Skocz do zawartości

Borówka testuje naturalne polskie śpiwory


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@Boromir Jako ciekawostkę czasem coś z jego nagrań odpalę, gdy yt poleci, chociaż ogólnie jest dla mnie neutralny. ;) 


Ostatnio coś mówił, jak to chłopy młode nie potrafią się brać za kobity, ogólnie nie mają męskiej energii itp i ma plan stworzenia osady słowiańskiej rozpłodowej.  ? 

Odleciał z deka. Ale już od czasów prezencji włóczni na cyganów wiedziałem, żeby brać te treści z pewnym przymrużeniem oka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Ostatnio coś mówił, jak to chłopy młode nie potrafią się brać za kobity,

Trzeba by było mu przypomnieć, jak wygląda prawo pomiędzy a kobieta a mężczyzną,w szczególności emerytalne, rozwodowe oraz jak mass media piorą ludziom mózgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem ten odcinek i wydaje się że chciał dać chłopom aby brali się do roboty.

Niestety przy obecnym prawie kiedy kobieta wszystko może i w "Majestacie prawa cię z majątku opierdoli" nikt normalny znając obecne prawo nie wejdzie w związek z kobietą.

Ja puki co też jestem wolny i narazie nie trafiłem na odpowiednią kobietę, ale jeśli bym trafił to ślubu nie wezmę bo nie będę ryzykował swojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.