Skocz do zawartości

Widzenie powtarzających się liczb jak 11:11 222 22:22 itd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, teraz z działu "dziwności planety ziemia lub @SzatanKrieger lecz się na nogi bo na głowę za późno"

 

Zastanawiałem się gdzie umieścić ten temat ale stwierdziłem, że może jednak dam w rezerwacie, ponieważ może panie będą mieć szerszy wgląd niż panowie.

 

A mianowicie, czy zdarzyło się wam widzieć nieustannie pewien ciąg cyfr? 

 

Mnie prześladuje liczba 111 i mniej ale również 112 lub 11:11 albo 1112. 

 

Ale najgorszy jest ten "111", no dosłownie dajmy na to, że przeglądam forum i słucham sobie czy jakiegoś wywiadu, czy muzyczkę puszczę albo cokolwiek i włączam sobie filmik i patrzę - lajków 111, za kilka godzin włączam jakiś inny filmik 111.000 wyświetleń, patrzę na zegar 11:10. Dajmy na to wieczorem, kliknę sobie na coś i oczywiście liczba 11 lub 111 :D 

Dodam, że te spojrzenia na tą liczbę są jakby "mimo wolne", tak jakby człowiek, który pracował całe życie z mrówkami, kątem oka wyczai, że mrówka chodzi mu po łóżku albo na suficie i świadomie nie spojrzy tylko jakby jego umysł sam mu to pokaże.

 

Nie jestem w temacie do końca z numerologią ale jakieś tam podstawy znam jak, że 8 symbolizuje nieskończoność, 9 koniec cyklu itd.

Przejrzałem internety i znalazłem pewne wytłumaczenia tego nazwijmy "fenomenu" natomiast czy ktoś z was miał również podobne doświadczenia? Co ciekawe, na necie jest pełno opowieści jak pewne liczby również prześladowały pewnych ludzi i ponoć te liczby symbolizują określone znaczenia.

 

Macie jakieś ciekawe opowieści albo rady? Oczywiscie, podstawowa rada to - idź człowieku się leczyć :D 

Ale może jednak chodzi o coś innego?

 

Ktoś, coś, cokolwiek? :) 

 

Co o tym myślicie? Ktoś z was natknął się na to albo ma podobnie?

 

Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

 

 

P.S Znalazłem takie wytłumaczenie, może jednak czas zacząć się leczyć na nogi?

 

Apofenia – doświadczenie odnajdywania związków i ukrytych sensów w przypadkowych oraz nic nieznaczących zjawiskach, faktach, zdarzeniach. Pojęcie to zostało po raz pierwszy użyte w 1958 roku przez Klausa Konrada[1], który określił apofenię jako „nieumotywowane dostrzeganie związków”, któremu towarzyszy „specyficzne doświadczanie nienormalnej znaczeniowości”.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @SzatanKrieger ty masz do przerobienia karme. Liczba karmiczna 16 z dnia urodzenia, to karma miłości/rodziny.  Nie martw się ja mam gorszą :D

Po za tym ty sobie zdajesz z niej sprawę, bo konczysz 9letni cykl numerologiczny.

1 i 2 to obecność bliźniaka :)

U mnie występuje nerwica natręctw na punkcie parzystości. Powalone to jak ktoś parzy z boku.

Edytowane przez NimfaWodna
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazjonalnie.

 

Możesz zwrócić uwagę na: kiedy pojawiają się te liczby? Co wtedy robisz i o czym myślisz, zanim je zauważysz? 

 

111 prawdopodobnie oznacza, że jesteś na dobrej w rozwoju. Ale lepiej żebyś znaczeń poszukał sam i odnalazł przekaz.

 

18 minut temu, NimfaWodna napisał:

masz do przerobienia karme. Liczba karmiczna 16 z dnia urodzenia

 

Chodzi o zsumowaną datę urodzenia? Czy nie skraca się tego do 7? 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Conrad

"Wszędzie widząc ten sam numer: Psychologia vs. Duchowość.

