Skocz do zawartości

Widzenie powtarzających się liczb jak 11:11 222 22:22 itd


Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu jechałem autostradą i w ciągu 5ciu minut minęły mnie 3 auta, które miały na blachach "666", dało mi to do myślenia zwłaszcza, że ruch na niemieckich autostradach jest duży nie to co u nas a ja spojrzałem akurat na te tablice.

 

I nic się nie stało.

 

Zamykam temat.

Edytowane przez Król Jarosław I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, icman napisał:

To samo od wieków, sprzedawcy marzeń.

Możliwe, choć powiem szczerze być może to wkurwi aniołów ale w ten sposób nie patrzę ani, że jestem jakiś wybrany czy coś bo ten fenomen opisywało wielu ludzi nawet @Hippie i w sumie jak ktoś tego nie przeżył to naprawdę wydaje się, jakby ktoś miał coś nie po kolei :D 

 

Dla mnie to raczej wskazówka i szczerze mówiąc ignorowanie tego by było głupie, to znaczy na początku człowiek ignoruje, potem śmieszy a na końcu jest zainteresowanie na zasadzie "wtf o co tu chodzi?" skąd te numery?

Liczby, które widywałem były sprecyzowane do mojej sytuacji życiowej a czy to wysyłał kosmos, bóg, wszechświat, szatan, Picasso, mój umysł w celu jakieś nie zbadanej metody uzdrowienia - nie ma dla mnie większego znaczenia. Znaczenie ma że numery były pomocne w zdrowieniu żyjącego trupa jakim byłem. Bo choćby 22:22 przypominało mi o balansie, równowadze.

 

Nie mając siebie nie żyjesz, nie masz poczucia wartości, uważasz się za kogoś nie do kochania przez siebie innych, nie wiesz co pragniesz robić w życiu, nic nie wiesz - żyjesz jak skorupa, która zatraciła cenną wartość.

Liczby notorycznie 111 oraz w szczególności 11:11 przypominały mi o budzeniu siebie i przywróceniu tego co jest w środku.

Zresztą motyw 11:11 został nawet użyty w najnowszym Jokerze. Gdzie Artur Fletcher staję się "sobą" czyli Jokerem. 

124172376_3434060333297709_3184837209196

 

No nic to tyle ode mnie, postanowiłem że zaktualizuję dla siebie i dla innych.

Co do mnie to widuję 11:11 sporadycznie, jednak zwalam to na przypadek choć ostatnio się zaśmiałem i aż chciałem zrobić zdjęcia bo w jednym dniu widziałem ten numer ze 3, 4 razy. Na forum ktoś zrobił temat o godzinie 11:11, potem szedłem na spacer i plakat z 11.11 wisiał i zaś odpalam youtube i 1111 wyświetleń filmiku.

No i zauważyłem, że gdy przechodzę w sobie jakieś przełomy to widywałem ten 11:11 w sensie przełomy ale w byciu najbardziej autentyczną wersją siebie. Jednak zaznaczam jak we filmie to nie jest moment, tylko jak z cebulą - warstwy odchodzą i to jest jak proces. Jednak co ciekawe np 22:22 w ogóle ale to w ogóle nie widuję, nawet mój umysł tego nie rejestruje. Zupełnie odeszło w nie pamięć. 

 

Kto wie, może za rok znów tu wrócę z aktualizacją.

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SzatanK napisał:

Nie mając siebie nie żyjesz, nie masz poczucia wartości, uważasz się za kogoś nie do kochania przez siebie innych, nie wiesz co pragniesz robić w życiu, nic nie wiesz - żyjesz jak skorupa, która zatraciła cenną wartość.

Wybacz ale dla mnie to puste slogany.

 

Kiedy przyjrzysz się jak funkcjonujesz na poziomie myśli i emocji a potem sprawdzisz jaki jest związek tego sposobu z życiem to zobaczysz, że to wszystko jest daremne i śmieszne a to daje luz i komfort.

