Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
cst9191

Obywatelskie zatrzymanie furgonetki Pro-Life

Recommended Posts

Posted (edited)

 

Ciekaw jestem bracia Waszej opinii w tym niezwykle ważnym i ciekawym temacie :-) Czy blokowanie tej furgonetki można nazwać obywatelskim zatrzymaniem? Policja podobno przyjechała po 20 minutach i zakończyło się bez mandatów.

 

https://nczas.com/2020/04/25/furgonetka-pro-life-zostala-zatrzymana-w-warszawie-bo-trafila-na-poteznego-warszawiaka-video/

Artykuł powyżej w żartobliwej formie, chyba najlepsze podejście do tej sytuacji.

Edited by cst9191

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

To żadne obywatelskie zatrzymanie. To jacyś bandyci ruch blokują. Obywatelskie zatrzymanie byłoby gdyby tych sebixów z białych samochodów skuto i posadzono a samochody odholowano, bo blokują ruch. I nie jest dla mnie ważne czy ten van promuje zakaz aborcji czy aborcję. Ma do tego prawo i nie jest to przestępstwo. I gdzie jest cały filmik? Warto byłoby zobaczyć jak to się skończyło.

Edited by Kleofas
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kleofas zauważyłem też zdjęcia z artykułów niektórych neoliberalnych portali. Oczywiście nieco zmanipulowane, bo pokazują obraz jakoby furgonetkę zablokowało 5 samochodów. A prawda jest taka, że były to tylko 2 samochody, kobieta z trzeciego zatrzymała się na chwilę, bo nie wiedziała co się dzieje i zaraz odjechała, a dwa pozostałe po prostu omijały bałwanów którzy zablokowali drogę.

14715_homofoboczne-hasla_1.jpg?d=1587835

 

Na megafon w samochodzie trzeba mieć z tego co wiem pozwolenie, więc skoro była policja i nie było mandatów, to znaczy że pozwolenie jest.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że życie znowu zaczyna wracać do (nie)normalności. Wszystkie dziwaczne akcje różnych środowisk rozpoczynają się na nowo.

 

A tak swoją drogą, to podany artykuł na nczas.com jest napisany w okropny sposób. Zamiast przedstawić rzetelną informację, co się stało, to budowana jest narracja ,,ataku przez lewacką bojówkę", ,,lewackiego aktu terroru", ,, młody lewacki terrorysta", ,,kolejne auta lewackich terrorystów", ,,hasła anty-lgbt nie spodobały się lewakom". Autorów takich wypocin (ze wszystkich redakcji) powinno się oznaczać zakładką bajkopisarz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Gołodupiec napisał:

jest narracja ,,ataku przez lewacką bojówkę", ,,lewackiego aktu terroru", ,, młody lewacki terrorysta", ,,kolejne auta lewackich terrorystów", ,,hasła anty-lgbt nie spodobały się lewakom". Autorów takich wypocin (ze wszystkich redakcji) powinno się oznaczać zakładką bajkopisarz. 

W końcu odrobili lekcję i nauczyli się od najlepszych.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.