Skocz do zawartości

Nowy materiał Pana Dominika


Tatarus

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie Dominisiu, że tak poczułeś się przejęty i zdominowany wyrzutami sumienia. Nie zmienia to faktu że śmiałeś się z jądrobusów, jakkolwiek teraz się nie wykręcisz sztuczkami erystycznymi. 

 Dzięki takim jądrobusom, mój dziadek by znacznie dłużej pocieszył się życiem z wnukami i prawnukami. Ale kto by się przejmował starymi facetami? Dla emerytki to by cały kraj poruszyli, bo kobiety są w końcu tylko uciśnione. 

 

2 sprawa. Rzekoma depresja przez którą nie mógłeś wstawać z łóżka, nie przeszkadzała ci w robieniu streamów na których min. Szydziłeś z nas i turlałeś się ze śmiechu gdy pojawił się temat o Gonciarzu. 

 

Gonciarzu, którym sobie wytarłeś obłudną twarz, żeby wymienić kogoś znanego gdy o nas mówiłeś, licząc że zainteresuje się sprawom więcej osób ze śmietanki youtube. 

 

Sugerujesz że Marek sam do Ciebie pisał maile, które stylem wskazują na Wlosimierza, którego twórczość pewnie poznałes, skoro zaprzyjaźniłes się z Panem Pumą. 

 

Dziwisz się że Marek kasował wpisy Twoich widzów "otrzegające go" przed podejrzanymi mailami, po tylu atakach w jego stronę od Ciebie i ciemnej masy która leci z wyzwiskami na Marka po Twoich filmach, Marek miał wierzyć że tak dobrotliwie chcesz mu pomóc. 

 

Dla mnie jesteś zerem i manipulatorem. Śliskim typem i wycwanionym soiboyem który w końcu trafi na kamień. 

 

Smacznego Xanaxu. Zapuść sobie do niego Bilie Ellish gdy będziesz się otumaniać lekami i masturbować do swojej inteligencji emocjonalnej. 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, znowu ciśnie po Marku i po forum, a muchy lecą do gówna i komentują. 

Paskudny typ, manipulant i obłudnik. 

Brzydzi mnie on. 

 

Ten jego ton, dobór słów, zachowanie na filmach, nawet gęba.

Nie mogę go oglądać. 

 

2 godziny temu, Messer napisał:

odzyskalem wiarę w młodzież dzięki Swietej Trójcy... Gargamelowi

Taa, dzięki Gargamelowi na pewno. 

Typ był z kurewką która go doiła z kasy, chciała się na nim wybić, miała go w piździe, a on nagrywa film z pozycji eksperta (chyba jedynie od bycia jebanym w dupe przez kobiete) jak mają wyglądać związki. 

 

Polskie YouTube to góóóóóóóóóóóóówno. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Salius Ketman napisał:

Wytłumaczcie jak to możliwe, że Dominik jest jednocześnie brzydki i przystojny? Nie rozumiem tego, że zawsze gdy na niego popatrze część mnie uważa że jets łądny a druga uznaje go za brzydala? Chyba oszukał mój mózg ?

Mimika zagina czasoprzestrzeń . Jak łapie oddech to nie ma tragedii . ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jakie to wszystko jest głupie (chodzi o wasze forum) jesteście grupką seksistów. Wiecie co mam chłopaka od 2 lat, który jest miły, kochany, wrażliwy, dba o mnie, kupuje mi kwiaty i wcale nie ma jak wy to mówicie symetrycznej twarzy co więcej nie ma nic do bad boya a wiecie co JESTEM KOBIETĄ. Jesteście śmieszni i niebezpieczni dla społeczeństwa co więcej niszczycie człowiekowi życie a i wiecie co mam depresje stwierdzoną przez psychiatrę a mój chłopak mi w niej pomaga tak wiem to niszczy wasz światopogląd a no i moja depresja to z całą pewnością nie są kompleksy. Nie umiecie sobie poradzić w związku i nie umiecie zadbać o kobietę i całą winę za to zrzucacie na kobiety. Ale najbardziej jest mi was żal. Szkoda was bo z takim podejściem nie ma nic dziwnego że nie macie jeszcze kobiet. Żegnam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton znaj litość. Daj się zdrzemnąć.

 

@waszesumienie tak, to nam powiedziałaś, aż mnie w pięty poszło.

 

Teraz to już tak na poważnie.

Przyszłaś na forum z kompletnym poważaniem panujących tu zasad i będziesz nas pouczać.

Mimo wszystko zapraszam cię Siostro @waszesumienie i wszystkich zainteresowanych,

to przejrzenia i zaznajomieniem się z forum i umieszczanymi tu treściami.

Przekonajcie się sami (nic to was nie kosztuje), zamiast podążać za plotkami czy "autorytetem".

 

Pozdrawiam

Dakota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton nie mogę zasnąć a zaciekawiłeś mnie aktualizacją w "Wprowadzone zmiany i aktualizacje, nadane warny i bany".

W przeciwieństwie do większości (perma)banów. Nie została ukryta/skasowana zawartość.

