Skocz do zawartości

Obnażanie się (i zachęcanie do obnażania się) na portalach randkowych (zdjęcia/filmy)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.04.2020 o 11:43, Androgeniczna napisał:

Na taką propozycję większość mężczyzn byłoby w siódmym niebie.

Gdyby jakaś kobieta podesłała mi swoje nagie foty, najlepiej z widoczną twarzą byłbym, jak to piszesz, w siódmym niebie.

Zaangażowałbym się. Związek trwałby. Poznałbym jej rodzinę, znajomych itd.

Szantażowałbym ją potem tymi zdjęciami, że pokaże rodzinie itd, jak to córka jest aktywna w sieci

?

Ależ by mnie znienawidziła.

Rozsyłanie nagich zdjęć po necie uważam za bardzo....nierozsądne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -dumuzi- napisał:

Szantażowałbym ją potem tymi zdjęciami, że pokaże rodzinie itd, jak to córka jest aktywna w sieci

Jeden ziomek tak mnie szantażował. 

 

 

Psychol. 

Nie dałam się zastraszyć, powiedziałam: pokazuj.  

 

Uważałam, że dość korzystnie na nich wyszłam. W dodatku były bez twarzy. 

I dał sobie siana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, -dumuzi- napisał:

Poznałbym jej rodzinę, znajomych itd.

Szantażowałbym ją potem tymi zdjęciami, że pokaże rodzinie itd, jak to córka jest aktywna w sieci

Tak tak tyle masz do zaoferowania szantaż? Weź nawet by mnie to nie ruszyło. Jak ktoś w swojej rodzinie od początku jest sobą to wiedzą czego można się po tobie spodziewać. A jak udajesz cichego skur*****a to już twój ból dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NimfaWodna napisał:

A jak udajesz cichego skur*****a to już twój ból dupy.

W poście umieściłem "śmieszkę".

Miał wyjść żart.

Nie wyszedł.

 

W życiu prywatnym szantaże i manipulacje zostawiam kobietom. Charakter mam.... prosty.

 

 

Edytowane przez -dumuzi-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

A męski tyłek?

 

Po pierwsze primo ( :D ) w temacie nie chodzi o zdjęcie tyłka :P

Po drugie primo ( :D ) męski tyłek to zupełnie inna sprawa, oczywiście jeśli ładny. Ale zdjęcie chyba i tak by mnie zszokowało. Niemniej, to już bardziej działa na wyobraźnię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, CrazyWitch napisał:

Hm... w moim przypadku, to takie zboczenie ;) Po prostu lubię ładne męskie tyłki :D Nie umiem tego logicznie wytłumaczyć.

Ale i tak - co mi po zdjęciu. Największa przyjemność, jak można dotknąć :D 

Czyli zamiast penisa Tobie dla zachęty lepiej wysłać goły tyłek ;)

Chłopaki do dzieła!

Zapełnijcie skrzynkę naszej forumowej koleżanki fotkami swoich tyłków :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, CrazyWitch napisał:

@SzatanKrieger, kto mnie tam wie ;) ale tylko męskie mnie interesują :P 

 

E no!

Akurat mam męski na stanie, jaki przypadek, kto by pomyślał!

Godzinę temu, Brat Jan napisał:

Chłopaki do dzieła!

 

No właśnie nie wiem czy wysłać taki usiedziały bo siedziałem dwie godzimy teraz przed kompem, czy poczekać jak się odkształci - nie napisała jaki woli, czy wklęsły czy w normalnej formie ? Co mówisz @Brat Jan?! (to sprawa życia i śmierci)

 

Dobranoc wszystkim :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

E no!

Akurat mam męski na stanie, jaki przypadek, kto by pomyślał!

Toż Ci przypadek!

Wymagania? Hm.. Zwykle mam jedno - ładny męski tyłek w czerwonych bokserkach w śmieszne wzorki (znowu nie pytajcie czemu, bo nie wiem. Były na początku się z tego śmiał, ale potem się kilka razy "poświęcił" :D ). Ewentualnie inny kolor bokserek jakoś ujdzie :P 

Ale trochę zbaczamy z tematu. Nie o moich preferancjach miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, CrazyWitch napisał:

Nie o moich preferancjach miało być.

