Skocz do zawartości

Laptop poleasingowy


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Poszukuję dodatkowego laptopa i celuje w poleasingowego. 

Konkretnie chodzi mi o serie Lenovo Thinkpad oraz Dell Latitude. Znacie jakieś firmy, które oferują taki sprzęcik? 

Służył będzie mi tylko do nauki programowania. Ktoś, coś?? Budżet do 500 zł.

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Orybazy napisał:

Dell Vostro, sprzęt nie do zabicia

Kolega podpowiedział, poszukałem i znalazłem Dell Vostro 3500, za śmieszne pieniądze. 340 zł:lol: Patrząc na stan ze zdjęć, klasa A- 

A tak to Procesor i5, 4 gb RAM, 320 GB HDD. Dokupię RAM, zmienię dysk na SSD i będzie śmigał jak ta lala. 

Dell Vostro 3500 i3-370M 4GB 320GB Windows 7 Pro
 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić gdzieś go znalazł? 

Bardzo dobra cena jak na takie parametry.

Gdyby ktoś jeszcze poszukiwał, to na chwilę obecną szukajcie w dwóch firmach: Amso i Kompre. 

Obie sprzedają na swoich stronach jak i na allegro. Kompre to oferty z czerwonym K na matrycy w miniaturce. Świetny stosunek jakości do ceny. W Amso dawno nic nie zamawiałem.

W Amso można dostać jeszcze 2% cashbacku jak się zakupi poprzez goodie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Still napisał:

@Soprano Myślę, że powinienem zacząć od początku. HTML, CSS i JavaScript. Potem przejść do Back-endu. I podjąć wyzwanie jednym z tych języków: Java, C++, Python, Ruby, PHP.

Taki komputer jak wyżej z SSD i +4 ram powinien dać radę.

 

Jak z angielskim u Ciebie w miarę dobrze, to na udemy mogę polecić kilka sprawdzonych kursów, które sam robiłem i jestem zadowolony.  Nie wydasz tysięcy, a złapiesz podstawy. Jak chcesz możesz napisać na Priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.