Skocz do zawartości

Widzenie powtarzających się liczb jak 11:11 222 22:22 itd


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Często zauważam na zegarze takie równe godziny jak 11.11 czy 22.22 i przypisuję temu metafizyczne znaczenie ;)  Ale może nie ma w tym żadnej magii, tylko takie kombinacje po prostu łatwiej zapamiętać. 

 

Podobnie myślałam gdy pierwszy raz doświadczyłam tzw. Efektu Mandeli. Niesamowite. Czułam się jak w matrixie i wydawało mi się, że doświadczam jakiejś alternatywnej rzeczywistości a prawda okazała się zwykłą sztuczką umysłu :)  

 

...ale może jednak coś ten teges...?  ;)

 

Edytowane przez gladia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 22.04.2020 o 22:24, SzatanKrieger napisał:

Jeśli nie interesujesz się metafizyką ani tezami ezoterycznymi i jesteś jedną z tych osób, może to być frustrujące, ponieważ nie ma logicznego ani naukowego wyjaśnienia.

O fuck, przeglądam ten temat i nagle trafiam na to zdanie... 

Ezoteryka ma tyle wspólnego z metafizyką, co świnia z gwiazdami. NIEDORZECZNE. 

W dniu 22.04.2020 o 23:22, SzatanKrieger napisał:

szechświat się komunikuje w ten sposób z człowiekiem, i dany ciąg oznacza pewną rzecz (jeśli uznamy, że wszechświat to symulacja w pewnym sensie komputerowa na bazie liczb to jak najbardziej ma to wszystko sens - chyba? )

- niby "anioły" za pośrednictwem numerków coś przekazują ale osobiście nie wiem co o tym sądzić.

- Coś łepetyna chce przekazać

 

W jednej książce o znakach jakie wysyła wszechświat czytałam o przypadku, że za pomocą cyfr komunikują się z nami nasi zmarli bliscy. 

Może straciłeś kogoś, kto próbuje Ci zakomunikować swoją opiekę nad Tobą? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

W jednej książce o znakach jakie wysyła wszechświat czytałam o przypadku, że za pomocą cyfr komunikują się z nami nasi zmarli bliscy. 

Może straciłeś kogoś, kto próbuje Ci zakomunikować swoją opiekę nad Tobą

Tak, ten symbol jest również oznaką ponoć tego. Ale u mnie, nie o to chodzi, raczej nade wszystko do obudzenia się do prawdziwego ja. 

Wkleiłem ten linl by był pod ręką, dziękuję za wzmiankę o zmarłym @JudgeMe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

222 i 2222 przestały dla mnie istnieć w ogóle tego nie widzę.

 

Jako ciekawostkę, najechałem myszką na nick przed chwilką @lync na głównej stronie zupełnie przypadkowo i co widzę - jaka ilość postów? :P 

 

Póki co nadal codziennie od kilku do 5 razy - "111" i raz po raz wlatuje 1111. Ciekawe czy jak przestanę od siebie uciekać czy też nadal będę widywał "111". 😉 Bo jak napisałem 222 i 2222 w ogóle mój łeb nie rejestruje.

 

To tyle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Liczby nie kłamały.

 

1111 nie widuję i 111. A jak zauważam to wiem, że to jest przypadkowe jak nie wiem numer "92", wcześniej to było takie specyficzne jak zuaważałem te liczby, coś na zasadzie "zwróć uwagę!".

 

Natomiast raz po raz 1112 czy 112 zauważam i wtedy wiem, że jest powrót do negatywnych nawyków, z którymi się siłuję.

Póki co 100% trafność, zupełnie jakby nie wiem, ktoś znał moją przyszłość i twierdził, że podrzuci mi przed twarz 1112 lub 112 i wtedy wiem, że niestety będzie "fail" gdzieś po drodze.  Choć to już jest bardzo rzadkie, te widzenie tych liczb. 

Chciałbym również oznajmić, że nie jestem jakimś oświeconym mistrzem, tylko zupełnie jakby liczby były pomocne w procesie zdrowienia i były czymś w rodzaju kierunkowskazu i wskazywały drogę i pomagały się skupić na tym co wymaga mojej uwagi. 

 

W zasadzie zupełnie mi to wszystko przeszło, niesamowity fenomen i naprawdę jak ktoś czegoś podobnego nie przeżył, to rzeczywiście patrząc z boku można popukać się po głowie i stwierdzić, że koleś nadaje się do lekarza rodzinnego i leczenia na NFZ.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dodam jeszcze na koniec i jest to wielce zastanawiąjące, że ten numer notorycznie gdzieś mnie prześladował a jeszcze dziwniejszym jest to, że się cholernie zgadza. Wchodzisz na forum i temat założony o 11:11. Idziesz ulicą i jakieś wydarzenie odbędzie się dnia 11.11 itd, itp.

 

Co 1111 próbuje mi powiedzieć?


Wysyłając ci numer anioła 1111, przypominasz sobie, że musisz kochać siebie takim, jakim jesteś.

Jesteś wyjątkową osobą, która posiada wielką wewnętrzną moc, jeśli tylko poświęcisz czas, aby to zobaczyć.

W ramach tego numeru znajduje się kilka wiadomości.

1 jest znakiem nowych początków. Przypomina ci, abyś myślał pozytywnie, ponieważ to, o czym myślisz w tej chwili, z łatwością zostanie stworzone.

Liczba 11 wskazuje na duchowe przebudzenie, a liczba ta obejmuje ją dwukrotnie.

Przesłanie jest takie, że to przebudzenie będzie dla was większą zmianą niż jakakolwiek inna, jakiej do tej pory doświadczyliście.

Znajdź swoją prawdę i dostosuj się do niej, ponieważ wkrótce jej doświadczysz.

Twoi aniołowie wierzą, że nie zdajesz sobie sprawy ze swojego prawdziwego potencjału i przypominają ci, abyś przestał zabiegać o aprobatę innych i uznał swoją wrodzoną wartość.
Na razie ścieżka, na której podążasz, to droga do samopoznania i nowych początków.
Zastanów się, czy jest to ścieżka, która będzie zgodna z twoim prawdziwym ja.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzatanK napisał:

Przesłanie jest takie, że to przebudzenie będzie dla was większą zmianą niż jakakolwiek inna, jakiej do tej pory doświadczyliście.

Znajdź swoją prawdę i dostosuj się do niej, ponieważ wkrótce jej doświadczysz.

Twoi aniołowie wierzą, że nie zdajesz sobie sprawy ze swojego prawdziwego potencjału i przypominają ci, abyś przestał zabiegać o aprobatę innych i uznał swoją wrodzoną wartość.

To samo od wieków, sprzedawcy marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.