 

Kontekst ważniejszy od uwagi wybiórczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, icman napisał:
33 minuty temu, SzatanK napisał:

Nie mając siebie nie żyjesz, nie masz poczucia wartości, uważasz się za kogoś nie do kochania przez siebie innych, nie wiesz co pragniesz robić w życiu, nic nie wiesz - żyjesz jak skorupa, która zatraciła cenną wartość.

Wybacz ale dla mnie to puste slogany.

Ohhh wierz mi z dzisiejszej perspektywy to ja nawet ja sam, człowiek który próbował siebie zrozumieć nie jest w stanie tego ogarnąć. To jest tak pojebane nie mieć siebie, że nawet ja sam wiem że bym tego nie zrozumiał gdyby ktoś mi starał się wytłumaczyć jak to jest. To jest coś jak ból zęba, nie bardzo jesteś w stanie to opisać oprócz tego, że napierdala. Póki Cię ten aspekt nie boli, to zapominasz jak to było gdy Cię szczenna bolała coś w ten deseń. Podobnie z tymi liczbami no patrzysz na zegarek a tam 21:37 jak @Imiennik wspomniał, dosłownie to śmieszy :D 

I serio nie ma czego nawet wybaczać, w pełni rozumiem jak dla kogoś to się wydaje w najlepszym przypadku "nie typowe". Też byłbym głęboko sceptycznym @icman gdyby mi ktoś tu zaczął opowiadać, że jakaś liczba go "prześladuje", w ogóle boże jak to brzmi, tylko do Choroszczy :D 

11 minut temu, icman napisał:

Kiedy przyjrzysz się jak funkcjonujesz na poziomie myśli i emocji a potem sprawdzisz jaki jest związek tego sposobu z życiem to zobaczysz, że to wszystko jest daremne i śmieszne a to daje luz i komfort.

 

Co prawda to prawda tylko to też masz jakby kąty widzenia i nie zawsze wszystko człowiek wie i widzi. 

No i jakoś specjalnie się nie "spuszczam" nad tymi liczbami, bo po prostu dziwnie kolorowało z moim życiem i postanowiłem, że opiszę ten fenomen a teraz zaktualizuje bazę danych dla siebie i może innego "nawiedzonego", który tu trafi.

 

P.S @Imiennik obczajałeś znaczenie? :D 

 

"W ten sposób aniołowie stróże chcą zachęcić cię do pójścia naprzód pomimo różnych przeszkód. Zawsze myśl pozytywnie i dąż do celu, ponieważ go osiągniesz.

Liczba 2137 symbolizuje pozytywne myśli i podkreśla, że musisz działać szybko, ponieważ twoje życie musi się zmienić."

Kiedy myślisz o rozpoczęciu osobistego lub zawodowego projektu, przez numer 2137 aniołowie radzą ci towarzyszyć ci w realizacji tego projektu.

Od boskich istot otrzymujesz maksimum pozytywności, jakiej potrzebujesz.

Możesz dokonać w życiu wielkich rzeczy. Numer 2137 przekazuje ci myśl, że masz wszystko, aby odnieść sukces w materialnym świecie.

Twoje myśli i intuicja pozwolą Ci dokonać wielkich rzeczy, kiedy pozytywnie myślisz, sukces z pewnością tam będzie.

Aniołowie stróże następnie używają liczby 2137, aby nauczyć cię, że zawsze musisz myśleć o sukcesie i odłożyć na bok zmartwienia związane z postępem i postępem.

Kluczem do sukcesu jest odwaga, liczba 2137 wskazuje, że masz cel, który musisz osiągnąć.

Pozbądź się lęków i wątpliwości, idź z ambicją zwycięstwa, a zobaczysz, że dostaniesz w życiu to, czego pragniesz.

