Skocz do zawartości

Przygotowania do obrony przeciwko szczepieniom


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że na razie nie będzie przymusowych szczepień na koronawirusa (o ile się taka szczepionka w ogóle pojawi) ale już zapowiadany był przymus szczepień noworodków na inne choroby.

 

Sporo ludzi jest posranych obecnym wirusem to i na inne wirusy sami przyjdą się szczepić. Normalnie jakby piernik miał coś wspólnego z wiatrakiem. No ale kto co lubi. Liczę jednak, że będzie możliwość dobrowolnego wyboru opcji szczepień.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cortazar napisał:

Myślę, że na razie nie będzie przymusowych szczepień na koronawirusa (o ile się taka szczepionka w ogóle pojawi) ale już zapowiadany był przymus szczepień noworodków na inne choroby.

 

Czy będzie teraz czy przy innej okazji narzędzia prawne zostały przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Cortazar said:

ale już zapowiadany był przymus szczepień noworodków na inne choroby

Noworodki rowniez powinny byc badane na nadwrazliwosc na kazdy skladnik szczepionki. Zaden lekarz tego nie wie, wiec szczepienie noworodkow w pierwszej dobie zycia jest nieporozumieniem.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, verde napisał:

Ewentualnie:
3. Pielęgniarka nie przyjmuję pieniędzy i dzwoni na policję. Jesteś w dupie.

Nie, nie jesteś.

 

1.)  Przyjeżdża Władza i mówisz, że otrzymałeś możliwość odpłatnego współżycia, bo chłopak/narzeczony/partner/mąż Pani Pielęgniarki nie dał jej kwiatków tydzień temu.

2.) Ta postanowiła się na nim zemścić, i w zamian za wręczenie Tobie banknotu oczekiwała, że "dopchniesz" zainteresowaną.

3.) Ty, jakoby miałeś nieczyste skarpety wstydziłeś się zbliżenia, dyskretnie dałeś znać, że nie zaprezentujesz wzwodu.

4.) Pani oburzona (bo się jej podobałeś, oj bardzo podobałeś) postanowiła Cię ukarać! Tak, jak swojego mężczyznę.

5.) Nie tłumaczysz się, ale opowiadasz, delikatnie, wstydliwie czując się słabszym samczykiem, z trudem łapiesz oddech, żyć Ci się odechciewa.

6.) Władza, samochodem firmowym odwozi Cię do domu, prosząc abyś nie składał doniesienia na Panią, która właśnie miała gorszy dzień...

 

ps. Wszelkie podobieństwo do zdarzeń i osób jest przypadkowe

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że @Mosze Red się wypowie na ten temat.

Sam jestem zainteresowany tym tematem bo niestety też nie ufam szczepionkom.

Zresztą słysząc co The Bill Gates mówił o ogólnoświatowym chipowaniu i głównej bazie danych to na pewno nie dam się zaszczepić.

Nawet jeśli nie będą chipować to szczepionka robiona na wariata będzie robić więcej szkody niż pożytku.

Ja niestety sam jestem w grupie ryzyka i jeśli by mnie zaszczepili to pewnie skończyłoby się to moją śmiercią.

9 godzin temu, Cortazar napisał:

Sporo ludzi jest posranych obecnym wirusem to i na inne wirusy sami przyjdą się szczepić. Normalnie jakby piernik miał coś wspólnego z wiatrakiem. No ale kto co lubi. Liczę jednak, że będzie możliwość dobrowolnego wyboru opcji szczepień.

Nie wiem czy wiesz, ale Szumowski się wygadał że ta rzekomo pandemia skończy się dopiero jak wyszczepią wszystkich Polaków.

Więc nie wiadomo co będzie w szczepionkach, a że każdy kto już przerabiał szczepienie to wie że z roku na rok te szczepionki robią więcej szkody niż pożytku.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pillsxp napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale Szumowski się wygadał że ta rzekomo pandemia skończy się dopiero jak wyszczepią wszystkich Polaków.

Szumowski raz gada tak a za chwilę inaczej, więc to nie on tu podejmuje decyzje. Jeszcze nie wiadomo jak będzie więc na zapas nie ma się co martwić.

 

10 godzin temu, SennaRot napisał:

Czy będzie teraz czy przy innej okazji narzędzia prawne zostały przygotowane.

