Skocz do zawartości

Podryw, co pomogło mi wyrywać piękne panie?


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

Wzrost jest mniej ważny w internecie - tam jak masz dobrą twarz, to możesz sporo ugrać, a na spotkaniu o ile jesteś choć trochę wyższy od laski, to już może być dobrze.

Wzrost najbardziej przeszkadza w realu. Gościu 173 cm na dyskotece jest dla kobiet praktycznie niewidoczny. Przegrał walkę o pierwsze wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Frank89 said:

 

20 hours ago, Master said:

Żeby ćwiczyć na siłowni trzeba być szczupłym i mieć chociaż trochę wysportowaną sylwetkę,

 

- Żeby grać w koszykówkę trzeba mieć minimum 190 cm,


- żeby iść pod prysznic trzeba być w miarę czystym Itp.

 

Innymi słowami co chciałbyś powiedzieć? że wygląd nie ma znaczenia? 

 

Nie zupełnie.

 

Chodziło mi o to, żeby nie szukać wymówek i nie poddawać się całkowicie, w niektórych aspektach życia, tylko grać z takimi kartami jakie się wylosowało.

 

Żeby sypiać codziennie z nową modelką prawdopodobnie trzeba być w 1% najatrakcyjniejszych mężczyzn.

 

Natomiast chodzenie co jakiś czas na randki z przeciętnie ładnymi dziewczynami jest osiągalne dla każdego, kto odpowiednio popracuje nad sobą.

Edytowane przez Master
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bernevek napisał:

Problem w tym, że tych niskich jakoś mało. 

Problem jest w tym, że kompleeeeetnie przestałeś/nie zacząłeś stosować RAD OD BRACI PO PRZEJŚCIACH!!!.......!

 

ILOŚĆ energii jaką wkładasz w udowodnienie betonowej tezy o braku niskich kobiet, jest tak samo słuszna jak ziemia CENTREEEM UNIWERDDDUM ROMANUM.

 

ABY przestać być miękką fają, zagraj sobie w grę ON LIFE.

'SŁUPY TELEGRAFICZNE na Polu MINOWYM'.

 

Polega to na ostentacyjnym stawianiu jak słup na bacznoś(lub inną dziwaczna poza) jak tylko jakaś samica wejdzie w WIDOKRĘG.

TAK DOKŁADNIE NA CHODNIKU/SKLEPIE.....WSZĘDZIE.

 

Sam zobaczysz ile popatrzy się dziwnie A ILE SIĘ UŚMIECHNIE.

 

TERAZ czas i pora gra na twoją korzyść bo postawą rebel i anta kłamiesz marazm i wchodzisz w tajemną strefę humooorru.

 

A HUMOR potężnym SPRZYMIERZEŃCEM jest dla norm A lnych inAczej   Yoda'Y.

 

.....teraz za humor +150 pkt do Zbroiiiii eXtra graTis. ......zegar tyka....w rytmie cza cza.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ksanti napisał:

O grubo...

 

Nawet w makijażu nie była dla mnie atrakcyjna. To jednak pokazuje sedno sprawy. On moim zdaniem wygląda od niej lepiej ale uznajmy, że są na podobnym SMV, bazowo 5/10 aby ustalić punkt orientacyjny. Natomiast ona w makijażu podbija swoje SMV +2 oczka w górę...

Makijaż, push up, seksowne ciuszki i z 5tki robi się 7ka.

A facet co może? No tak... zdobyć fejm. Jak widać lokalny aktor filmowo-telewizyjny i gwiazdor muzyki to trochę za mało na 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając komentarze czuć w powietrzu walkę. Bad boye/ czady kontra nieśmiali/ przegrywy. Forum bracia samcy jak i Marek zawsze kojarzyły mi się z mówieniem prawdy. Prawda jest taka, że każda kobieta patrzy na wzrost. Przykład

 

Jest 5 lasek. Przychodzi 3 facetów. Jeden ma 165 cm, drugi 175 cm a trzeci 185 cm. Teraz jaką twarz musiałby mieć ten 3 aby go nie wybrały? Bo to, że wybiorą tego wysokiego jestem pewien w 99%. 

 

Wzrost jest jednym z głównych czynników atrakcyjności fizycznej mężczyzny. Nie piszcie bzdur że tak nie jest. Wzrost kojarzy się kobietom z siłą, pewnością siebie. Oczywiście sam w sobie nie daje żadnej gwarancji natomiast daje przewagę, że nie zostaniesz skreślony na starcie. 

