Skocz do zawartości

Pytanie o ból mojego narządu


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Od 3 dni boli mnie mój wacek czytaj penis. Nie staje mi przez to, a do tej zero miałem 0 problemów z libido. 

Ból pojawił się po weekendowym intensywnym seksie z dziewczyną, który uprawialiśmy kiedy miała te dni. Wacek przez okres 3 dni miał lekkie wzwody, ale pewien ból był.

 

Czy ktoś tak kiedyś miał? Co to może być? Mój wacek chce się zregenerować?

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak, dodatkowo pojawiła się duża opuchlizna, współczuję bo straszny ból.

 

Pokazałbym go specjaliście, chociaż w moim przypadku po trzech dniach wszystko wróciło do normy.

 

Miałem też całkiem niedawno nieprzyjemną przygodę tego typu że próbując z partnerką innej pozycji ( na stojaka) i próbując w nią skakać niczym wyżeł kanadyjski nie trafiłem i sterczącym penisem uderzyłem w jej wewnętrzną część uda- nastąpił natychmiastowy nokaut mojej osoby, pojawił się duży obrzęk i nie mogłem sikać przez około trzech dni, coś strasznego.

 

Leć do urologa byczku, fujarka to podstawa każdego mężczyzny, zadbaj o nią !

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie to nie jebanka rodem z Brazzers. Jesteś fizjologicznie i fizycznie skomplikowanym organizmem, który może się "zbuntować", nawet jak nie masz intensywnego seksu. A skoro było ostro i dużo to czasowo może mieć zajechanego bolca. Spróbuj nakurwiać na siłowni cały weekend tylko biceps i to dużymi obciążeniami, po weekendzie możesz mieć problem z podniesieniem telefonu, nawet jeśli po poprzednich takich hard sesjach nie było dyskomfortu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RENGERS

U Ciebie po trzech dniach wszystko wrocilo do normy, w takim razie udalo Ci sie i wiesz, ze czasem szarzowac nie warto :)

Przypomnial mi sie zart ze skokim tygrysim i Jasiu t.j skok tygrysa nieudany cip*a w gipsie *uj zlamany :)

Po obiadzie jakies pieszczoty mialem z dziewczyna, wacek powstal bardziej - jednak tym razem daje mu odpoczynek

@Kim Un Jest?

Tak bylo ostro. Teraz pora na zregenerowanie wacka. Jakos 1,5 - 2 tygodnie temu z kobieta uprawialem seks codziennie przez tydzien - to moj rekord.

@ZortlayPL

Teraz juz wiem, ze czasem warto przystopowac i wacek tez sie moze zmeczyc...

@mac

Tez mi sie tak wydaje bo po prostu moj wacus nie chce sam wychodzic, chce sie zregenerowac po ostrych uniesieniach. Jest juz lepiej bo po pieszczotach zesztywnial, ale przerwe zrobie.

Cos takiego jest nie wiem czy ogladales jak Hulk nie chcial wychodzic z Bannera po sromotnych wcierkach od Thanosa w jednej czesci Avengersow.

Edytowane przez nowy00
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.