Skocz do zawartości

Chińska bezpieka szkoli 'polską' policję


Rekomendowane odpowiedzi

Materiał o powstających na potęgę obozach pracy dla niepokornych Polaków, wrobionych ojców i ogólnie gorszego sortu:

 

 

W 'polskich' więzieniach siedzi już 2 promile obywateli, dla porównania, w Europie Zachodniej tylko 0,5 promila razem z wszystkimi szumiącymi emigrantami. Dane, które mam od znajomej z więzienia w Sanremo: 80 % to dilerzy, mafia nigeriana, albańcy, maroko, pozostałe 15% to jacyś rumuni i inni ze wschodu, tylko 5% to stara Europa w tym Włosi, Polaków nie ma tam wcale.

 

Wyższa szkoła bezpieczeństwa publicznego w Pekinie, mająca za zadanie szkolenie funkcjonariuszy chińskiego ministerstwa bezpieczeństwa publicznego - odpowiadającego za inwigilację, cenzurę, uwięzienia i tortury oraz obozy koncentracyjne. Wyższa szkoła policji w Szczytnie nawiązała z nimi WSPÓŁPRACĘ. Umowę podpisał wysoki rangą funkcjonariusz bezpieki -  Fan Jingyu. 

 

Dziękujemy ci, juda, cieszymy się BARDZO! 

 

Teraz już wiecie, dlaczego przebywam za granicą, a komentującym przebywającym ciągle na terenie tzw. RP sugeruję ostrożne dobieranie słów....  

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w 2012 i 2013 r kierownictwo polskiej Państwowej Komisji Wyborczej brało udział w szkoleniu w Moskwie zorganizowanym przez rosyjską Centralną Komisję Wyborczą, tak mi się skojarzyło z tą informacją

z pierwszego postu: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ucza-sie-demokracji-od-rosjan-czlonkowie-pkw-pojechali-na-sz,nId,973061

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System w którym więźniowie będą pracowali nie musi być niemoralny. Można zrobić poziom zero, nie pracujesz ale masz bezwzględne minimum potrzebne do przeżycia. Pracujesz za "punkty". Punkty możesz wydać na lepsze żarcie, szlugi, "czynsz" w lepszej celi, dodatkowe widzenia itd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu akurat masz rację, bo to jest absolutny skandal. Już parę lat temu polska policja wyjeżdżała na "delegacje" do chińskiej bezpieki. Tu jeden z przykładów. Wstyd dla munduru.

 

http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/152768,Wizyta-przedstawicieli-polskiej-Policji-w-Chinach.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że więźniowie mają pracę, bo mogą zająć się czymś pożytecznym, nie odzwyczajają się od pracy oraz zyskują dodatkowe doświadczenie więc łatwiej będzie podjąć zajęcie po wyjściu z więzienia. 

Ze statystyk Służby Więziennej wynika, że w dniu 29 lutego 2020 roku, 36873 osób było zatrudnionych, z czego 20076 nieodpłatnie. Praca w takich zakładach nie jest przymusowa, każdy osadzony podejmuje ją z własnej woli.

 

Artykuł strasznie tendencyjny z narracją anytrządową, tak samo materiał wideo z którego niczego wartościowego się nie dowiedziałem. Polska Policja współpracuje z tym uniwersytetem od 2017 roku. W 2019 roku przedstawiciele Chin byli w WSP w Szczytnie. W latach 2013-2016 10 europejskich krajów w tym Polska + Chiny współpracowały w ramach programu EU-China Police Training finansowanym przez Unię Europejską.... 

 

Polska Policja również współpracuje z CEPOL, INTERPOL, Z USA, Z Rosją, Z Białorusią, Turcją itp. z każdym, kto może zapewnić informacje, pomoc, doświadczenie i vice versa.

 

Wszelkie pozyskane informację przez polską Policję zostaną wykorzystane w późniejszych latach i nie ma znaczenia, kto będzie wtedy rządził ale jak władza się zmieni, to już pewnie dla was będzie wszystko ok? Bo PIS już nie będzie rządził. Jakoś do tej pory nie ma ,,więźniów politycznych" w naszym kraju.

Edytowane przez Gołodupiec
Poprawa błędu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Film o przywięziennych obozach pracy i chińskim systemie kontroli bydła, który sprzedawczyki u steru z takim zapałem w obszarze nad Wisłą implementują, wrzucił Sebastian Nadolski - okazuje się, że dowódca antyterrorystów z Kosowa w stopniu majora.