Zaciekawiło mnie, kto to i miło zaskoczyło, że ostał się post (i dziękuję ci za to).

Jak to się mawia, po nitce do kłębka i ot co cała historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.05.2020 o 01:05, waszesumienie napisał:

Jezu jakie to wszystko jest głupie (chodzi o wasze forum) jesteście grupką seksistów. Wiecie co mam chłopaka od 2 lat, który jest miły, kochany, wrażliwy, dba o mnie, kupuje mi kwiaty i wcale nie ma jak wy to mówicie symetrycznej twarzy co więcej nie ma nic do bad boya a wiecie co JESTEM KOBIETĄ. Jesteście śmieszni i niebezpieczni dla społeczeństwa co więcej niszczycie człowiekowi życie a i wiecie co mam depresje stwierdzoną przez psychiatrę a mój chłopak mi w niej pomaga tak wiem to niszczy wasz światopogląd a no i moja depresja to z całą pewnością nie są kompleksy. Nie umiecie sobie poradzić w związku i nie umiecie zadbać o kobietę i całą winę za to zrzucacie na kobiety. Ale najbardziej jest mi was żal. Szkoda was bo z takim podejściem nie ma nic dziwnego że nie macie jeszcze kobiet. Żegnam.

Jak wygląda sprawa prawa między kobieta a mężczyzną w Polsce ? A ta ustawa antyprzemocowa ? Jaką przewiduje odpowiedzialność, jak zostaną złożone fałszywe zeznania ? Czy obowiązuje tak samo kobiety jak i mężczyzn ? A mniejszości etniczne, gdzie wystąpi przemoc np. Żyd będzie bił Żydówkę, albo Murzynka murzyna ? Fajnie, że masz chłopaka, chwalisz się czy żalisz ? bo nie rozumiem ? Cieszy mnie to, że jesteś kobieta i co to ma do rzeczy, jak Awięc dojeżdża Marka w internecie wraz z armią ludzi (dzieci), którzy za bardzo nie kumają rzeczywistości ? Bardzo generalizujesz, nie wiem czy wiesz potrafią być równie toksyczne kobiety jak i mężczyźni, u 1 jak u 2 płci występują takie pasożyty. Puści ludzie, którzy wykorzystują innych. I na forum jest tłumaczone, jak takich ludzi fałszywych unikać, jak radzić sobie, jak zostałeś/as uwikłana w taki związek.  JAK CI SIĘ FORUM NIE PODOBA TO PO CHOLERĘ TUTAJ SIĘ LOGOWAŁAŚ  ?  Jak mi się coś nie podoba, to ja tam nie wchodzę. Nie umiemy poradzić sobie w związku, jak ty byś sobie poradziła, jakbyś trafiła na toksycznego faceta, człowieka,który by cię wykorzystywał ? I miałabyś z tego nawet problemy np.  finansowe. Fani Dominika Bosa, wraz z Panem Bosem na czele by ci pomogli ?  Jak oglądałem filmiki awięca fragmentarycznie, bo nie mogłem tego jego obłudy i biadolenia oglądać do końca, tego się nie da oglądać. Idź sobie do Awięca, szukaj odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań u Awięca, zaloguj się na jego forum, czytaj jego książki. Szukaj u niego pomocy nie u nas, jak ci się coś nie podoba.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł dodany 7.05.2020

Od razu piszę, że to stek bzdur. 

Naprawdę ilość kłamstw w tym tekście jest porażająca. 

 

https://www.donald.pl/artykuly/Y8PqK74L/youtuber-awiec-pozywa-coacha-podrywu-z-forum-braci-samcow

 

Jak zawsze to my jesteśmy źli, a Dominik poszkodowany. 

Biedak dostał stanów lękowych przez drame którą sam wywołał i podsycał z fanami. 

 

Chciałem wkleić najgorsze fragmenty, ale w sumie cały artykuł taki jest, w dodatku jest krótki więc przeczytanie to tylko chwila.

 

W komentarzach jak zwykle fala hejtu, pomówień, kłamstw, oszczerstw. 

Przykre, że tyle jadu jest w ludziach. 

Komentarze są naprawdę bardzo obraźliwe. 

 

Co ciekawe jeden z komentarzy dodał ktoś o nicku "zuckerfrei".

Data dodania: 13.05.2020

Wklejam całość komentarza:

 

Potwierdzam, to banda nieudaczników na czele z zaburzonym psychicznie szefem. Banuje każdego, kto choćby pomyśli inaczej niż on. Wszedzie widzi Sławków, hejterów itp. Chory człowiek.

 

Nie wiem czy to nasz zuckerfrei czy ktoś się pod niego podszył żeby wywołać kolejną gównoburze. 

W komentarzach przewijają się jeszcze nicki Adolf i Analconda więc chyba ktoś specjalnie robi gównoburze.

Jakiś Ex-Brother jeszcze tam nakręca innych. 

 

Sorry, że zabieram czas, ale oznaczam Cię @Marek Kotoński żebyś wiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.