Skocz do zawartości

Pobicie za sprzeczkę na FB


Salius Ketman

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, BlacKnight napisał:

Nie wierzę w duże wyroki.

 

Lala zawiasy dostanie pewnie.

Kozaki kilka lat w pasiaki.

Nie wiem kto by się pisał żeby go napaść. Nie znalazłbyś takich kilku szybko.?

Na sekcjach kibolskich jest wielu pojebów. Uwierz mi. ?

 

4 minuty temu, UncleSam napisał:

A na FB założyli jej grupę wsparcia XDDD

Raczej fejk żeby ludzi powkurwiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Miraculo napisał:

Zwłaszcza, że Ci goście co go oklepali to byli PONOĆ zawodnicy z Legii z sekcji zapasów z medalami na olimpiadach młodzieżowych. Już widzę jak klepiesz trzech takich gości jednocześnie. No offence.

Jeżeli jesteś psychicznie gotowy na ból i potrafisz przyłożyć tak, żeby bolało, jest szansa, że odpuszczą. Zazwyczaj takie ćwoki myślą, że napadnięty będzie przerażony i nie stawi oporu.

Wypróbowane w praktyce. :)

A wywłoce za trzymanie z dzikusami należy się solidny łomot. Tak, jestem prymitywnym atawistą.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleofas napisał:

Miejmy nadzieję, że grupka Czeczenów zostanie wypierdolona z Polski.

W neoliberalnym państwie z dykty jest to nie możliwie.

 

52 minuty temu, Carl93m napisał:

Dlatego warto ćwiczyć. Chłopak by rok poćwiczył i dojebał by na luzie brudasom. 

Po co bić się z patologią od tego jest policja aby ich lała?.

 

44 minuty temu, bassfreak napisał:

Ale w bym w tych jebanych brudasów wjechał gdybym obok przechodził od razu bym śmiecie zutylizował. 

W tedy cała polska usłyszała by o rasistowskim pobiciu biednej czeczeńskiej mniejszości a tak przynajmniej niektórym otworzą się oczy.

 

41 minut temu, mac napisał:

Wielkie kozaki, a ostatecznie cipencja nimi zarządza. Co za kabaret. Ona 12 lat, oni po 10 dla profilaktyki. W kraju, gdzie jesteś, jako gość za takie występki z automatu maksymalny wymiar kary powinien iść.

Stulejarze teraz poznają nowych kolegów pod celą?.

 

36 minut temu, bassfreak napisał:

Słychać po głosie że to typowa karyna z wodą zamiast mózgu, tacy ludzie powinni być izolowani od społeczeństwa. 

Też tak uważam jeżeli nie potrafi zachować się jak człowiek nie powinna mieć praw ludzkich.

 

27 minut temu, $Szarak$ napisał:

Dziewczyna to sama się wjebała w szambo. Nie dość, że nazwała gościa po imieniu, to nagrała jego twarz (agresora). Wykop podłapał temat i zalało tym całego neta. Nie wiadomo czy ten chłopak jest z legii. Pewne, na pewno, że czeczen. Najzabawniejsze jest to, że po całej akcji jeden z agresorów dzwonił i groził chłopakowi, by zmienił zeznania. Skończyło się to tak, że ośrodek przejął nagranie i szykuje się kolejny paragraf.

Dobrze że nie są zbyt inteligentni przynajmniej tyle.

 

14 minut temu, zychu napisał:

Czy ktoś mógłby zagonić tych pieprzonych Czeczeńców do łagru? Naprawdę nie potrzebujemy tej swołoczy w naszym kraju.

Nie wszyscy są źli po prostu nasze państwo nie działa, zamiast dofinansować policje oraz służby specjalne to wywalają pieniądze na jakieś głupoty.

 

14 minut temu, mac napisał:

Mało tego. Jeszcze zbiórkę założyła na pomoc prawną. To właśnie kobiety. Wiecznie pokrzywdzone.

 

To jest ten ich honor ulicy ?

W Indiach jest kult świętej krowy a u nasz świętej polki.

 

13 minut temu, UncleSam napisał:

A na FB założyli jej grupę wsparcia XDDD

To jest żenujące w jakim my kraju chorym żyjemy, stulejarstwo w Polsce osiągnęło poziom krytyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, $Szarak$ napisał:

Na sekcjach kibolskich jest wielu pojebów. Uwierz mi.

