Skocz do zawartości

Jak dziewczyny nas facetów kochają


Rekomendowane odpowiedzi

Co tutaj się odwala, rozkładacie tutaj na czynniki pierwsze sprawy które nigdy tego nie wymagały. Nie? To nie i nara, idziesz do przodu i nie patrzysz się do tyłu na panne, bo duma Ci nie pozwala.  Kobiety nie są jakoś specjalnie złe czy dobre, one są po prostu kobietami. 

Edytowane przez Eustachy Motyka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eustachy Motyka napisał:

Co tutaj się odwala, rozkładacie tutaj na czynniki pierwsze sprawy które nigdy tego nie wymagały. Nie? To nie i nara, idziesz do przodu i nie patrzysz się styłu na panne, bo duma Ci nie pozwala.  Kobiety nie są jakoś specjalnie złe czy dobre, one są po prostu kobietami. 

Tak? I co dalej? Uganiasz się za następną, jakby to jakąś różnicę robiło czy latasz za tą czy za tamtą? Czy to stosujesz techniki podrywu na byłej czy następnej? Itak jesteśmy przegrani. Już na samym starcie. Bo nie dość, że to my robimy z siebie baranów na początku, to potem wysłuchujemy niezadowoleń w trakcie, a potem okazuje się, że ona już dawno zaliczyła pół miasta, kiedy się obraziła, bo się źle zachowywałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pozytron napisał:

I co? Pogodzić się z samotnością i przeżyć życie samemu? Przecież nikt nie chce być sam.

 

Znalazłem ciekawy film. Myślę, że warto zobaczyć:

 

Jak tak ma być to trudno, ludzie mają gorsze problemy. Nie możesz zachowywać się jak ćpun na dworcu, który zrobi wszystko za działkę towaru. Jak są kobiety to fajnie ale jak ich nie ma to też powinno być fajnie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eustachy Motyka napisał:

Jak tak ma być to trudno, ludzie mają gorsze problemy. Nie możesz zachowywać się jak ćpun na dworcu, który zrobi wszystko za działkę towaru. Jak są kobiety to fajnie ale jak ich nie ma to też powinno być fajnie. 

Tak, ale zobacz jakie one mają problemy. Całkiem inne niż my. I nawet ta "specjalistka" się myli. Bo my chcemy chudej, czystej do sexu na stałe, a nie na chwilę, która nie będzie na początku na tyle kombinowała, że nie zrozumiemy jej kombinowań, tylko się wkurwimy ostatecznie i ją olejemy czy wyzwiemy. Tymczasem ona będzie właśnie używać tego swojego "sposobu" na zdobycie nas, zdominowanie. My dominujemy prosto, bez giereek. No chyba, że biali rycerze z PUA. Oni są jak one i udają jak one. Ja np. bardzo szybko wkurwiam się na te ich kobiece gierki. Mniemam, że przepuściłem dziesiątki szans na związki przez to. Fakt jest jeden. Mimo tej całej paplaniny, one się "prostują", odbiegają od zasady gierek, kiedy spotkają na swojej drodze wysportowanego z płaskim brzuchem. My tymbardziej tracimy grunt, kiedy widzimy taką, której chuda piczka wystaje przez rajtuzy. I nie ma tu większej filozofii według mnie. Nic, tylko trenować, trenować i jeszcze raz trenować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, thyr napisał:

Bo laski mają większe jaja od połowy męskiej populacji. One po zerwaniu często nie mają zahamowań i skaczą po karuzeli kutangow ( jak mawia klasyk) dla zapomnienia.Co robi przeciętny facet, obwinia cały świat ze jego była nadstawiala tyłek innemu. 

Gdyby faceci mieli takie SMV jak kobiety nie było by problemu , ile chętnych facetów przypada na jedną a kobietę a ile chętnych kobiet na jednego faceta ? A no właśnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bassfreak napisał:

Gdyby faceci mieli takie SMV jak kobiety nie było by problemu , ile chętnych facetów przypada na jedną a kobietę a ile chętnych kobiet na jednego faceta ? A no właśnie ...

Jak masz problemy z samoocena to celujesz w te cieszące się małym powodzeniem. W domu będzie sex.Nie będzie się tylko można pochwalić , pierd.. c estetykę nad hedonizm. ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytron

 

brzmisz jakbyś jeszcze nie przetrawił tej czerwonej pigułki, a nawet w życiu jej nie widziałeś na oczy, ktoś Ci o niej powiedział a Ty teraz się miotasz jak dziecko w kojcu.

 

Ustawiasz cały swój świat pod kobiety i się wkurzasz że one inaczej myślą od Ciebie - dosyć żałosne nie uważasz? Jeżeli tak bardzo potrzebujesz tego "cudu" u swego boku, to zaakceptuj jak to wszystko wygląda. Chcesz grać w tą grę to naucz się się w nią grać.

 

Masz wbite w podświadomość że mężczyzna potrzebuje kobiety u boku, a to jest preludium do tragedii i matrix pełną gębą. W dodatku żalisz się jak dziecko że Twoja zabawka nie działa jak powinna.

 

Poczytaj sobie książki które tutaj często są polecane, może trochę otworzą Ci się oczy.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bassfreak napisał:

Gdyby faceci mieli takie SMV jak kobiety nie było by problemu , ile chętnych facetów przypada na jedną a kobietę a ile chętnych kobiet na jednego faceta ? A no właśnie ...

Sądzę, że mniej więcej po równo. Pytanie powinno być ile kobiet przypada na wysportowanego faceta, a ile na grubego. I ile facetów przypada na chudą i ładna, a ile na grubą. Te grube to zwykłe odpady. Chyba się ze mną zgodzicie.