Od przygotowania do wprowadzenia może się jeszcze wiele wydarzyć. Z natury jestem optymistą, poza tym mnie i tak nikt się pytał nie będzie więc nie zamierzam przejmować się rzeczami na które i tak nie mam wpływu.

 

Oczywiście, że nie chciałbym nie mieć wyboru. Sytuacja może przypominać trochę tą z maseczkami... wielu nie chce nosić a jednak nosi. Szczepienia to poważniejsza sprawa i reakcja ludzi może być różna.

 

Zresztą nie wydaje mi się, mimo sympatii dla różnych teorii spiskowych, żeby wszczepiali ludziom czipy. 99% ludzi na co dzień używa smartfonów za pomocą których można ich śledzić, namierzać czy co tam rządy chcą robić.

 

Uważam, że jeśli kiedykolwiek miałby ktokolwiek wprowadzać czipowanie ludzi to najpierw będzie ono dobrowolne i będzie miało sporo zalet, podobnie jak obecne smartfony tylko usługi te będą szybsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo jeśli chodzi o różnego rodzaju bazy danych to różne wywiady czy służby mają już tyle baz danych z różnych portali społecznościowych, platform czy aplikacji, że kolejna baza nie wiele zmieni.

 

Ostatnio kupiłem pory w warzywniaku, wracam do domu, włączam jutuba i na samej górze w proponowanych pojawia mi się filmik o gotowaniu potrawy z porami... ? Może już mam wszczepionego czipa i nawet o tym nie wiem? ?

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny punkt widzenia:

 

Dużo ludzi boi się koronawirusa, żyją w strachu, są podatni na manipulacje. Są też inni, którzy podświadomie czują, że to ściema i się nie boją. Nie boją się koronawirusa ale żeby nie było im tak kolorowo, to tych z kolei się straszy obowiązkiem szczepień.

 

Tym samym, wszyscy się czegoś boją.

Edytowane przez Gr4nt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Cortazar napisał:

Ostatnio kupiłem pory w warzywniaku, wracam do domu, włączam jutuba i na samej górze w proponowanych pojawia mi się filmik o gotowaniu potrawy z porami... ? Może już mam wszczepionego czipa i nawet o tym nie wiem?

Poszedłeś na bazarek z telefonem, pewnie z androidem, jesteś zalogowany w google (bo jakże by inaczej), warzywaniak ma swoją stronę na google maps, byłeś w warzywniaku, google już wie wszystko. Bez chipa ?

 

Serio. Nie ogarniam tych szurskich teorii. Ludzi boją się chipów, a sami mają najnowszy model elektornicznego szpiega w kieszeni + fejsbuk, insta, konto na googlach, sytem w komputerze od microsoftu, zakupy na amazonie, itd... Co, ci biedni masoni z NWO, mogą się jeszcze dowiedzieć?

 

 

 

Edytowane przez BumTrarara
lit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, GriTo napisał:

Nie, nie jesteś.

 

1.)  Przyjeżdża Władza i mówisz, że otrzymałeś możliwość odpłatnego współżycia, bo chłopak/narzeczony/partner/mąż Pani Pielęgniarki nie dał jej kwiatków tydzień temu.

2.) Ta postanowiła się na nim zemścić, i w zamian za wręczenie Tobie banknotu oczekiwała, że "dopchniesz" zainteresowaną.

3.) Ty, jakoby miałeś nieczyste skarpety wstydziłeś się zbliżenia, dyskretnie dałeś znać, że nie zaprezentujesz wzwodu.

4.) Pani oburzona (bo się jej podobałeś, oj bardzo podobałeś) postanowiła Cię ukarać! Tak, jak swojego mężczyznę.

5.) Nie tłumaczysz się, ale opowiadasz, delikatnie, wstydliwie czując się słabszym samczykiem, z trudem łapiesz oddech, żyć Ci się odechciewa.

6.) Władza, samochodem firmowym odwozi Cię do domu, prosząc abyś nie składał doniesienia na Panią, która właśnie miała gorszy dzień...

 

ps. Wszelkie podobieństwo do zdarzeń i osób jest przypadkowe

 

 

A jak z boku będzie stała macka systemu dla zmylenia wroga nazywana policjantem bądź żandarmem? 

8xD09TN.jpg

 

Już mają środki prawne by wpakować nam po same jaja i to na sucho.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Nie powinno być szczepień. Powinniśmy po prostu to przechorować jak za dawnych czasów bez big pharmy .

