Skocz do zawartości

Czy kobiety świadomie upośledzają ludzkość?


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, prod1gybmx napisał:

@Lalka Poczytaj sobie o korelacji spożycia alkoholu na przestrzeni XX i XXI wieku w Rosji i wpływu na średnią inteligencje społeczeństwa. Jak wyglądało tam społeczeństwo 100 lat temu, co wpłynęło na zwiększenie spożycia i skutek. U nas jest to samo. Społeczeństwo jest coraz bardziej zdegradowanej przez naszą "kulturę" picia. 

Fajnie by było gdyby @Marek Kotoński zrobił o tym audycje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przesadzajcie. W Polsce niewiele kobiet pije w ciąży. W innych krajach jest dużo gorzej. Tu raczej nie ma takiego przyzwolenia żeby kobieta w ciązy szła pijana ulicą. Ktoś reaguje. Nawet był taki eksperyment społeczny. Kobieta w ciąży udawała pijana lub piła w pubie i ludzie reagowali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Libertyn napisał:

Zdarzają się rodziny gdzie pije się celowo.

Oni oboje alkoholicy dda, żyjący od flaszki do flaszki. Z renty tytułem upośledzenia umysłowego. Dzieciak upośledzony to kolejny zasiłek a potem renta i zasiłek

Upośledzeni nie robią tego celowo a nieświadomie. To co opisałeś to już gruby proceder którego takie przepite mózgi by nie wykminiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka straszne. Wzbudza to we mnie gniew.

Mam się za osobę inteligentną, jednak nie umiem tego pojąć.

 

Problem ze światem polega na tym, że inteligentni ludzie są pełni wątpliwości, głupi (i fanatycy) natomiast są pewni siebie.

Charles Bukowski

 

Kiedyś mnie się wydawało, że (wszyscy) rodzice chcą dla dzieci jak najlepiej.

Chciałbym mieć potomstwo, jednak nie wiem, czy się na nie zdecyduje.

Czy jestem w stanie zapewnić im wsparcie i dobre życie.

Czy nadaję się na ojca. Z domu nie wyniosłem lekcji, jak nim być.

 

Kiedy to "Idiokracja" przestała być komedią a stałą się dokumentem?

 

 

W dniu 27.04.2020 o 12:19, Androgeniczna napisał:
W dniu 27.04.2020 o 11:57, Libertyn napisał:

Zdarzają się rodziny gdzie pije się celowo.

Oni oboje alkoholicy dda, żyjący od flaszki do flaszki. Z renty tytułem upośledzenia umysłowego. Dzieciak upośledzony to kolejny zasiłek a potem renta i zasiłek

Upośledzeni nie robią tego celowo a nieświadomie. To co opisałeś to już gruby proceder którego takie przepite mózgi by nie wykminiły

Jeszcze się nieraz w życiu zdziwisz ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale śmieszny wątek. 

 

Miałaś okazję zadać to pytanie i pouczyć ciężarną będącą u Ciebie w domu. Do niej nie powiedziałaś ani słowa, za to przychodzisz pytać o intencje kobiet na męskie forum. 

 

Jaki był cel pisać to? Dlaczego nie powiedziałaś tego wszystkiego tej kobiecie, której by się to przydało, tylko tutaj, gdzie większość to mężczyźni, którzy nigdy w ciążę nie zajdą? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/26/2020 at 11:59 AM, Lalka said:

 Finalnie wyrzuciłam ich ze swojego domu, nie pasowało mi to towarzystwo.

@Halinka Następnym razem zagląb się bardziej w wątek nim zaczniesz krytykować, ok? ;) 

Po za tym to, że ty jesteś może taka bezpośrednia i super asertywna, nie znaczy, że inni też. Po za tym Lalka chciała się tym podzielić tutaj i poznać opinię innych, co w tym złego?

Często podczas takich sytuacji, ma się pewne dylematy i nie wiadomo jak pchnąć taką sytuację, bo jest po prostu dla nas nowa, świeża i mamy za mało czasu by zastanowić się nad konsekwencjami podjętych kroków, akcji i przy okazji rozważyć inną opcję. Lalka dlatego zapewne chce sobie poukładać to w głowie by w przyszłosci gdy będzie w takiej sytuacji podejść do tego inaczej. 

 

Forum służy do tego typu dyskusji. Uwierz tutaj były zakładane durniejsze tematy, i potrafiły się ciągnać przez x stron. 

Ten wątek akurat uważam za bardzo użyteczny, bo pokazuje bezmyślność duzej grupy kobiet.

On 5/1/2020 at 8:51 AM, Dakota said:

Kiedy to "Idiokracja" przestała być komedią a stałą się dokumentem?

Dobre pytanie. 

Może jest tym i tym jednocześnie od początku? ;) 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zawsze jest sens mówić innym osobom jak mają żyć @Halinka

Nie  zawsze da się wpływać na bezmyślnośc innych mówiac im prosto w twarz co sie o nich myśli. Czasem warto odpuścić albo znaleźć inne rozwiązanie. Po za tym Lalka nie zna tej kobiety, z jakiej racji miałaby jej prawić morały przy pierwszym spotkaniu? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 10:38, Androgeniczna napisał:

Też nie przesadzajcie. W Polsce niewiele kobiet pije w ciąży. W innych krajach jest dużo gorzej. Tu raczej nie ma takiego przyzwolenia żeby kobieta w ciązy szła pijana ulicą. Ktoś reaguje. Nawet był taki eksperyment społeczny. Kobieta w ciąży udawała pijana lub piła w pubie i ludzie reagowali.

Dokładnie tak. To są niechlubne wyjątki. Niestety nie ma opcji, by babie alkoholiczce, czy narkomance czy palącej zakazać powyższych. Znałam taką co do 9 miesiaca paliła 3 paczki ruskich fajek dziennie i niestety, dziecko urodziło się martwe. One nie zdają sobie sprawy z tego co robią, a raczej mają w dupie konsekwencje swoich działań. Generalnie kijowo mamy, że nie można nikogo zmusić prawnie do leczenia się z nałogu, czy o dbanie o siebie w ciąży dla dobra dziecka. Smutne. Gdyby miały bat nad głową to byłoby inaczej.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.