Skocz do zawartości

Nowy materiał Pana Dominika


Tatarus

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie to forum, to zapewne nigdy nie dowiedziałbym się kim jest ten jegomość. Na podstawie znanej mi jego "twórczości", która nie tyczy się tylko założyciela oraz właściciela tego miejsca, mogę śmiało stwiedzić, iż jego działalność nie przynosi światu niczego pożytecznego, a służy jedynie napuszczaniu jednych na drugich i bezpodstawnego czepiania się, a także wyśmiewania i oczerniania innych. Jego mizerna wiedza została już na forum podsumowana i rozłożona na czynniki pierwsze chociażbyu w temacie poniżej:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma talent, dobra nawijka, chce się go słuchać mimo monotonnego tonu głosu.  

 

Szkoda tylko, że shoman kreuje się na autorytet dla młodzieży.

 

A z wybieraniem fragmentów z tego forum i dorabianiem ideologii to wróżę temu awięcowi świetlanej kariery w TVN.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość niezły manipulant, wkleja wybiórczo fragmenty z forum, przypina forumowiczom łatkę przegrywów i frustratów, którzy nic nie robią poza wyzywaniem i narzekaniem na kobiety. J

 

"Środowisko to wyrosło mocno na kanwie PUA" 

 

Minęły 2 lata i wciąż czepia się o audycję o "depresji", myląc "depresję" z prawdziwą depresją. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież łyka, łyka jak pelikan :D

 

Mr. Dominik ma gadane; co z tego, że w większości jest to oczernianie forum i siane farmazonów wyssanych z  palca, młodzież łyknie wszystko, jeszcze ta rzekoma depresja, no  beka w chuj :D

 

Najlepsze jest to że potem np. takiego  młodzieniaszka fana Mr.Dominika  jednego z drugim rzuca laska, a ten na schemacie lata za nią latami i kupuje kwiaty, licząc że jeszcze będzie dobrze.

 

Przez takich ludzi mężczyźni potencjalnie mogący mieć udane, świadome życie, skończą marnie w szambie nieświadomej egzystencji, jechania na lewicowym  automacie bez samorefleksji. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mattheo napisał:

"Środowisko to wyrosło mocno na kanwie PUA" 

 

Minęły 2 lata i wciąż czepia się o audycję o "depresji", myląc "depresję" z prawdziwą depresją. 

No tak, kto wyrósł na PUA ten wyrósł, widać, że Dominik jednym spojrzeniem potrafi ocenić, że my wyrośliśmy na kanwie PUA.

Good job.

 

I jeśli jojczy znowu o tej "depresji" co było wyraźnie zaznaczone, że chodzi o "depresję" a nie depresję to brak słów.

Celowe zgrywanie głupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tatarus napisał:

 

Jakby ktoś się kiedyś zastanawiał jak wygląda wyprany z testosteronu produkt 21 wieku to można śmiało podawać tego gościa jako przykład.

Ten bezpłciowy ton głosu,ta postura typowego beciaka,a szkoda gadać,szkoda strzępić ryja.A małolaty siedzą i z wypiekami na twarzy go oglądają w przerwach pomiędzy instagramem a tiktokiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość sprytna manipulacja widzem :) Wybrane kontrowersyjne wpisy/tematy/użytkownicy i utożsamianie tego z ideą forum. Gdzieś tam w materiale przewinął się temat obracania młodych dupeczek. Ktoś kto chwali się i popiera wyrywanie i posuwanie niepełnoletnich dziewczyn, raczej nie powinien być odbierany jako ktoś zrównoważony/zdrowy i w każdym środowisku bedzie skazą. Przykład? Kosciół katolicki. Przez wybryki niektórych księżulków(pedofilia), bardzo dużo osób utożsamia tą instytucję z siedliskiem zła. Takie incydenty są marginalne, ale przez to niszczą opinie kościoła i ludzie się od niego odwracają. Idea w założeniach może i szlachetna ale kilka osób potrafi zniszczyć opinie całej instytucji. Podejrzewam, że umyślnie wybrał takie smaczki, żeby udowodnić swoje "racje". I na koniec. Nie mam nic wspólnego z kościołem katolickim ?

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Quo Vadis? napisał:

No tak, kto wyrósł na PUA ten wyrósł, widać, że Dominik jednym spojrzeniem potrafi ocenić, że my wyrośliśmy na kanwie PUA.

Good job.

Przecież takie pierdy opowiada, że ręce opadają. Np. dowiedziałem się, że jednym z elementów Red Pilla jest manipulacja : )

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Boromir said:

Nie da się, trzeba by było sekunda w sekundę.

Ech, po trzech minutach byłem pewny że się da. No nic, mam zbyt dobrze uświadomione poczucie własnej śmiertelności, więc tradycyjnie - czasu na to nie poświęcę. 

 

ps - gdy przez te trzy minuty mignął na ekranie, przechodząca za moimi plecami w stroju bikini pani doktorka, zerknęła na monitor i kazała przekazać autorowi filmu, żeby zrobił sobie co najmniej morfologię. Zwłaszcza niepokojące są ponoć trupioblade śluzówki. Może i w tym (braku) przyodziewku wygląda jak z zupełnie innego filmu, ale wziął bym jej poradę poważnie. No, tyle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz spod filmiku:
 

Cytat
jako 34latek czyli stary dziad odzyskalem wiarę w młodzież dzięki Swietej Trójcy... Gargamelowi, Bartkowi i Awizo oby więcej takich w przestrzeni publicznej.

Jak to nie jest troll albo kompletny ... , to filozofia XD ma jednak dobre zastosowanie. ??
  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Rnext napisał:

Może ktoś streścić to wodolejstwo?

Opis całego konfliktu dla nowych widzów, zapowiedź procesu o naruszenie dóbr osobistych, sugestia, że @Marek Kotoński podszywa się pod swoich hejterów, opis kiepskiej kondycji psychicznej Awięca.

 

Edytowane przez Xellos
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie końcówkę i styl tych maili.

Takimi komentarzami dowalacie do pieca.....

To jaki ma głos, kto go ogląda czy ile ma lat nie ma żadnego znaczenia. Wszystko opiera się na prawdzie, kto co powiedział i komu popuściły nerwy. 

W wielu miejscach ma rację i możecie mnie obrzucić błotem, ale to trzeba przyznać.

Fakt, to trzeba wytłumaczyć kto ma taki styl jak tych maili. Ja domyślam się na 99% wiem kto to jest. Pan zasilacz.

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.