 

Najwyżej będziemy masowo chować zmarłych jak podczas epidemii dżumy, ospy, cholery, grypy. Zus zmaleje, kolejki na NFZ się zmniejszą.  Ubędzie chorych na astme, mukowiscydoze, raka, niewydolności naczyniowe.

 

Tak jak zawsze bywało. A i ekonomia nie będzie tak cierpiała.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie obecnej paniki to kolejki do punktów szczepień. Będą dłuższe niż za "komuny" do mięsnego. Niektóre grupy zawodowe np. służby mundurowe będą obligatoryjnie szczepione. Jeśli będzie chodzić o wyjazd za granice. To fakt zaszczepienia może być rekomendowany. Chodź niektóre państwa mogą wymagać szczepienia. Tak jak jest to w przypadku np. żółtej gorączki. Wszystko to zależy czy szczepionka będzie "sezonowa" czy np. raz na całe życie(wtedy jest duże prawdopodobieństwo obowiązkowych szczepień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2020 o 00:38, Pozytywniak napisał:

1. Idziesz na szczepienie.

2. Kiedy pielęgniarka trzyma w ręku strzykawkę mówisz „proszę wylać do umywalki” wręczając odpowiedni banknot.

3. Wychodzisz z gabinetu trzymając w dłoni zaświadczenie.

 

I nigdzie nie musisz emigrować i psioczyć. Proste rozwiązania bez zbędnego patosu.

Niestety ten numer nie przejdzie, zbyt łatwo było na ten pomysł wpaść. Gdy się dowiedziałem, że będą szczepić przymusowo i w razie konieczności - z użyciem siły - to była moja pierwsza myśl, aby ominąć system, ale tak łatwo nie będzie. Przeczytaj sobie tekst poniżej, nie jest mój:

 

Cytat

KWANTOWY TATUAŻ, dostarczany wraz ze szczepionką, może umożliwić przechowywanie historii szczepień „w ciele pacjenta”. I nasz zaprzyjaźniony lekarz nie sfałszuje poświadczenia, że jesteśmy zaszczepieni, wstrzykując nam sól fizjologiczną albo tylko wypisując papierek. Jak to możliwe i co ma z tym wspólnego Bill Gates? Czytaj do końca…

 

Jak podało 18 grudnia 2019 r. (zwróćcie uwagę na datę!!! na długo przed ogłoszeniem pandemii)  Biuro Prasowe Massachusetts Institute of Technology, jednej z najbardziej znanych politechnik na świecie (MIT): 

Naukowcy opracowali nowy sposób rejestrowania historii szczepień pacjenta: przechowywanie danych we wzorze barwnika, niewidocznym gołym okiem, który jest dostarczany pod skórę w tym samym czasie, co szczepionka! 

 

Uzasadnienie: „W obszarach, w których papierowe karty szczepień są często gubione lub w ogóle nie istnieją, a elektroniczne bazy danych są niespotykane, technologia ta może umożliwić szybkie i anonimowe wykrywanie historii szczepień pacjentów, aby zapewnić, że KAŻDE DZIECKO zostanie zaszczepione”, mówi Kevin McHugh, były postdoc MIT, obecnie profesor bioinżynierii na Uniwersytecie Rice.[…]

 

Naukowcy wykazali, że ich nowy barwnik, który składa się z nanokryształów zwanych kropkami kwantowymi, może pozostawać pod skórą przez co najmniej pięć lat, gdzie emituje światło bliskiej podczerwieni, które może być wykryte przez specjalnie wyposażony smartfon.[…]

 

Naukowcy zaprojektowali swój barwnik tak, aby dostarczał go za pomocą plastra z mikroigłą zamiast tradycyjnej strzykawki i igły. Obecnie opracowuje się takie plastry, aby dostarczyć szczepionki przeciwko odrze, różyczce i innym chorobom, a naukowcy wykazali, że ich barwnik można łatwo włączyć do tych plastrów.

 

Poprzez selektywne ładowanie mikrocząstek do mikroigieł, plastry dostarczają wzór na skórze, który jest niewidoczny gołym okiem, ale można go skanować za pomocą smartfona z usuniętym filtrem podczerwieni. Plaster można dostosować, aby nadrukowywać różne wzory odpowiadające rodzajowi dostarczonej szczepionki.