W ciągu ostatnich kilku lat wzrosła liczba osób zgłaszających, że cały czas widzą tę samą liczbę. Patrzą na zegar za każdym razem, gdy odczytuje 9:11 lub wielokrotnie otrzymuje e-maile i SMS-y o 10:10. Na początku wzruszają ramionami, ale potem robi się zbyt straszny, by tego nie zauważyć. Nawet ich przyjaciele i bliscy zaczynają zauważać, że dzieje się tak, gdy są w pobliżu. Jeśli nie interesujesz się metafizyką ani tezami ezoterycznymi i jesteś jedną z tych osób, może to być frustrujące, ponieważ nie ma logicznego ani naukowego wyjaśnienia. Dla tych, którzy nie wierzą w pseudonaukę, może istnieć bardziej psychologiczny powód, dla którego doświadczasz tego zjawiska, poza uprzedzeniami potwierdzającymi. Możesz być zaskoczony, ale hierarchia potrzeb Manslowsa może odgrywać rolę w twoich obserwacjach o tej samej liczbie przez cały czas."

manslows-hierarchy-of-needs-repeating-nu

 

W tym modelu, im bardziej czujesz się bezpiecznie w swoim otoczeniu, tym wyżej piramidy się poruszasz, aż dojdziesz do punktu „samorealizacji”. Samorealizacja ma miejsce wtedy, gdy zaczynasz analizować i podejmować decyzje dotyczące swojego życia na podstawie tego, co Cię spełnia, zamiast po prostu przeżyć. Oznacza to ustalenie swojego miejsca na tym świecie, poza zwykłym istnieniem, aby przetrwać. Zaczynasz szukać sensu i celu i stać się wszystkim, czym możesz być. Możesz odkrywać nowe aspekty swojego życia, takie jak duchowość. W odpowiedzi zaczynasz zauważać synchronizacje, których wcześniej nie zauważyłeś, ponieważ nie musisz już koncentrować się na potrzebach przetrwania niższego poziomu. Te synchronizacje powodują, że rysujesz wzorce między sytuacjami, które zdarzają się w twoim życiu, które prowadzą cię do położenia większego nacisku, a zatem energii, na konkretny wynik. Załóżmy na przykład, że masz marzenie o przyjacielu, którego nie widziałeś od dawna. Nazajutrz dostaniesz od niego nieoczekiwany tekst o 11:11, co jest zdecydowanie wzorcem synchronicznym. Zamiast ignorować jego tekst, odpowiadasz i planujesz pić z nim kawę, ponieważ teraz przywiązujesz większą wagę do jego korespondencji. Dzieje się tak z liczbami. Jeśli zobaczysz liczbę 10:10 wiele razy z rzędu, połączysz ją wzorcem synchronicznym. Teraz, gdy zobaczysz tę liczbę, zatrzymasz się i spróbujesz przeanalizować znaczenie. Jest to sposób na samorealizację. W tym artykule z Psychology Today wyjaśniają, że widzenie synchroniczności i wzorców jest czymś, co ewoluowaliśmy, aby zauważyć nasze przetrwanie. Na przykład zauważając wzorce żywieniowe lwów, aby trzymać się z dala od swojego terytorium w szczytowych godzinach polowań. Ponieważ jednak nie musimy już dostrzegać wzorów, aby przetrwać fizycznie, przywiązujemy do tego wagę, aby przetrwać duchowo. Na poziomie samorealizacji zauważanie rosnącej w twoim życiu synchronizacji jest oznaką duchowego przetrwania i ewolucji oraz zjawiskiem duchowym..

 

@Conrad To miałeś na myśli? :) 

 

24 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Oj @SzatanKrieger ty masz do przerobienia karme. Liczba karmiczna 16 z dnia urodzenia, to karma miłości/rodziny.  Nie martw się ja mam gorszą :D

Po za tym ty sobie zdajesz z niej sprawę, bo konczysz 9letni cykl numerologiczny.

Ja to mam do przerobienia chyba wszystko :D ale fakt zdaje sobie sprawę a raczej odczuwam. No i bliźniaczka, ojej - nigdzie nie wychodzę w takim razie, niech se mnie szuka! ?

 

22 minuty temu, UncleSam napisał:

Bo chyba będziemy mieli do pogadania :D 

O coś tam chodziło wiesz ale....zapomniałem! ?

20 minut temu, NimfaWodna napisał:

A wisiały odwrócone trzy krzyże :D

Tylko trzy były za szafą, heh @UncleSam myślał, że ich nie widze moim rentegowniskim łokiem :D 

18 minut temu, UncleSam napisał:

Potem to już robiłem imprezę co noc bo się bałem być sam haha.

Aaaaaa, tak tak przypomniało mi się, miałem Cię nastraszyć byś w końcu te imprezy zaczął robić, bo nuda była w Twojej okolicy :D 

 

4 minuty temu, deomi napisał:

Aha nie widać, ale wysłałam ten post o 22:22 :D 

Nie strasz mnie @deomi Jeszcze ty Brustusie, znaczy się Brutusko? 