 

A zatem drogie Panie i drodzy Panowie - tak wygląda Mężczyzna, przyjrzyjcie się dobrze:

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, absolutarianin napisał:

Wybieraliśmy 'przyszłość' a dojechaliśmy gdzieś do 1989 roku. No ciekawe, co dalej z tym wehikułem czasu.

 

 

No i bijąc śmietanę z tej całej farsy udowadniasz, że jesteś kolejnym z tej ciemnej masy, która łyka jak pelikan wszystko. 

 

"Strajk" czy jak to sobie nazwiesz byl potraktowany jak każde nielegalne zgromadzenie. Wielka szopka, podstawione tłumy i krzyki. 

 

Po co się robi upolotycznianie Policji? A no po to, żeby nabić punkty procentowe i poparcie w wyborach. Przecież każdy szanujący się polityk musi mieć zdjęcie jak go zatrzymuje Policja. 

 

Tutaj zresztą kilka słów z relacji:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2986612111405867&id=264831736917265

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Zgredek said:

No i bijąc śmietanę z tej całej farsy udowadniasz, że jesteś kolejnym z tej ciemnej masy, która łyka jak pelikan wszystko. 

To może skoro jesteś taki światły obserwator, to może nam tu wytłumaczysz, kto z kim się napierdala i dlaczego. Ja mam słabe rozeznanie, bo jestem za granicą, ale myślę, że i wielu tutaj chętnie by posłuchało:

 

- kto przywiózł te 'tłumy bezrobotnych' z jakiegoś podlasia  co 'poszli się lać za 500+'

- kogo aresztowano z polityków

- co z tym naszywkami 'black water' i czaszkami punishera na mundurach

- gdzie zniknęli górnicy, bo ja tu czytam komentarz:

 

Górników którzy mieli przyjechać do W-wy namierzyli (Pegasus) na portalach i innych komunikatorach . Przypadkiem ? okazało się że wszystkim robiono szybko testy , stwierdzano podejrzenie wirusa , który nie istnieje i umieszczono w kwarantannie . Nierząd to przestępcy ! Konstytucja jest najwyższym prawem i nie można jej zmieniać lub zastępować ustawami bez względu na sytuację . Wolność , w tym zgromadzeń , przemieszczania , swobodę w decydowaniu o sobie i rodzinie , nietykalność cielesną itp To wszystko nam zabrali bezprawnie .

 

i wiesz, wyobraźnia młodego pelikana pracuje..

 

Słucham. A raczej słuchamy, bo zapewne i inni też chcieliby wiedzieć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, absolutarianin napisał:

- kto przywiózł te 'tłumy bezrobotnych' z jakiegoś podlasia  co 'poszli się lać za 500+'

- kogo aresztowano z polityków

- co z tym naszywkami 'black water' i czaszkami punishera na mundurach

- gdzie zniknęli górnicy, bo ja tu czytam komentarz:

 

Górników którzy mieli przyjechać do W-wy namierzyli (Pegasus) na portalach i innych komunikatorach . Przypadkiem ? okazało się że wszystkim robiono szybko testy , stwierdzano podejrzenie wirusa , który nie istnieje i umieszczono w kwarantannie . Nierząd to przestępcy ! Konstytucja jest najwyższym prawem i nie można jej zmieniać lub zastępować ustawami bez względu na sytuację . Wolność , w tym zgromadzeń , przemieszczania , swobodę w decydowaniu o sobie i rodzinie , nietykalność cielesną itp To wszystko nam zabrali bezprawnie .

 

i wiesz, wyobraźnia młodego pelikana pracuje..

 

Słucham. A raczej słuchamy, bo zapewne i inni też chcieliby wiedzieć.

 

 

1. Jeśli dobrze zrozumiałem to bezrobotni brali udział w proteście przedsiębiorców przeciwko rządowi (co wynika z postu na FB podanego przez Zgredka) ogólnie to nie wiem o co chodzi tobie w tym pytaniu.