Edytowane przez Pozytron
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zacytuję mądrą opowieść.

Był sobie mędrzec. W swojej wędrówce po świecie przybył któregoś dnia do miasta i znalazł tam wspaniałego młodego człowieka, którego zapytał: "Dlaczego tracisz tu swój czas? Chodź ze mną a pokażę ci, jak doświadczać Boga, pokoju i szczęścia". Młody człowiek odrzekł: "Nie mogę tego zrobić. Mam żonę, która mnie bardzo kocha; byłaby zrozpaczona, gdybym odszedł. Mam dzieci, które liczą na mnie. One też bardzo mnie kochają. Jesteśmy w naszej rodzinie bardzo sobie bliscy. Jest to rodzina ogromnie się kochająca. Nie mogę tak po prostu zostawić ich i odejść". Mędrzec powiedział na to: "To iluzja, wytwór twojej wyobraźni. Oni wcale cię nie kochają tak, jak myślisz. I ty też wcale ich nie kochasz tak, jak myślisz". Młody człowiek odparł: "Ależ na pewno tak jest". Na to mędrzec: "Sprawdźmy to".

I zaproponował: "Dam ci tu trochę pewnej mikstury. Po przyjściu do domu wypijesz ją i upadniesz, jakbyś był martwy, ale będziesz świadomy wszystkiego, co się dokoła ciebie dzieje. Przyrzekam ci, że wkrótce potem przyjdę i przywrócę cię do życia". Młody człowiek zgodził się. Przyszedł do domu, wypił miksturę i padł jak martwy. Pierwsza znalazła go żona; poczęła krzyczeć i biadać i nie mogła znaleźć ukojenia. "Mój biedny mąż jakże bardzo go kocham. Dlaczego Bóg tak szybko go zabrał?". Dzieci również nie mogły się uspokoić. W domu zeszli się też wszyscy sąsiedzi, starając się rodzinę wesprzeć. Mówili także, jak bardzo kochali tego człowieka. On zaś myślał sobie: Spodziewam się, że kiedy mędrzec teraz przyjdzie, zobaczy sam, jak wszyscy mnie kochali i jak mnie teraz żałują.

Mędrzec zjawił się i zapytał: "Co tu się stało?". Na to żona: "Mój biedny mąż - tak bardzo go kochałam, a teraz odszedł, a ja nie wiem, co bez niego pocznę". Dzieci mówiły to samo. Sąsiedzi też go wychwalali. Mędrzec oświadczył: "Mogę przywrócić tego człowieka do życia. Mam tu oto trochę mikstury. Jeśli wleję mu ją do ust, ożyje". Wszyscy przestali płakać i patrzyli z nadzieją. Ten zaś mówił dalej: "Ale aby mikstura odniosła skutek, musi być spełniony pewien warunek. Jedno z was powinno wypić połowę mikstury, po czym umrze. Widząc, jak bardzo go kochacie, jestem pewien, że bez wahania warunek ten spełnicie".

Pierwsza odezwała się na to żona. Powiedziała: "Czym jest dom bez matki? Mój mąż nie umie gotować. Mój mąż nie potrafi troszczyć się o dzieci". Krótko mówiąc, stwierdziła, że ona nie może wypić mikstury. Dzieci mówiły: "Tato przeżył dobrze życie. Bóg go wynagrodzi. My jesteśmy młodzi i życie dopiero przed nami". Sąsiedzi mieli własne rodziny, wobec czego żaden z nich nie był skłonny wypić mikstury. Mędrzec przywrócił w końcu młodego człowieka do życia, a ten, nie patrząc na nikogo z obecnych, poszedł za nim.

Nie doradzam ci, abyś opuścił swoich bliskich i poszedł ze mną. Chcę tylko, abyś popatrzył, czym jest ta wielka iluzja miłości. Nie przypisuj swoim bliskim i przyjaciołom większego znaczenia, większego waloru, niż mają.

  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, leto napisał:

normalne, fajne dziewczyny?

Normalne to nie to samo co fajne.

1 godzinę temu, bassfreak napisał:

Mówię o tym

Ale jako zwolennik jakiegoś tam kolorowego pilla... tego statystycznego to powinieneś wiedzieć jak to działa.

Związki damsko-męskie nie są po to żebyś był szczęśliwy i seksualnie zaspokojony :lol:. Przecież to jest do robienia dzieci, przetrwania gatunku i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pozytron napisał:

Chcesz powiedzieć, że latanie się skończyło, przez Internet i wystarczy ją zablokować na komunikatorze, żeby ona to zrozumiała jako koniec związku? Pojebane to się zrobiło wszystko. Dodam, że ja nie korzystam z żadnych portali społecznościowych.

Rysujesz komiksy czy z głową coś nie tak?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nowy00 napisał:

Tak właśnie to wygląda.
Kobieta po zerwaniu ma większe szansę na znalezenie kogoś celem przygodnego seksu w porównaniu do faceta co dopiero zakończył.

Aż taki obrazek mi się przypomniał:

1294096172_by_RGL_600.jpg

Ci dwaj po lewej u dołu chyba chcą do trójkąta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Egregor Zeta napisał:

Ci dwaj po lewej u dołu chyba chcą do trójkąta?

Raczej haha
Chociaż mi chodzi o to, że w przypadku imprez kiedy jest jedna kobieta zdarza sie bardzo często iz faceci zabiegają w dość dużym stopniu o jedną niewiastę. :)

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.