziesz sobie przez miasto i po prostu uśmiechniesz mordę to czujesz się jakoś lepiej. Tylko tu też trzeba uważać jak nie ma się dobrej budowy (wzrostu i masy) bo niektórym ludziom (sebixom) przeszkadza zadowolony człowiek.

 

@ogniński - To samo, z wyglądu zwykły przeciętnior, ale nie zamierzam tyrać na cudze życie. Wiem, że lekko nie będzie.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ogniński napisał:

Nie pamiętam badań, wpisz: "only 40% of males reproduced" a znajdziesz mnóstwo artykułów i opracowań na ten temat.
https://psmag.com/environment/17-to-1-reproductive-success

https://www.theguardian.com/science/2014/sep/24/women-men-dna-human-gene-pool

 

Dziękuję :) Obczaję sobie, jeśli masz więcej to podeślij proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ogniński napisał:

Proszę. Jest tego trochę.

Ze 7 lat starszą chciałbym buc, ale na grzmocenie po koleżeńsku :) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, teraz piszesz, że nie chcesz mieć dzieci, za 5, 10 lat zmienisz zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ogniński napisał:

Na grzmocenie po koleżeńsku chciałbym młodą. Co do dzieci, mam już 30 lat także nie wiem czy to się zmieni.

Na starej piczy młody ch%j ćwiczy ;)

 

Jak nie masz ciśnienia, to dobrze, wszytko w swoim czasie, na razie ogarniaj swoje życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te statystyki są o tyle istotne, że skoro kiedyś mniej niż 40 % mężczyzn dostało pozwolenie na seks, a dzisiaj jesteśmy emocjonalnie bardzo podobni do epoki kamienia łupanego, to kobiety dalej są wybredne. Stąd o ile dziś większość mężczyzn się rozmnoży, to większość dalej nie będzie pożądana.

 

Cóż starsza kobieta (nie stara, tylko po swoim prime) mogłaby młodego mężczyznę nauczyć paru sztuczek, to fakt.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.