Skocz do zawartości

Wasze nicki i avatary


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze przed przybyciem na forum czułem zawsze, że coś mi nie gra w tym świecie. Ponadto zawsze miałem maskę wśród ludzi, ale w głębi siebie znałem swoje wady, swoje słabe strony. Wiedziałem też, że wielu ludzi to totalni pozerzy. Czułem się jakiś taki bardziej uświadomiony. Stąd nick.

 

A awatar taki bo jestem zwykłym człowiekiem (tyle, że trochę dziwakiem), nie mam wielkiej kasy ani dobrego wyglądu, żadnych specjalnych talentów. Taka szara masa. Zatem życie to głównie walka, z jakąś tam odrobiną przyjemności od czasu do czasu. Ten obrazek kojarzy mi się właśnie z walką. Odkąd tu jestem to taki mam obrazek, a to już niedługo będą 4 lata. Leci ten czas niesamowicie.

 

Jeśli kiedyś dojdę w życiu do momentu, w którym wreszcie będę mógł przestać walczyć, to go sobie zmienię.

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick jest skrótem od mojego imienia, a że mój przyjaciel i najlepsza koleżanka używają formy Nati, to lubię tą formę, tak po prostu ;)

Awatar jest obecnie z moją ulubioną postacią z GOT, sam serial zresztą uwielbiam, choć jestem mało serialowa, ale te z HBO są całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój obecny avatar to studukatówka Zygmunta III, największa i najdroższa polska moneta.

 

Została wybita w 1621 roku w mennicy w Bydgoszczy.

 

W 2018 roku sprzedano ją na aukcji za ponad 8 milionów złotych.

 

https://zlotedukaty.pl/ 

Powyżej trochę informacji.

 

Żeby nie było Wenecja biła złote monety o wartości nawet 105 dukatów.

Dla jasności standardem wtedy był dukat o wadze ok 3,5 grama złota, czyli 100 dukatów, to ok 350 gram złota.

 

Na awatarze porównane z najmniejszą ówczesną monetą.

 

To taki Graal numizmatyków.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.