 

Naukowcy planują teraz przeprowadzić ankietę wśród pracowników opieki zdrowotnej w krajach rozwijających się w Afryce, aby uzyskać informacje na temat najlepszego sposobu wdrożenia tego rodzaju ewidencji szczepień. Pracują również nad zwiększeniem ilości danych, które można zakodować za pomocą jednego wzorca, umożliwiając im uwzględnienie takich informacji, jak data podania szczepionki i numer serii partii szczepionki.

 

Rozumiecie? Szczepionka będzie jednocześnie dokumentować jej podanie…A my będziemy, jak zwykle, traktowani jak kraj afrykański...

 

Co ma z tym wspólnego Bill Gates?

Badania MIT zostały sfinansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Koch Institute. Z tej strony pochodzi też foto:

http://news.mit.edu/2019/storing-vaccine-history-skin-1218

 

I teraz najlepsze. W wywiadzie (link zaczyna odtwarzanie od razu we właściwym momencie) Bill Gates mówi:

„w końcu musimy mieć CERTYFIKATY, poświadczające, kto jest wyleczony i KTO JEST ZASZCZEPIONY, bo nie chcemy mieć przemieszczających się po świecie ludzi (ponieważ będą kraje, które nie poradzą sobie z kontrolą), a my nie chcemy kompletnej blokady dla ludzi…” Dalej mówi o tym, że Fundacja Gatesów nad tym właśnie pracuje…

https://youtu.be/Xe8fIjxicoo?t=2054

 

O Evencie 201 już dawno pisałem, kto nie słyszał niech poszuka na osi czasu lub zadowoli się krótkim memo:

Centrum Johnsa Hopkinsa, Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundacja Billa i Melindy Gatesów sponsorowały ćwiczenia, przygotowujące do pandemii koronawirusa, 18 października 2019 r. w Nowym Jorku, pod nazwą „Wydarzenie 201”. Symulacja przewidywała ogólną liczbę ofiar śmiertelnych 65 milionów w ciągu 18 miesięcy. 

Eksperci przeprowadzili starannie zaprojektowaną, szczegółową symulację nowej (fikcyjnej?) choroby wirusowej zwanej ostrym zespołem płucnym koronawirusa. Brzmi znajomo? Jednak nowy koronawirus, odpowiedzialny za NCIP został zgłoszony dopiero dwa miesiące później…Oczywiście to może być przypadek, a prawdopodobieństwo jest takie, jak wygrana w toto-lotka.

 

A jeszcze coś niepokojącego:

Facebook, YouTube i Twitter będą cenzurowały informacje, związane z koronawirusem. Ciekawe, czy nadejdzie dzień, kiedy mnie zablokują?

https://forsal.pl/artykuly/1470031,koronawirus-facebook-bedzie-walczyl-z-fake-newsami-w-sieci.html

 

Jednak mojej książki: "Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes" nie uda im się zabrać z tysięcy polskich domów. Czytajcie, bo książka ta w stylu właściwym powieściom kryminalnym:

 odkrywa przed czytelnikiem świat skorumpowanych polityków i urzędników, którzy globalnym korporacjom farmaceutycznym stworzyli korzystne otoczenie prawne, dzięki któremu mogą one działać w sposób typowy dla mafii – tyle że całkiem legalnie. Na mocy tak spreparowanego prawa całe narody, m.in. naród polski, są okradane, bo za pomocą tzw. systemów opieki medycznej pieniądze pochodzące z kieszeni podatników zamiast służyć zdrowiu publicznemu, zasilają kieszenie tych korporacji. Im więcej przewlekle chorych, tym bardziej puchną budżety systemów opieki zdrowotnej, a więc tym większe są zyski korporacyjne. Zapotrzebowanie na nowych klientów (chorych), a więc większe zyski, zaspokajają powiązane kapitałowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze. One to za pomocą toksycznego, przemysłowego rolnictwa i toksycznej żywności sprawiają, że choroby przewlekłe rozprzestrzeniają się w sposób epidemiczny;

 ukazuje techniki dezinformacji, które powodują, że ten zbrodniczy system dla przeciętnego człowieka pozostaje właściwie niezauważony, tak jak filmowy Matrix. Korporacje korumpują w tym celu prominentnych naukowców, lekarzy, dziennikarzy, a nawet sędziów;

 ujawnia nazwy korporacji i nazwiska osób uwikłanych w tę mafijną działalność przez ostatnie sto lat.