:D 

 

5 minut temu, Egregor Zeta napisał:
45 minut temu, SzatanKrieger napisał:

lecz się na nogi bo na głowę za późno

Sam sobie odpowiedziałeś.

?

Dobre i zdrowe nogi :)))

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Halinka napisał:

Chodzi o zsumowaną datę urodzenia? Czy nie skraca się tego do 7? 

To jest zupełnie coś innego. Wiesz liczby karmiczne z dnia urodzenia się nie skraca. To jest dzień urodzenia. Ale nie każdy. Poczytaj o tym jak chcesz.

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ja to mam do przerobienia chyba wszystko :D

Witaj w klubie. Oboje żeśmy się w tej materi dobrali jak pięść do nosa ?

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

nigdzie nie wychodzę w takim razie, niech se mnie szuka! ?

Znajdzie :)

9 minut temu, deomi napisał:

Aha nie widać, ale wysłałam ten post o 22:22 :D

Może to w takim razie @deomi ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, przerabiałem i przerabiam tak. Już będzie ze trzydzieści lat, jak to się dzieje.

W moim przypadku @SzatanKrieger to 13.

Trzynastki jako piątek trzynastego gdy brałem ślub o 13.13 z panią o trzynaście lat młodszą,

dziecko się urodziło o 13.13, trzynastki tutaj, trzynastki tam. Pewnie jakoś to popierdolone.. 

Więc nie jesteś sam w tej otchłani.. 

Edytowane przez GriTo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NimfaWodna napisał:

Może to w takim razie @deomi ?

O kur#wa nie pomyślałem o tym, że to ona! Miałem ją przed nosem całe życie i tego nie widziałem :D 

Może być....w sumie faktycznie coś może być na rzeczy, bo moje końskie zaloty odrzuca, codziennie po kilka razy :D ?

 

@deomi Łasico moja słodka, lecę do Ciebie wsiadam w pociąg i jadę ale pamiętaj! Wpuścisz mnie dobra? Bo nie chcę jak jeśli dobrze pamiętam chyba @Florence szukać noclegów w okolicy jak mnie nie wpuścisz (wzmianka o temacie różnych akcji względem ukochanych) ? 

 

25 minut temu, NimfaWodna napisał:

Oboje żeśmy się w tej materi dobrali jak pięść do nosa ?

Gdzie jest gong? :D 

25 minut temu, NimfaWodna napisał:

 

Może to w takim razie @deomi ?

  •  

Nie wie gdzie mieszkam - złowieszczy śmiech! :D 

25 minut temu, Lucid napisał:

Nie miałem tak nigdy, przenigdy!!!

Ciesz się kolego kochany, bo nie wiesz czy masz leczyć głowę czy kolany?

23 minuty temu, Wielokropek napisał:

Pewnie sam Lucyfer Cię szuka :D

 

Ja jestem gszeszny...znaczy grzeczny, nie o mnie chodzi! :D 

23 minuty temu, Wielokropek napisał:

Jak długo to widzisz

Raz po raz od wielu lat. Nasiliło się gdzieś w lipcu sierpniu zeszłego roku, teraz widzę po kilka razy dziennie "111". Raz mniej raz więcej, generalnie jak widzę to pierwszy raz czy drugi - przypadek, jak widzę to kolejne razy to sprawdzam co to znów znaczy. Generalnie na luzie do tego podchodzę ale zauważyłem, że to jest powiązane jakoś ze schodzeniem w "Siebie". Generalnie ten numerek ma wiele znaczeń, także jak zwykle wiadomo, że nic nie wiadomo :D 

23 minuty temu, Wielokropek napisał:

czekasz na spotkanie?

Jeszcze mnie jaka zje, po co ma sobie bóle brzucha robić ^_^

 

@deomi 

Rafaelki mogą być, czy jednak jak prawdziwy dżenterman Marci - dziękuje Ci? ?

 

A nie, bo ty słodkiego nie możesz, bo cukier i te sprawy to wiesz co przyniosę kilo marchewek, będziemy sobie chrupać :D 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuję inną teorię dla wspomnianego tutaj fenomenu.

Moim zdaniem kluczowa jest tutaj koncentracja na danej rzeczy/zjawisku/osobie/miejscu.

