Skocz do zawartości

Paradoks paszteta


Rekomendowane odpowiedzi

Błedne koło i doładowanie chormonów. Początek " Chlip chlip smutno mi zeżre lodów to mi sie poprawi" , dama tyje ale humor sie poprawia aż wlezie na wage i haj emocjonalny ucieka. Czym go naprawić? Jedzieniem... Ewentualnie właśnie to biczowanie jest sobie normalna z figury dama ale ma zryty obraz samej siebie że jest beznadziejna no i jej miły musk spełnia źyczenie i staje sie gruba i brzydka ale wtedy jest spokojniejsza bo sie jej zgadza wygląd z myślami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem dziś zdjęcia z wczorajszego ślubu kolegi i byłem w szoku. Jego siostra 28 lat śliczna  naturalna,dziewczyna (2 lata temu) teraz dostała kilogramów , twarz zmieniona (chyba botox) brwi zrobione (paskudnie). Ciężko ją poznać. Co one ze sobą wyprawiają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem dziś zdjęcia z wczorajszego ślubu kolegi i byłem w szoku. Jego siostra 28 lat śliczna  naturalna,dziewczyna (2 lata temu) teraz dostała kilogramów , twarz zmieniona (chyba botox) brwi zrobione (paskudnie). Ciężko ją poznać. Co one ze sobą wyprawiają?

 

Są tego warte, nie powiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przeglądałem dziś zdjęcia z wczorajszego ślubu kolegi i byłem w szoku. Jego siostra 28 lat śliczna  naturalna,dziewczyna (2 lata temu) teraz dostała kilogramów , twarz zmieniona (chyba botox) brwi zrobione (paskudnie). Ciężko ją poznać. Co one ze sobą wyprawiają?

 

Ta ich bezmyślna i z góry przegrana wojna z czasem......... 

2A4F251000000578-3152433-Lovely_in_lace_

 

58955575440422086633b582d6379e0a.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.