 

 

Sekretne znaczenie i symbolizm
Jeśli otrzymałeś wiadomość od anioła numer 2137, jesteś szczęśliwą osobą, ponieważ oznacza to, że doświadczysz pięknych zmian w swoim życiu. Wygląda na to, że w życiu pojawią się nowe możliwości. Ta liczba mówi ci, że musisz bardziej sobie ufać i wierzyć w swoje umiejętności i możliwości, ponieważ jest to jedyny sposób, aby iść naprzód.

Aniołowie zachęcają cię, abyś zaczął bardziej wierzyć w siebie; w przeciwnym razie nigdy nie będziesz mógł 2 skorzystać ze wsparcia, jakie ci wysyłają, ponieważ będziesz zbyt przerażony.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanK

Dalej się nie rozumiemy.

 

Imo:

Najpierw jest koncepcja, że jest coś nie tak (grzech, ego, dualizm, cień etc. w Twoim przypadku - brak siebie) potem szukasz rozwiązań i poprzez działania lub w niektórych ścieżkach ich brak starasz się żeby było lepiej (cokolwiek to by miało być bo najczęściej tego nie wiemy).

 

Ten mechanizm jest bardzo prosty do zaobserwowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam tak ostatnio, może od miesiąca. Na początku miałam takie wtf. 

Zaczęłam zwracać uwagę i sprawdzać co oznaczają te lustrzane godziny.

W moim przypadku 11:11- wiąże się z ideą duchowego przebudzenia, intuicji i wyrównania. Niektórzy interpretują to jako znak, że jesteś na właściwej ścieżce i może to zachęcić cię do zwrócenia uwagi na swoje myśli i intencje <- problem w tym, że ja ostatnio mam wiele dróg do wyboru i skąd mam wiedzieć, o którą chodzi xD. Dobrze, że choć jedna jest dobra.

14:14- Liczba 1 często reprezentuje nowe początki i podejmowanie działań, podczas gdy liczba 4 może oznaczać stabilność, praktyczność i budowanie solidnych podstaw. Widzenie 14:14 może sugerować, że jesteś prowadzony do podjęcia praktycznych kroków w kierunku stworzenia stabilnego i satysfakcjonującego życia.

No znowu zajebiście, tylko w którą stronę tu iść.

23:23- W tym przypadku cyfry 2 i 3 się powtarzają. Liczba 2 może symbolizować równowagę, harmonię i współpracę, podczas gdy liczba 3 jest często kojarzona z kreatywnością, wyrażaniem siebie i komunikacją. Widzenie 23:23 może wskazywać na potrzebę znalezienia równowagi i harmonii w twoich relacjach lub swobodniejszego wyrażania swojej twórczej strony.

 

Jeszcze jedna godzina była, której nie pamiętam, ale oznaczała coś w stylu, że mam przestać wszystko kontrolować. Może coś w tym być, wszystko muszę mieć zaplanowane i przemyślane. I to kilka razy, zero spontaniczności we mnie.

 

Skoro wszechświat czy anioły w ten sposób coś chcą przekazać, to chyba chciałabym, żeby to były jakieś konkretne wskazówki. Zacznę spisywać, o czym myślałam w momencie ujrzenia wskazówek, to wtedy będzie mi łatwiej zrobić to czego zegar chce ode mnie. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Lalka napisał(a):

Na początku miałam takie wtf. 

 

Witamy w Choroszczy/Tworkach/Gnieźnie czy gdzie tam są te najbardziej popularne placówki dla ludzi nawiedzionych :D 

 

U mnie ostatni tylko 1111 się ukazuje raz po raz i b.rzadko 111. Natomiast dwójki co ciekawe TOTALNIE przestałem postrzegać.

 

Tak szczerze, to wydaje się że matematyka i liczby noszą jakąś formę zdrowienia i w ten sposób bym na to patrzał :) 

 

 

No ale powodzenia w Choroszczy @Lalka 

Witamy na oddziale :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.