 

Podam przykład:

Nabywasz jakieś rzadkie auto, cieszysz się z jego posiadania.

Jednocześnie nabywając to auto automatycznie jeżdżąc nim po drogach zwracasz uwagę na auta tej samej marki i modelu co twoje.

Po czasie stwierdzasz - kurde, nie wiedziałem nawet, że jest tyle takich samych aut.

 

Miałem na końcu języka (klawiatury) lepszą nazwę dla tego zjawiska ale uciekła mi.

Generalnie chciałem pokazać, że mamy ustalone filtry patrzenia na rzeczywistość, niektóre zmieniamy.

Takim filtrem może być np dostrzeganie we wszystkim negatywnych odcieni, itd.

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Quo Vadis? said:

Moim zdaniem kluczowa jest tutaj koncentracja na danej rzeczy/zjawisku/osobie/miejscu.

I tak, i nie. Wiem o czym @SzatanKrieger mówi, ale przysięgam, nigdy tak nie miałem!

Czasami to są przypadki, że sobie auto przejeżdża a tam np. 222 (rejestracja), losowe rzeczy jak np. ilość wyświetleń na YouTube, komentarzy, łapki w góre/dół.

Są pewne czynniki zbyt losowe i ich powtarzalność jest bardzo mało prawdopodobna, ale mogę się mylić. (myle się)

Edytowane przez Lucid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po śmierci JP2 prześladowała godzina jego śmierci - 21:37. Zawsze o tej porze jak spojrzałem na zegarek to widziałem tą godzine i to nie tylko ja tak miałem, bo w sieci wielu ludzi też tak miało. Czytałem gdzieś, ale nie wiem gdzie dokładnie, na jakiejś stronce o duchowości albo coś w podobie, że gdy człowiek spojrzy na zegar i widzi godzine złożoną z tej samej cyfry, np. 11:11, 22:22 to oznaka "przebudzania" człowieka. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucid @SzatanKrieger O i chyba znalazłem

http://www.marzeniawcele.pl/filtry-percepcyjne/

 

Cytat

Wszystko co dociera do Twojego mózgu, wszystkie informacje, wrażenia, odczucia, obrazy, smaki, dźwięki są filtrowane przez Twój mózg. Tylko te najważniejsze informacje są w stanie przebić się do Twojej świadomości i w niej pozostać. Reszta ulatuje do eteru.

Gdyby nie to, Twój mózg byłby przeciążony i nie dałbyś rady nawet wstać z łóżka. Hehe, niektórym to i z tym filtrem ciężko (ja), ale bez niego byłoby znacznie trudniej

Na podobnej zasadzie działają filtry percepcyjne, które powstają już w dzieciństwie i wpływają na Twoje postrzeganie rzeczywistości.

&

Cytat

Przykłady filtrów percepcyjnych w codziennym życiu:

  • Urodziło Ci się dziecko i przecierasz oczy ze zdumienia: Nagle, nie wiadomo skąd i dlaczego, wszędzie widzisz dzieci! Myślisz sobie jakaś plaga czy co? Skąd one się wzięły?! Pewnie bociany były bardziej pracowite w tym roku
  • Zacząłeś biegać i po drodze widzisz znacznie więcej biegających ludzi niż do tej pory. Z każdej strony do Ciebie machają. Nie ważne czy biegasz o 19 czy o 2 w nocy.
  • Kupiłeś sobie nowy samochód. Jesteś szczęśliwy, bo nie widziałeś żeby ktoś miał taki samochód jak Ty. A tu bum! Zobaczyłeś go raz, drugi, trzeci … i przestałeś już liczyć. Była jakaś wyprzedaż na ten model czy co?!
  • Pracujesz jako specjalista od reklamy. Na wszystkie reklamy będziesz patrzył profesjonalnym okiem i odróżnisz te dobre od kiepskich. Rozumiesz mechanizmy użyte w reklamie, które mają za zadanie zwabić klientów i nie dajesz się na nie nabrać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, avceutyhh14 said:

to oznaka "przebudzania" człowieka

Zdefiniuj "przebudzenie", he he. No dobrze, więc nie.

 

@Quo Vadis? Zgadzam się, ale czasami ilość przypadków naprawdę daje do myślenia.