Znało się niegdyś takich szajbusów, na których ten cały czeczeński pięściarz nie zrobiłby żadnego wrażenia. Czeczeńcy napadają grupowo i tylko wtedy są silni, natomiast taki rodzimy szajbus, gdy już pójdzie w full berserk mode...

1 minutę temu, Fizzmm123 napisał:

Nie wszyscy są źli, po prostu nasze państwo nie działa

Oczywiście, ale większość z nich jest tu po prostu zbędna. No i Czeczeńcy na ogół nie przejmują się państwem - dla nich podstawową grupą, z którą się identyfikują, jest ród. Oni są silni, my jesteśmy słabi. I to widać. To od nas należy zacząć, nie od państwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zychu napisał:

Oczywiście, ale większość z nich jest tu po prostu zbędna. No i Czeczeńcy na ogół nie przejmują się państwem - dla nich podstawową grupą, z którą się identyfikują, jest ród. Oni są silni, my jesteśmy słabi. I to widać. To od nas należy zacząć, nie od państwa.

W cale nie jesteśmy słabi mamy pełno młodych Polaków którzy z miłą chęcią wstąpili by do policji czy też służb aby chronić obywatela gdyby dostali godne pieniądze. A nie jak teraz że bogaci się bogacą a cała reszta żyje od pierwszego do pierwszego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Czyli ku***szon zadający się z Czeczeńcami. I jedno, i drugie stanowi element wysoce niepożądany.

 

Gdy środowiska skrajnie prawicowe, oraz środowiska tzw. inceli

 

Granie kartą rasizmu. Typowe. I nikt się na to nie nabierze.

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Meg4tron napisał:

Chłopak ma szczękę połamaną a ta mu pisze, że się zagoi.

Ona jest ostro popierdolona.

Nawet Polki wyzywa od kurew.

To już jest osobnik stracony dla społeczeństwa. Nic z niej nie będzie, na litość nie zasługuje.

Miałem jakis czaś temu podobną historię (tyle że zostałem napadnięty bez żadnej prowokacji z mojej strony). Młodociana patuska w wieku 14-15 (prowodyr) i jej dwóch podstarzałych byczków (chłopy po trzydziestce liczące na wygrzmocenie młodocianej cipki, choć pewnie i tak już ją łomotali). Zakończyło się wpierdolem dla patuski i ucieczką struchlałych byczków.

A najlepszy był wyraz bezgranicznego szoku, jaki malował się na jej twarzy - bo to ona, i tylko ona, dostała łomot, a byczki nawet nie próbowały jej bronić. :)

I tak to powinno zawsze wyglądać.

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem story na instagramie tej patusiarki. Mówi, że popełniła błąd ale oczywiście błędem nie było to, że kazała stulejarzom pobić tamtego ziomka, i że jest winna tylko to, że w ogóle z nim wchodziła w dyskusje i zniżała się do jego poziomu i ogólnie to powinna mu odpuścić i ten chłopak nie był tego warty, i że i tak jest winny.

Nie mogę no. To jest w takiej narracji, że aż ciężko to opisać i powtórzyć, no generalnie jest pokrzywdzona księżniczka, trzymajcie mnie.

Jak chcecie zobaczyć to szybko, bo zaraz wygaśnie, insta: kar0lina777

 

Nie wnikałem w temat, nie wiem za co chłopak oberwał i czy słusznie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny przykład upadku często spotykany w tym cudownym kraju a szansy na poprawę to ja tu nie widzę. Coraz bardziej bezczelna i agresywna młodzież. Jednak znikąd się to nie wzięło. Kult siły, coraz bardziej popierdolone programy telewizyjne robiące sieczkę z mózgu i wpędzające w kompleksy, portale społecznościowe,spierdolona muzyka i jej wykonawcy, rajcowanie się filmami o mordowaniu i mordobiciu, wszędobylskie gale typu MMA, poklask dla przemocy i bycia "twardzielem", brak dobrych i pozytywnych wzorców, patologia w domu i oto efekty. Dla mnie jednak najgorsze co może być to kobieta posiadająca i przejawiająca cechy oraz zachowania pasujące do mężczyzny. Powinna łagodzić obyczaje jak to się mawia, ale ta patola z filmu to coraz bardziej widoczny "wzorzec" przyjmowany przez współczesne coraz bardziej chamskie i zdolne do agresywnych zachowań  kobiety.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach ją obleciał, ale i tak ciągle uważa że pobity chłopak jest w jakimś stopniu winny. Dlaczego tak uważa? Bo biali rycerze ją nauczyli, że może więcej.

