Skocz do zawartości

Oświadczenie w sprawie pozwania mnie do sądu przez Pana Dominika Bosa (Awięc)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

 

Takie oświadczenie wygłosiłem przedwczoraj na lajwie (już usuniętym), ale że nie wszyscy na nim byli, a nawet jak ludzie byli to było nerwowo (cały czas kasowaliśmy bluzgi i wyzwiska fanów ww. Pana), powtórzę je tutaj:

 

1. Od tej pory na temat Pana Dominika Bosa (Awięc) nie wypowiadam się aż do procesu sądowego (zalecenie adwokata). No chyba że będę naprawdę musiał się bronić przed pomówieniami i oszczerstwami. Trudno jest mi utrzymać język za zębami, gdy od dwóch dni kasuję nie tylko wyzwiska w moim kierunku, ale także wpisy że zniszczyłem życie młodemu chłopakowi... poziom absurdu tej sytuacji sprawia, że kompletnie tego nie ogarniam.

 

Oczywiście "suchej" informacji mogę udzielić, czy wypowiedzieć się na jakiś niezbyt "gorący" temat w związku z tą sprawą.

 

2. Kontrpozew. Czekamy na pozew, w zależności od jego treści informuję, że pozywam Pana Dominika Bosa (Awięc) o kwotę minimum 100 tysięcy złotych, za szkody wyrządzone przez to co mówił i przede wszystkim "sugerował" na mój temat. Jako pisarz i osoba prowadząca działalność gospodarczą, w wyniku tych działań poniosłem bardzo duże szkody finansowe i wizerunkowe. Czyli nie wystarczy powiedzieć że nazwałem go i jego dziewczynę gnojem (nigdy tego nie zrobiłem) tylko trzeba będzie to - i wiele innych "sugestii" udowodnić. A jeśli wyjdzie że dowodów nie ma, wyjaśnić Wysokiemu Sądowi dlaczego się oszukiwało...

 

3. Przysięgam wszystkim moim zwolennikom i fanom, którzy mogli ulec "sugerowaniu", że nigdy nie groziłem ani nie wysyłałem żadnych meili które mu groziły, jak to "zasugerował". Treść tych meili jednak jest podobna do tych meili, które ja dostawałem w tym strasznym czasie, gdy śledzono i fotografowano mnie i moją przyjaciółkę, grożoną morderstwem, okaleczeniem, spreparowaniem fałszywych dowodów na moją pedofilię by wtrącić mnie do więzienia, brutalnym gwałtem mojej mamy, donosami na policję, do Izby Skarbowej i wielu innych świństw - i w tym właśnie czasie, Pan Dominik Bos (Awięc) zaczął nagrywać o mnie wyszydzające mnie filmy, w których przekręcał to co mówiłem, by postawić mnie w negatywnym świetle, co stało się przyczyną internetowego nękania, objawiającego się np. tym, że po każdym filmie byłem bezustannie lżony i wyzywany przez jego widzów.

 

Przypominam że to Pan Dominik Bos (Awięc) pierwszy o mnie nagrał, co spowodowało falę nienawiści w kierunku mojej osoby jego zwolenników.

 

4. Bardzo proszę o to, byście jako społeczność nigdy nie zniżyli się do tego poziomu, żeby Pana Dominika Bosa (Awięc) atakować i pomawiać tak jak to obecnie dzieje się z moją osobą. Te sprawy wyjaśnimy sobie w sądzie, a my pokażmy że jesteśmy "z zupełnie innej gliny ulepieni". 

  • Like 42
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem fragment ostatniego nagrania tego pana na temat naszego forum. 

 

Po kilkunastu minutach, gdy rozpoczęło się  wyciąganie wygodnych tematów i postów które miały udowodnić tezę jacy tu incele przesiadują, przestałem. Jestem wyczulony na manipulację. Choć oczywiście dla odbiorców, gdzie średnia wieku wynosi jakieś 15 lat, jest to wystarczająco skuteczne.

 

@Marek Kotoński Z ludźmi którzy tak postępują należy zdecydowanie postępować, kontrpozew to świetny pomysł. Choć podejrzewam, że pozwu i tak nie otrzymasz.

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cst9191 napisał:

 kontrpozew to świetny pomysł.

 

Pozew wobec Awięca miał być już złożony prawie dwa lata temu. Z takim tłem sprawy, żaden sędzia nie potraktuje tych 100 000 zł odszkodowania poważnie, tym bardziej, że muszą być twarde kwity na to, że każda złotówka z tej kwoty przepadła z wyłącznej winy Awięca.  Odszkodowania nie zasądza się na ,,na oko", to nie to samo co zadośćuczynienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Throgg napisał:

Pozew wobec Awięca miał być już złożony prawie dwa lata temu.

Dotyczący pierwszego filmu, który zamieścił, od tego czasu nagrał kilka materiałów, wielokrotnie wypowiadał się na strimach. 

 

Więc materiał dowodowy nie będzie obejmował jedynie tego filmu z przed dwóch lat, tylko wszystkich materiałów z okresu dwóch lat, a jest tego dużo.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.