Skocz do zawartości

Nielegalne adopcje, porwania dzieci w Polsce


Headliner

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odsłuchałem audycję Marka o nielegalnych adopcjach i porwaniach dzieci w Polsce

 

 

Chciałbym zapytać i zrobić burzę mózgów - co my, tutaj na Forum, możemy zrobić w tym temacie ?

Marek nagrał audycję. Co każdy z nas może zrobić ? Jest nas wielu. Temat jest bardzo poważny. Politycy od prawa do lewa siedzą cicho jak jeden mąż.

Jeśli każdy z nas dołoży choć najmniejszą cegiełkę to może coś się ruszy. Skala problemu jest olbrzymia.

Jeśli jednak dzięki nam tutaj, choć jedno niewinne dziecko, uniknie strasznego losu, to będzie bardzo dużo. 

Odpowiedzcie, wrzućcie propozycje.

Temat jest bardzo ważny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem możemy zrobić wielkie nic, Marek sprawe nagłośnił, ja przyjmuję to do wiadomości.

Znajdź takich, którzy wyjdą na ulice i będą protestować przeciwko temu.. No właśnie.

Oczywiście jakbym mógł coś zrobić to bym zrobił, ale tak to, nie mam pojęcia co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucid napisał:

 nie mam pojęcia co.

Dlatego zadałem.to pytanie. Np. można pisać do You Tuberów. W komentarzach, na grupach FB np. Marek audycję nagrał. Jednak są inni, którzy być może mają większe zasięgi. Jest nas tu parę osób.

Można udostępniać audycję Marka. Im.więcej ludzi zwróci na ten temat uwagę - tym lepiej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.