 

Potem dochodzi szereg innych czynników bardziej lub mniej decydujących o nas samych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 Jest 3 facetów. Przychodzi 5 lasek, każda z nich jest innej budowy, wybierają te które im najbardziej pasują do momentu... kiedy dadzą się poznać z innej strony. Kiedy przyszło by 5 babek na imprezę, to na początku, gdybyś miał wybór, to wybrał byś tą najbardziej atrakcyjną fizycznie, ale pod koniec wyszedł byś z tą, z którą masz najlepszy flow i pasuje do Ciebie energią i był byś zachwycony. Twój wybór nie byłby podyktowany brakiem responsywnosci "najładniejszej", tylko tym, że osobowością można bardzo nadgonić mankamenty w wyglądzie zewnętrznym.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kimas87 napisał:

Czytając komentarze czuć w powietrzu walkę. Bad boye/ czady kontra nieśmiali/ przegrywy. Forum bracia samcy jak i Marek zawsze kojarzyły mi się z mówieniem prawdy. Prawda jest taka, że każda kobieta patrzy na wzrost. Przykład

 

Jest 5 lasek. Przychodzi 3 facetów. Jeden ma 165 cm, drugi 175 cm a trzeci 185 cm. Teraz jaką twarz musiałby mieć ten 3 aby go nie wybrały? Bo to, że wybiorą tego wysokiego jestem pewien w 99%. 

 

Wzrost jest jednym z głównych czynników atrakcyjności fizycznej mężczyzny. Nie piszcie bzdur że tak nie jest. Wzrost kojarzy się kobietom z siłą, pewnością siebie. Oczywiście sam w sobie nie daje żadnej gwarancji natomiast daje przewagę, że nie zostaniesz skreślony na starcie. 

 

Potem dochodzi szereg innych czynników bardziej lub mniej decydujących o nas samych. 

 

Twarz>wzrost>sylwetka>reszta

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Wyjdź do ludzi ;) Poznawaj w różnych środowiskach i wtedy dopiero wydaj wyrok. Sam będziesz zaskoczony, że babka która na początku wydawała się przeciętna, zrobi Ci sieczkę w głowie, a ta która sprawiła świetne pierwsze wrażenie atrakcyjnością fizyczną, zblednie przy tej pozornie przeciętnej. To działa w dwie strony. A jak jakaś się zapiera, że muszę mieć facjate jak Adonis i 185, żebym mógl do niej zagadać, to spierdalam od niej w podskokach. Bardzo szybko w ten sposób rozpoznaje pustka i idiotkę, której nie warto poświęcać ani chwili i wchodzić w jakąkolwiek interakcje. 

Edytowane przez prod1gybmx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BlacKnight napisał:

Dlaczego taka kolejność ? 
 

Mógłbyś wyjaśnić ? 

Eksperymenty blackpill-owe to potwierdzają , mimo że 100% blackpill to rak to jednak jest w nim sporo prawdy no i eksperymenty in "real life" mówią same za siebie.

Też często widzę to w życiu codziennym.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BlacKnight napisał:

Chodzi mi dlaczego twarz/wzrost a nie odwrotnie.

Jak wspomniałem z własnego doświadczenia i obserwacji , częściej widuję przystojnego gościa o tym samym wzroście co jego dziewczyna czy nawet ona potrafi być ciut wyższa niż brzydali którzy są 10 cm wyżsi niż dziewczyna.

 

Jak kobieta ci powie że wzrost>twarz to łże jak rosyjska sobaka.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kimas87 napisał:

Prawda jest taka, że każda kobieta patrzy na wzrost. Przykład

Prawda jest jeszcze gorsza. Wzrost wpływa nie tylko na atrakcyjność seksualną ale i na społeczną. WYższe osoby są uważane za bardziej kompetentne, więcej zarabiają i cieszą się większym autorytetem.

 

Inna ciekawostka

Cytat

Finally, researchers have found that women married to taller men report being in better health, have lower BMIs, more education, and higher incomes compared to women married to shorter men.

