Skocz do zawartości

Pobicie za sprzeczkę na FB


Salius Ketman

Rekomendowane odpowiedzi

@DOHC Typiara jeżeli jest karana, to dostała najwyżej zawiasy - teraz sprawdziłem i wrzuca na bieżąco tiktoki. ;) 

A o tych czeczenach nic nie słychać i nie widać ich. Prędzej oni mogli pójść do puchy, jeżeli ta dziewczyna ich obciążyła zeznaniami.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

@DOHC Typiara jeżeli jest karana, to dostała najwyżej zawiasy - teraz sprawdziłem i wrzuca na bieżąco tiktoki. ;) 

Na wykopie znalazłem więcej info:

 

https://www.wykop.pl/link/6441505/pamietacie-pobicie-chlopaka-przez-czeczenow-w-zamosciu/

 

Wszyscy dostali zawiasy :)

A podobno za rozbój(zayebali telefon) są co najmniej 2 lata odsiadki.

 

Sąd skazał za to trójkę oskarżonych na kary od 6 do 11 miesięcy pozbawienia wolności, ale w zawieszeniu.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu taka gówniara - góra piętnaście lat - chciała mnie poszczuć swoimi dwoma jaśkami (jakieś 35-40 lat...), z którymi piła piwko na osiedlu. Jaśki wprawdzie mnie nie pobiły, ale kazały spierdalać w podskokach. Posłuchałem - a po kilku minutach wróciłem ze swoimi jaśkami. :) Ale nie spuściliśmy łomotu tym kolesiom. Gówniara dostała od nas kilka lepów + gadkę umoralniającą. A jej menszczyźni stali zdezorientowani - palcem nie kiwnęli w obronie małoletniej patuski.

I to był wielki triumf cywilizacji nad dziczą. :)

A w przypadku tej czeczeńskiej latawicy mamy to, co zwykle.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego autor uważa, że to jest "białorycerstwo"? Przecież jest masa bandziorów która lubi sie bić. Jedni potrzebuja do tego takiego pretekstu takiego  jak prośba jakiejś szurnietej, rzekomo obrażonej laski inni manekina Bąkiewicza a jeszcze inni jakiegoś typa z Che na koszulce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DOHC napisał:

Zawiasy za złamanie szczęki. 1000zł za "kolizję", wystarczy stuknąć się z kimś lusterkiem na wąskiej drodze. To nie jest kraj do normalnej egzystencji, to kraj dla goja - niewolnika.

 

Wcale nie musi być kolizji:

https://dolnoslaska.policja.gov.pl/wr1/aktualnosci/biezace-inf/64347,Na-prostej-drodze-stracil-panowanie-nad-pojazdem-i-dachowal-Policjanci-apeluja-o.html

1100 zł za wpadnięcie w poślizg i wylądowanie w rowie :)

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DOHC napisał:

Zawiasy za złamanie szczęki. 1000zł za "kolizję", wystarczy stuknąć się z kimś lusterkiem na wąskiej drodze. To nie jest kraj do normalnej egzystencji, to kraj dla goja - niewolnika.

Dziś mi szczurek przydreptał. Ze 40 kg, 150 cm, wzrostu, 22 lata, 5 krotnie osadzony. Dragi, dilerka. Do 30 to on z 15 osadzeń będzie miał...karać...źle bo g.to daje i wracają na złą drogę..nie karać...bo osadzenie zdemoralizuje...g.prawda. 

Tylko co jest właściwe? 

Wydaje mi się, z praktyki, że jeśli po 1 pobycie w ZK nie zmieni się ktoś to już będzie wracał tam. 1 pobyt powinien być szokiem. Takie moje rozważania na podstawie kontaktów ze skazanymi/oskarżonymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DOHC napisał:

Trzeba zrobić obozy pracy, osadzać na krótkie terminy żeby nikt nie chciał tak wracać. Warunki o chlebie i wodzie na płaskiej pryczy.

Tak. Wydaje mi się, że to 1 pozbawienie wolności jest najważniejsze. Jeśli skazany idzie do zakładu otwartego, ma "kolonie"(upraszczam)i to nie jest to dla większości znaczna dolegliwość. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.