Skocz do zawartości

Czy dostaliście już zwrot podatku?


Rekomendowane odpowiedzi

To są normalnie jakieś żarty Pit oddałem pod koniec lutego a zwrotu nadal nie widać , mój kumpel dostał nawet w tym samym tygodniu awiza żadnego w skrzynce aż przejdę się na pocztę może jakiś cudem tam leży. Najlepsze jest to że chciałem zadzwonić na infolinie skarbową i byłem 160 w kolejce więc podziękowałem :D

 

Zdarzało się oddawać później a i tak kasę miałem w ciągu max 2 tygodni. , Pity te "najzwyklejsze" za pracę na zleceniu.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem online w pierwszym dniu rozliczeń, tzn zaakceptowałem ten, który sami rozliczyli, pieniążki przyszły w niecały tydzień później. Moja dziewczyna złożyła parę dni później i czeka do tej pory, nie wiem od czego to zależy, napewno później dostaniesz pocztą niż na konto. 

Edytowane przez Turop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ActualZanyIrishwolfhound-size_restricted

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Quo Vadis?

 

Jakiego programu użyłeś? Pamiętasz?

Ja już sam nie wiem bo ponoć firmy same mają wysyłać.... wtf. Ja dostałem swój pit na meila, to jak mam sprawdzić, że wysłali do urzędu?

Szatanku, używaj tego od Ministerstwa Finansów. Najwiarygodniejszy i banalnie prosty.

 

https://www.podatki.gov.pl/

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.