WIdać, że dla niskiego to im się nawet starać nie chce i się w małżeństwie zapuszczają. Pewnie wiedzą, że już zaklepane i inna nie będzie chciała takiego beta-karzełka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, bassfreak said:

Jak wspomniałem z własnego doświadczenia i obserwacji , częściej widuję przystojnego gościa o tym samym wzroście co jego dziewczyna czy nawet ona potrafi być ciut wyższa niż brzydali którzy są 10 cm wyżsi niż dziewczyna.

Jak kobieta ci powie że wzrost>twarz to łże jak rosyjska sobaka.

Nie do końca się zgodzę, przecież jest sporo inceli po 160-165 cm z przyzwoitą albo ponadprzeciętną twarzą, choćby ci goście z podcastów Face and LMS. Natomiast jest gdzieś w tym wszystkim strefa przejściowa zaczynająca się gdzieś po 166/168 cm gdzie jak masz dobrą twarz to już znajdziesz pannę.  Natomiast żeby typ 180cm nie miał szans, to jego twarz musi być, nie wiem, 2/10?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Bazujesz na statystykach i "zasadach". Brak Ci determinacji i realnych działań by osiągnąć progress. Podejrzewam, że przeglądasz wykop od czasu do czasu. Tam typ kiedyś pod tagiem "jak wyjść z przegrywu". Opisywał swoją sytuajce, realne kroki i progres. Rozbił na czynniki swoją sytuacje, to co chce osiągnąć i co może zrobić by tego dokonać. Później to relacjonował.

Sam nie miałem kolorowo, w końcu doszedłem do momentu, że już byłem tak tym wszystkim wkurwiony, że uznałem, że nie mam nic do stracenia i albo się ogarniam, albo huśtam. Nie powiem, że wszystko się udaje co mi się tam uzna. Ale w końcu poczułem władze nad swoim życiem, że nie jestem sterowany z zewnątrz. Zacząłem dostrzegać mechanizmy, schematy i wypracowywać w sobie "narzędzia" do osiągania konkretnych celów. Wykorzystaj swój intelekt do poszukiwania bardziej optymistycznych wizji swojej przyszłosci, a nie do potwierdzania i usprawiedliwiania stanu w jakim się znajdujesz. Zmień perspektywę. Masz tą przewagę nad innymi, że jesteś świadomy. Czasem świadomość boli, ale bez świadomości nie jesteś w stanie kontrolować siebie i otoczenia. 

Ja upadłem na swoje dno z którego się odbiłem. Może to jeszcze nie twój czas żeby mieć wystarczająca determinacje na zmiany. Może lubisz jak ktoś Cie pociesza, czerpiesz z tego jakąś satysfakcje. NIE WIEM. Ludzie są różni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Twarz>wzrost>sylwetka>reszta

Zgadzam się. I potwierdzam z własnego doświadcznia (ale nie jestem wstanie udowodnić, czy to były atencjuszki czy nie).

57 minut temu, BlacKnight napisał:

Dlaczego taka kolejność ? 
 

Mógłbyś wyjaśnić ? 

Co Ci da wzrost 2m jak masz brzydką twarz? Obczai tag #przemcel na wykopie. Gość ma ponad 2 metry, 30 lat i jest sam. 

Edytowane przez bernevek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ntech napisał:

Czasem warto się uśmiechnąć.

 

 

Jeśli coś jest głupie, a działa to nie jest głupie. Oglądałem w święta u rodziny VHS z komunii. I co? 23 lata temu nikt, dosłownie nikt się nie uśmiechał... Jak masz być atrakcyjny dla kobiet skoro widzą w Twojej twarzy problemy i kompleksy? Uśmiechnij się, zrób minę, puść oko... Niech widzą życie tej mordzie!

 

Dobry fragment na ten temat: 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do tych chadów, też cały czas myślałem, że to przesada, do wczoraj... kumpel opowiadał mi o swoim kumpul. że gdy z nim jest to wpada w kompleksy. Gość wysoki zbudowany i z mordy też się chyba podoba, bo rucha wszystko, dosłownie. Od licealistek po milfy i podobno nie musi się nawet wysilać, a te kobiety jeszcze potem same za nim gonią. Ten mój kumpel będąc z nim jest podobno niewidzialny ?  Kolo wśród kobiet wywołuje coś takiego jak dupa 10/10 wśród mężczyzn. Od razu mi się przypomniały te kłótnie o chadów z forum i wszystko się dosłownie zgrywa w całość, więc może jednak tacy istnieją :P 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Podryw, co pomogło mi wyrywać piękne panie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.