Co prawda to prawda natomiast muszę dopisać:

3 minuty temu, CrazyWitch napisał:

ładny męski tyłek w czerwonych bokserkach w śmieszne wzorki

Ładny to może nie ale... mam bokserki czy gacie ze świętym mikołajem (autentyk) z napisem "a myślałem, że się zmieszczę" ?

Edit:

 

Haha ej sprawdziłem na necie, i znalazłem tylko ja mam całe czarne :D ?

MORAJ-C1769-SZORTY-BOKSERKI-XL-Swieta-Mi

 

Beka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, -dumuzi- napisał:

Rozsyłanie nagich zdjęć po necie uważam za bardzo....nierozsądne.

Zgadzam się. Jednak zauważ że większość mężczyzn na Tinderze czy innym portalu szuka kobiet na seks. Jak jakaś wyśle taką fotę to facet wie że może na seks liczyć. Większość by się ucieszyła.

14 godzin temu, Brat Jan napisał:

A męski tyłek?

Też się podoba ale nie do tego stopnia. Mężczyźni jeśli chodzi o seks są wzrokowcami, kobiety nie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takich zboczonych sq$wieli ciężko mi na Interpals gadać z dziewczynami. Jedna mi nawet napisała jakie żenujące teksty do niej wypisują. Naprawdę wychodzi na to że większość mężczyzn to idioci bez szacunku do siebie :(...

Ale pytanie w drugą mańkę do kobiet z forum:

1. Czy kiedykolwiek spotkałyście mężczyznę który miał "to coś" a jednak jego wygląd był "normalny"? Wzbudzał coś fajnego hmm "energią", czułyście się przy nim dobrze, wyluzowane "od razu"?

2. Czy kiedykolwiek spotkałyście kolesia które od razu byście "puknęły" ?

 

na drugie pewnie nie będzie prawdy XD

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2020 o 09:35, CrazyWitch napisał:

Temat kieruję głównie do Panów (ale pań nie mam zamiaru dyskryminować) :)

Panowie, po co? Po co wysyłać kobiecie, której nie znacie, w sumie to nie wiecie nawet czy to na pewno jakaś laska, zdjęcia waszego wspaniałego Wacława? Albo nagrywać filmik, na którym się z Wacławem świetnie bawicie? Podkreślam: nie znajcie jej!

Panowie, ponawiam pytanie - po co?

Pozdrawiam Was cieplutko :)

Nie mam pojęcia. Nie wiem czemu JACYŚ mężczyźni wysyłają obcej osobie takie zdjęcia, przypuszczam, że to akt desperacji, fetysz czy jeszcze inne odchylenie. Zresztą sama tak sobie w kolejnym poście odpowiedziałaś. Interesuję mnie bardziej skąd to przypuszczenie, że ogół mężczyzn wiedzą/znają/powielają wszystkie zachowania. Czasami mam wrażenie, że kobiety myślą, że wszyscy faceci są jacyś zboczeni i piszą potem pytania czemu WY pokazujecie. Cholera, nie wiem! Nie uchylę przed tobą żadnych tajemnic męskiej psychiki na ten temat, które mogłyby to wyjaśniać i eureka, większość nie pokazuje penisa w necie.

Edytowane przez Erwing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wysyłanie penisa, gołej klaty etc. na portalach randkowych to oznaka przerośniętego ego.

To tak jak instalaski pokazują dupę czy stopy (przeważnie za hajs ale nie tylko).

A z resztą w dzisiejszych czasach istnieje kult ciała jak nigdy wcześniej w historii.

Przeważnie kobiety na tym korzystają.

 

W dniu 19.04.2020 o 01:15, NimfaWodna napisał:

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nie wysłał nagiej fotki ?

Rzucam... "daj kamienia".

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.