Książka nie jest jednak powieścią science fiction ani zbiorem teorii spiskowych, ale poważnym dokumentem, opartym wyłącznie na solidnie udokumentowanych faktach i rzetelnych badaniach naukowych. Źródła są skrupulatnie podane, a więc możliwe do weryfikacji. Mimo naukowych korzeni książka jest napisana przystępnym dla każdego językiem.

Książka zawiera też rozdział, który umożliwia krok po kroku pokonanie chorób uważanych za nieuleczalne i sposób na skuteczną profilaktykę.

 

Zapraszam też do oglądania wywiadów ze mną:

https://www.youtube.com/results?search_query=jacek+safuta+vtv

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że niedawno wypłynęły kolejne dowody na to, że gros postów tzw. antyszczepionkowców jest inspirowanych przez rosyjski rząd, także są dwie opcje:

 

-albo głosisz te poglądy i dostajesz hajs od ruskiego rządu

-albo wierzysz w to i siłą rzeczy odpierdalasz propagandę za ruski rząd tylko że za darmo :)

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tytuschrypus napisał:

albo głosisz te poglądy i dostajesz hajs od ruskiego rządu

-albo wierzysz w to i siłą rzeczy odpierdalasz propagandę za ruski rząd tylko że za darmo :)

Są dwie opcje:

-ktoś Ci płaci za wyśmiewanie wielu realnych rzeczy wkładając je do worka z prześmiewczymi teoriami

-ewentualnie nie jesteś w stanie wyjść poza schemat i popierasz matrix w każdym celu, będąc w dupie a nawet się w niej urządzając.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ptasiurro taki tatuaż to może być zbawienny. Jeden skan i masz info o uczuleniach, chorobach, grupie krwi.

 

To może być problemem jedynie tam gdzie nie ma publicznej służby zdrowia i np. Zataiłeś to że w dzieciństwie popalałeś co wpłynęło na niższą składkę ubezpieczenia

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się nie wydaje że to będzie zwykła szczepionka od której przymusu wzięcia się uwolnimy od tak dając pani doktur odpowiedni banknot. To na pewno będzie  weryfikowane czy ją wzieliśmy czy nie. Czy uratujemy się emigrując na wschód ? wątpliwe. Chcą zaszczepić wszystkich ludzi na świecie takie mają plany. W jaki sposób go zrealizują i w jakim czasie? tego narazie nie wiemy.  Sprawą fundamentalną według mnie jest to czy do tego czasu szfindel z tym wirusem wyjdzie na jaw i czy przebije się do świadomości większego ogółu społeczeństwa. Druga kwestia to że już dziś powinniśmy się szykować na najgorsze.

Edytowane przez Frank89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tytuschrypus napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że niedawno wypłynęły kolejne dowody na to, że gros postów tzw. antyszczepionkowców jest inspirowanych przez rosyjski rząd

 

Taa... już to grali kolego. Tomasz Sakiewicz i jego ruskie onuce ;) 

 

Poza tym jaki interes miałaby Federacja Rosyjska promując ruch antyszczepionkowy w Polsce? Osłabienie zdrowia Polaków? 

Po co osłabiać zdrowie Polaków, skoro Putin nas podbije i będziemy zdrowymi niewolnikami :D To jest właśnie szuria. 

 

Dodam dla ścisłości, że nie podważam działania szczepionek w ogóle, a tylko niektóre z nich np. na grypę, odrę i inne choroby "wymarłe" oraz szczepień dzieci w pierwszych tygodniach życia (Alfie Evans, którego zbombardowano szczepionkami).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy mają nam coś zrobić, dużo wcześniej odgrywają teatrzyk, co takiego nam zrobią. To, co się obecnie dzieje, zostało już pokazane na otwarciu olimpiady w Londynie w 2012 r 

 

 

Poniżej otwarcie tunelu Gotthard w Szwajcarii

 

 

 

Nie będę już wspominał o Eurowizji 2019, zainteresowani sami poszukają informacji

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Imiennik napisał:

Są dwie opcje:

-ktoś Ci płaci za wyśmiewanie wielu realnych rzeczy wkładając je do worka z prześmiewczymi teoriami

-ewentualnie nie jesteś w stanie wyjść poza schemat i popierasz matrix w każdym celu, będąc w dupie a nawet się w niej urządzając.

Jest też trzecia - mam z was kawał przedniej rozrywki :) 

 

 

12 godzin temu, SennaRot napisał:

Jakie to dowody?

