Skocz do zawartości

Związek z niepełnosprawną przyjaciółką z braku laku. Ma to sens?


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mne sądząc po opisie, Autor wątku oraz jego koleżanka mają jakieś mroczne cechy psychopatyczne: brak empatii, wykorzystywanie z braku laku. Wg mnie ich znajomość powinna się sybko skończyć lub na zawsze pozostać czysto sąsiedzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, horseman napisał:

Mogę wiedzieć czemu zostałem wywołany do odpowiedzi? 

Oczywiście, możesz wiedzieć i nie wywołałem cię. Chyba że sam chcesz coś sprostować.

Polubiłeś (skasowany) post @ZortlayPL. Odniosłem wrażenie, że zgadasz się (czy popierasz) z treścią który zawierał.

Wiadomość, której wyraziłem dezaprobatę. Tak toksyczna, że szkodliwa dla wizerunku forum, usunięta/ukryta przez Moderację.

Edytowane przez Dakota
interpunkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dakota napisał:

Oczywiście, możesz wiedzieć i nie wywołałem cię. Chyba że sam chcesz coś sprostować.

Polubiłeś (skasowany) post @ZortlayPL. Odniosłem wrażenie, że zgadasz się (czy popierasz) z treścią który zawierał.

Wiadomość, której wyraziłem dezaprobatę. Tak toksyczna, że szkodliwa dla wizerunku forum, usunięta/ukryta przez Moderację.

Już nawet nie pamiętam tego postu. Nie ma o czym gadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Dakota napisał:

Oczywiście, możesz wiedzieć i nie wywołałem cię. Chyba że sam chcesz coś sprostować.

Polubiłeś (skasowany) post @ZortlayPL. Odniosłem wrażenie, że zgadasz się (czy popierasz) z treścią który zawierał.

Wiadomość, której wyraziłem dezaprobatę. Tak toksyczna, że szkodliwa dla wizerunku forum, usunięta/ukryta przez Moderację.

???giphy.gif

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2020 o 20:49, Rafix napisał:

 Olga nie za bardzo chciała by jej towarzyski miały jakiekolwiek prawa w zabawie, wymyślała im dialogi i role, bardziej to wyglądało jakby bawiła się sama z sobą. Nadal ma takie tendencje do izolacji, W szkole nie odpowiadała ludziom nawet na "cześć" Głos  zabierała tylko  gdy ktoś popełnił błąd, wtedy umie poprawiać tą osobę godzinami.

(...)

Czy warto starać się  o Olgę?

 

CSD_2006_Cologne_BDSM_04.jpg

Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i zapomniałem dodać ( w sumie to niedawno się dowiedziałem) że Olga jest świadoma tego, że nie zachowuje się normalnie, od lutego chodzi do psychologa - psychoterapeuty ( od marca ma wizyty online) i na diagnozę jest jeszcze o wiele za wcześnie, ale podejrzewa u niej Schizoidalne Zaburzenie Osobowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli, Panowie.

 

Jeśli dziewczyna nie jest niepełnosprawna intelektualnie, a autor wątku nie będzie jej ściemniał, że ma jakieś intencje głębsze, niż seks - to nie widzę żadnego problemu. Dwoje dorosłych ludzi umawiających się na jakiś układ, tyle.

 

Natomiast tam jest inny problem. Ta dziewczyna wydaje się - z opisu autora wątku - po prostu toksyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7Nie. Związek z braku laku to okruceństwo.

 

Co do niej. To co widzisz i opisujesz to jedno. To co w niej siedzi to drugie. Nie wiesz co przeszła, ile wyrzutów na nią zeszło tylko dlatego że jest jaka jest. 

 

Wydaje mi się że ona się wręcz nienawidzi. Uważa za balast.

Nikomu nie potrzebny. Antypatia z tego też może wynikać.

Podobnie brak samorozwoju.

 

Po co to jak i tak jest się pariaską kuternogą, która może być co najwyżej z braku laku? Bez szans na normalną pracę? 

 

Czy warto o nią walczyć? Jak najbardziej. Ale nie jako partnerke z braku laku czy szanse na zaruchanie.

Ale jako osobę której przydałoby się wsparcie. Światło w mrocznym życiu. 

 

 

8 minut temu, leto napisał:

Natomiast tam jest inny problem. Ta dziewczyna wydaje się - z opisu autora wątku - po prostu toksyczna.

Toksyczna, kto wie czy to nie kwestia do przepracowania. Czy to nie jest strategia obrony. Jak swieżo adoptowane dziecko co demoluje mieszkanie w ramach testu czy nam zależy na nim/niej czy zwrócimy ją gdy tylko odbiegnie od naszych wyobrażeń.

 

Moim zdaniem powinno się jej podrzucić "Ja, Klaudiusz". Książka o jąkale i kuternodze może mieć jakiś wpływ dodatni.

Zwłaszcza opis jego relacji z Kamillą

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.