Edytowane przez Lucid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lucid napisał:

Zdefiniuj "przebudzenie", he he. No dobrze, więc nie.

he he, no dobrze, więc tak.
Te "przebudzanie" człowieka o którym wspomniałem to nic innego jak uzyskiwanie coraz większej świadomości o otaczającym nas świecie. Reszte sobie dopisz, domaluj o ile wiesz ocb ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, avceutyhh14 said:

Te "przebudzanie" człowieka o którym wspomniałem to nic innego jak uzyskiwanie coraz większej świadomości o otaczającym nas świecie.

Ciekawa definicja, ja swojej szczerze nie mam, ale chyba masz na myśli świat "duchowy". Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi dała lajka @Quo Vadis? a nie mi ( @NimfaWodna to chyba nie @deomi albo gra trudną do zdobycia, co mówisz?)

 

@Quo Vadis?

Ale ja autentycznie tego nie wyszukuję, to jest mi rzucane przed twarz.

 

Generalnie z tego co wyczytałem to:

- wszechświat się komunikuje w ten sposób z człowiekiem, i dany ciąg oznacza pewną rzecz (jeśli uznamy, że wszechświat to symulacja w pewnym sensie komputerowa na bazie liczb to jak najbardziej ma to wszystko sens - chyba? )

- niby "anioły" za pośrednictwem numerków coś przekazują ale osobiście nie wiem co o tym sądzić.

- Coś łepetyna chce przekazać

- "Puszka" nie działa jak powinna i parafrazując "lepiej by nie było niczego"

- W jakiś sposób nasze działania i liczby są połączone i mogą pomóc, czy oznaczają coś co leczy nasz czajnik

- error 666 w głowie czyli jak wyżej - czajnik do wymiany.

 

Generalnie ciekawe na pewno jest to, że wiele ludzi to ma i jest qpa materiałów na ten temat i dane numery mają konkretne znaczenia.

 

22 minuty temu, avceutyhh14 napisał:

na jakiejś stronce o duchowości albo coś w podobie, że gdy człowiek spojrzy na zegar i widzi godzine złożoną z tej samej cyfry, np. 11:11, 22:22 to oznaka "przebudzania" człowieka. 

Możliwe, że też to się wszystko pokłada w całość, ponieważ naprawdę bardzo dużo pracy wewnętrznej robiłem w ostatnim czasie i autentycznie do pewnych spraw się "przebudziłem".

 

Kiedy regularnie widzisz anioła numer 111, to jest wiadomość od Aniołów i Uniwersalnych Energii, że portal energii jest dla ciebie otwarty. liczba 111 oznacza, że wkrótce spełnisz swoje marzenia i pragnienia. ”

?

 

"Liczba 111 ma silne znaczenie związane z miłością i wskazuje, że miłość jest w drodze. Zapewnia również szczęście w dziale. Wszystko, czego pragniesz od życia miłosnego, spełni się, a twój związek może przejść do następnego poziomu."
 
- Chłopaki wasz szatan się powoli szykuje na ślub ?
 

Liczba 111 jest jedną z najważniejszych liczb w badaniu numerologii. Jeśli natkniesz się na tę liczbę w ciągu swojego życia, uważaj się za bardzo szczęśliwy. Jest to liczba aniołów, która zachęca cię do polegania na wewnętrznej mądrości i intuicji.

 
 
Zobaczymy, generalnie jest to mimo wszystko ciekawy fenonem bo generalnie rodzi on kilka zasadniczych pytań:
- świat "niewidzialny" istnieje
- Psychologia
- Ilu psychicznych ludzi jak @SzatanKrieger chodzi po tym świecie i widzi dany numerek ni z gruchy ni pietruchy?
- liczby jednak "rzondzą twardą renkom" i nie kłamią.
 
Zobaczymy, jak coś to wrócę do tematu i dam znać ? 
 
Generalnie jeszcze takie coś znalazłem co by się mocno zgadzało (skrót) :) 
-
1. Przyciągasz wszystko, co pasuje do twojej wibracji.
2. Masz siłę zostawić za sobą przeszłość.
3. Pozwalasz Twojej prawdziwej indywidualności obudzić się.
4. Jesteś gotów zrobić różnicę.
5. Jesteś gotów zrobić coś całkiem nowego.
6. Jesteś gotów stworzyć związek.
7. Pojawiają się nowe możliwości.
 
 
Także zobaczymy, jak coś to dam znać czy coś się będzie działo to może będziemy mieć jakieś dowody, że nawet przez szatana działa bóg ;) 
 
 
Zachęcam również innych do komentowania jak widzicie jakieś powtarzające się numerki (oczywiście wiecie całe te co miałem na myśli) :) 
Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.