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6137759/

 

Miłej lektury. 

 

Rozumiem, że ponieważ ludzkość zaakceptowała istnienie ruskich trolli to prawilnemu fanowi teorii spiskowych nie wypada w nich wierzyć :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tytuschrypus napisał:
13 godzin temu, Imiennik napisał:

Są dwie opcje:

-ktoś Ci płaci za wyśmiewanie wielu realnych rzeczy wkładając je do worka z prześmiewczymi teoriami

-ewentualnie nie jesteś w stanie wyjść poza schemat i popierasz matrix w każdym celu, będąc w dupie a nawet się w niej urządzając.

Jest też trzecia - mam z was kawał przedniej rozrywki :)

Ta niby trzecia nie dość, że nie wychodzi poza drugą to jeszcze ją potwierdza. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, icman napisał:

Ta niby trzecia nie dość, że nie wychodzi poza drugą to jeszcze ją potwierdza. ?

Nie sądzę. 

 

Zamiana tvp/tvn na filmiki z youtube albo anonimowe stronki gromadzące tworzone pod publiczkę infografiki to nie wyjście z matrixa. Po prostu zamieniliście dostawcę, zmieniliście dotychczasowy matrix na trochę mniejszy, mniej mainstreamowy, ale funkcjonujecie w nim na takich samych zasadach - bo przecież nie weryfikujecie specjalnie wiarygodności czy kompetencji treści, które wrzucacie z tych "wiarygodnych" i "nie zmanipulowanych" źródeł, co widać po ich jakości, którą wskazywałem wielokrotnie w różnych tematach i punktowałem. Nie zauważyłem, żebyście tutaj wczytywali się w rezultaty badań naukowych, prowadzili własne czy reinterpretowali te istniejące na nowo za pomocą metodologicznie właściwych narzędzi. Po prostu odpalacie takie filmiki, gdzie ktoś was przyciągnie sposobem retoryki albo te stronki z linkami, które poddają się takim samym prawidłom i manipulacjom, co "matrixowe" media, które dyskredytujecie. Czyli bezgraniczną wiarę w jedne media zastąpiliście bezgraniczną wiarą w inne. 

 

Używając analogii (niepełnej, ale oddającej zasadę działania) - odkryliście, że jak firmy (mass media) budują domy (przekazują wiedzę) to pojawiają się babole (treści mogą być zmanipulowane), a wcześniej myśleliście naiwnie, że jak komuś się płaci za zbudowanie, to zrobi to dobrze. Co robicie?

 

1. Dokształcacie się z tego, jak budować domy i budujecie sami

2. Dokształcacie się, starannie selekcjonujecie firmę budowlaną, która zbuduje wasz dom, używając dostępnej wiedzy kontrolujecie ją i pilnujecie, żeby zrobiła to dobrze

3. Bojkotujecie wszystko, co związane z budowaniem domów i zaczynacie oglądać materiały o niezależnych ludziach, którzy stawiają szałasy w lesie. Czytacie też, że takich baboli robionych przez firmy budowlane jest pełno! Rozumiecie już, że domy są głupie, wszystko co mówią firmy budowlane jest kłamstwem i manipulacją - jeżeli mówią, że musisz mieć w domu drzwi - to znaczy, że wy w waszym szałasie w ogóle musicie zostawić otwarte wejście bo te drzwi to jedna wielka ściema. W ogóle mieszkanie w domu to jakiś idiotyczny wymysł, stworzony po to, żeby firmy budowlane mogły na was zbijać hajs. Nie można im ufać. Od teraz wierzycie już tylko w szałasy i to, co mówią ludzie je stawiający. Chyba nawet kupicie zestaw do samodzielnego zbudowania szałasu produkowany przez jednego z niezależnych ludzi...

 

Wy wybraliście opcję 3. 

 

Ja opcję 1&2. W istocie więc mi do wyjścia z matrixa zdecydowanie bliżej niż wam, bo mnie świadomość tego, że mass media manipulują przekazem nie zapędziła w ramiona alternatywnych, tak samo manipulowanych treści, którym bezgranicznie dałem wiarę, im bardziej odwrotnych do tego co mówią ci więksi, tym lepiej. 

 

Ale dość już o tym, uszanuję apel z pierwszego posta. Bawcie się i opracowujcie plan ucieczki przed straszliwymi szczepionkami. 

  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.