Skocz do zawartości

Wasze nicki i avatary


Rekomendowane odpowiedzi

Hatmehit to jedna z bogiń mitologii egipskiej, lecz mniej banalna niż Hathor, Izyda czy Sachmet:) Utożsamiana ze swoistą kradzieżą członka poćwiartowanego Ozyrysa, usposobienie łagodności i mistycyzmu, tak kreatywnie poleciałam...

 

Natomiast avatar to po prostu malowidło Mateo Cerezo Maria Magdalena. Jedna z bardziej znaczących postaci kobiecych w kulturze, a obraz klimatyczny, pani podobna do mnie:D 

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum było pierwszym, na którym się zarejestrowałam (i na razie jedynym), dlatego poszłam na skróty szukając w internecie hasła avatar, tam znalazłam Eywę, a ponieważ zwykle patrzyłam z mężem w tym samym kierunku, to wybrałam zdjęcie właśnie to pokazujące.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakota - kiedyś czytałem, że znaczyło to "przyjaciel" czy "dobry towarzysz".

 

Avatar? Trzeba było jakiś wybrać. Widać podświadomie coś mnie łączy.

Jakbym miał zmienić, wybrać jakiś teraz, byłby to Floki z Wikingowie.

Błazen. Pełnił ważną funkcję w kulturze i polityce.

 

Tło to urokliwe miejsce, przesiadywań żuli i elementu.
Z najbrzydszego miasta, w jakim żyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za siusiaka szukałem nicku w generatorze nicków. Znalazłem... i tak już zostało. Używam Zortlaya od kilkunastu lat wszędzie. Dodałem PL żeby w MMORPG-ach było wiadomo skąd ten wymiatacz pochodzi. Avatar to wiedźmiński medalion szkoły wilka z Wiedźmina 3.

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.