Skocz do zawartości

Czy nosisz maskę ,jeśli tak to dlaczego?


EMKEJ

Czy nosisz maskę ,jeśli tak to dlaczego?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy nosisz maskę zakrywającą usta i nos?

    • Tak, noszę.
    • Nie noszę.
      0
  2. 2. JEŚLI NOSISZ maskę, dlaczego?

    • Bo wierzę ,że wirus przenosi się przez powietrze toteż trzeba ograniczyć "rozsiewalność" wirusa.
      0
    • Bo nie chce dostać mandatu.
  3. 3. JEŚLI NIE NOSISZ maski, dlaczego?

    • Bo jest w niej za gorąco
      0
    • Bo wiem, że wirusy nie przenoszą się przez powietrze
      0
    • Bo się wstydzę jej nosić
      0
    • Nie chce mi się
      0
    • Bo mnie to nie obchodzi

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 19.04.2020 o 19:59

Rekomendowane odpowiedzi

@EMKEJ ale manipulujesz, tak prymitywnie że się za głowę łapię.

 

Bo wierzę ,że wirus przenosi się przez powietrze toteż trzeba ograniczyć "rozsiewalność" wirusa. < -- to nie jest kwestia wiary, to jest fakt, przebadany wiele razy, udowodniony, nawet przy minimalnej wiedzy z tematu i znajomości logiki i podstaw fizyki każdy człowiek rozumie i wie. Ba nawet można samodzielnie przeprowadzić eksperyment.  

 

Bo wiem, że wirusy nie przenoszą się przez powietrze < - skąd wie ze stron dla foliarzy, czy ma doktorat z mikrobiologii, przeprowadził badania i wie. 

 

Przekręcasz rzeczywistość i tworzysz pytania do ankiety na zasadzie manipulacji, nie pierwszy raz zresztą. 

 

Temat i ankietę zamykam, możesz zrobić nową jeśli przy tworzeniu pytań zachowasz elementarną uczciwość i przejrzystość, bez robienia z odpowiadających idiotów. 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.