 

 

44 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Zresztą wyciekły do internetu też screeny i zdjęcia dość jednoznaczne, w jaki sposób zarabia na życia. Dziewczyna 18 lat.

Mamusia z tatusiem pewnie dumni z córeczki. Choć tak prawdę mówiąc to pewnie ich wina w dużej mierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy w okolicy podobna historie. Znajomy bramkarz 185/135kg ponad 40 lat kiedyś został zwyzywany przez dwie patuski na rynku. Zwrócił im tylko uwagę, a one zaczęły wyzywać go od grubasów itd. Podszedł, złapał jedna za włosy i dociągnął do ziemi. Gdy ja puścił, zaczęły krzyczeć, że go odwiedza z ekipą. Tego samego dnia w nocy ktoś samochodem podjechał pod jego dom. Bez chwili zawahania się wziął pałkę teleskopową, kominiarke na głowę i pobiegł w stronę samochodu. Patrzy a w środku dwie patuski i chudy młody chłopak przerażony. Kazał im wypierdalać i więcej już ich nie zobaczył.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mac napisał:

Po mojemu to jakiś trolling z tą zrzutką :)

cyt ze zrzutki:

Cytat

Opis zrzutki

W ostatnich dniach, w internecie wybuchła burza, skupiona wokół młodej, niewinnej dziewczyny. Powodem linczu miała być sprzeczka z Krystianem R. który obrażał Karoline w internecie, nazywając ją szm*** oraz kur**. Dochodzi do tego nienawiść na tle rasowym, gdyż chłopak Karoliny pochodzi z Czeczenii. Gdy środowiska skrajnie prawicowe, oraz środowiska tzw. inceli, skupionych wokół portalu wykop.pl podchwyciły temat, w internecie rozpoczął się lincz Karoliny, wynikiem czego są jej kłopoty prawne. Organizujemy tę zbiórkę by wspomóc Karoliny w tej trudnej dla niej sytuacji, gdyż pomoc prawna nie jest tania. Trzymaj się Karolina, pamiętaj że jesteśmy z tobą!

Albo chłopak myśli że jak się podliże to zarucha haha.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic jej nie zrobią.

 

Zapach młodej, ładnej cipki stadu białorycerzy przysłoni oczy i razem z sądem ją uniewinnią.

Będą płaczki, szlochy wszyscy się ulitują. Znajdzie się pewnie paru rycerzyków którzy zemszczą się na chłopaku głównej ofierze i sprzedają mu kose bo jak to kobieta płącze?

 

Biologia, biologia, biologia....

Życie dziewczyny, nawet będącej patusem najgorszego sortu będzie ważniejsze od jakiegokolwiek mężczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś moim zdaniem najlepiej wychowawczo zadziałałaby publiczna kara chłosty live w największych stacjach tv oraz radiu. Dajmy na to 20x biczem na plery dla prowokatorki.

Szybciutko by się nauczyły takie jak ona gdzie ich miejsce.

To by był sztos. ;)

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bassfreak napisał:

Słychać po głosie że to typowa karyna z wodą zamiast mózgu, tacy ludzie powinni być izolowani od społeczeństwa. 

Mam nadzieję, że będą musieli temu chłopakowi zapłacić za leczenie oraz, ze zostaną skazani prawomocnym wyrokiem.

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Strach ją obleciał.

Mam nadzieję, ze odpowie za to. Zapłaci za leczenie. oraz czy jest winny czy niewinny w jakimś stopniu ten chłopak nie ma już żadnego znaczenia. Chyba okoliczności łagodzące, jak nie otrzyma odpowiedniego wyroku ten chłopak, ja bym ciągał po sądach tyle ile by się dało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.