Skocz do zawartości

Ciekawe kanały


$Szarak$

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że interesuje się tematami dietetyki, podsyłam kilka osób wartych uwagi.

1. Jakub Mauricz - dietetyk, przygotowuje diety dla sportowców m.in. Joanny Jędrzejczyk, Normana Parke, Tomasza Narkuna. Jego audycje można bez problemu znaleźć na yt.

2. Pod mikroskopem - kanał prowadzony przez Patryka. Z wykształcenia analityk medyczny. Często punktuje dość popularnych znawców zdrowia z medycznego widzenia.

 

3. Michał Undra - najmniej popularny z wyżej wymienionych ale też warty uwagi. Prowadzi kanał na YT. Też podejmuje tematy zdrowotne.

 

4. KETOKOCUR — chłopak będący od kilku lat na ketozie. Czyli wszystko o diecie ketogenicznej. 
 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bassfreak napisał:

Zapomniałem dodać Dr Patrycja Szachta, nie znam drugiej takiej osoby która wiele tyle o układzie pokarmowym, probiotykach i mikroflorze jelitowej która jest KLUCZOWA dla człowieka. Znajoma wyżej wymienionego Damiana.

Zapomniałem o niej. Też bardzo wartościowa osoba, jeśli chodzi o świat dietetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ze swojej strony polecę mojego przyjaciela Mateusza Koralewskiego. Instagram: https://www.instagram.com/harry_potter_wizardry/

 

Wydaję mi się, że na ten moment nikt nie ma takiej wiedzy w PL jak on. Opatentował formę oralną peptydu BPC-157. 

Edytowane przez freemasonry
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.