2. Formalnie aresztować nie mogą żadnego z nich, bo chroni ich immunitet. Najbardziej medialna z protestu była sytuacja z senatorem KO Jackiem Burym, który twierdził, że został zatrzymany, a policja twierdzi, że sam wszedł do radiowozu, a następnie nie pokazując legitymacji próbował wyjść, co spotkało się z reakcją policji. ,,- Cały czas policjanci przekazują panu senatorowi informacje, że mają do czynienia z osobą która ma immunitet i zgodnie z przepisami osoba taka nie może być zatrzymana. Pan senator nie był zatrzymany, podkreślam, sam wszedł do radiowozu, sam postanowił, ze w nim pozostanie, sam z tego radiowozu wyszedł - stwierdził policjant.

- To prawda, że nie chciałem stamtąd wyjść ponieważ żądałem, aby przyszedł dowódca, który powie, kto wydał rozkaz takiego brutalnego traktowania ludzi i kto wydał rozkaz lekceważenia i uderzenia senatora Rzeczypospolitej Polskiej - powiedział polityk. - Nie chodzi tu o mnie, chodzi o traktowanie obywateli.

- Ponad dwie godziny żądałem, żeby przyszedł dowódca akcji i wytłumaczył, dlaczego zostałem potraktowany w ten sposób i dlaczego użyto siły wobec senatora. Nie doczekałem się - tak interwencję policji podczas protestu przedsiębiorców w Warszawie skomentował tuż po zajściach senator Jacek Bury. Twierdzi, że funkcjonariusze obezwładnili go i siłą wepchnęli do radiowozu." Źródło Polsat News

 

Inni politycy spotkani na marszu przedsiębiorców, ale nie zatrzymani to Janusz Korwin Mikke, Klaudia Jachira, Michał Szczerba, Kamila Gasiuk-Pichowicz, Paweł Tanajno. Nie polityk ale znany z antyrządowych wystąpień Arkadiusz Szczurek, inny znany krzykacz do wynajęcia (obu partii) Andrzej Hadacz, lider Agrounii Michał Kołodziejczyk, przedstawiciela ruchu antyszczepionkowego Justynę Sochę, jak widać wiele środowisk stara się zbić kapitał na tym proteście.

3. Naszywki/przypinki jakie funkcjonariusz może mieć na mundurze są określone w regulaminie. Ostatnio była sprawa, że funkcjonariusz został ukarany za mieczyk Chrobrego na mundurze. Tak samo każdy może zwrócić się do Policji o wyjaśnienie tej sprawy, co symbolizuje czaszka na mundurze policjanta, czy jest ona związana z jakąś komórką organizacyjną policji, czy też było to naruszenie regulaminu.

4. Górnicy chronią własne interesy. Bardziej skłaniałbym się do tego, że zostali oni zatrzymani przez innych górników, bo jakby doszło do powstania większego ogniska epidemii w Warszawie teraz, to wszyscy obwinialiby górników. Jak zacznie się zamykanie kopalń wtedy nie będą mieli skrupułów, do siłowego protestu w stolicy.

9 godzin temu, nowy00 napisał:

Policja całkiem inaczej się zachowywała na strajku przedsiębiorców, a obchodach rocznicy Jana Pawła II:

urodziny-papieza-vs-protest-przedsiebior

 

 

Jest pewna różnica pomiędzy nielegalnym zaplanowanym zgromadzeniem  mającym na celu ,,okupowanie Alei Ujazdowskich, do czasu spełnienia żądań przedsiębiorców", a spontanicznym pokojowym przyjazdem osób, które chciały przez chwilę uczcić rocznicę urodzin jednego z najbardziej znanych Polaków na świecie. 

Inną ważną kwestią jest manipulacja zdjęcia z Wadowic ponieważ pochodzi ono z archiwum, a nie z tegorocznych obchodów, które zostały odwołane na Wadowickim rynku. https://www.wadowiceonline.pl/kultura/16149-100-lecie-urodzin-sw-jana-pawla-ii-co-przygotowano a co się tyczy strajkujących ,,przedsiębiorców" to było ich znacznie więcej niż na przedstawionym zdjęciu, skoro 380 osób zatrzymano, a na nagraniach widać mnóstwo osób na wolności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gołodupiec napisał:

4. Górnicy chronią własne interesy. Bardziej skłaniałbym się do tego, że zostali oni zatrzymani przez innych górników, bo jakby doszło do powstania większego ogniska epidemii w Warszawie teraz, to wszyscy obwinialiby górników. Jak zacznie się zamykanie kopalń wtedy nie będą mieli skrupułów, do siłowego protestu w stolicy.

Znajomy górnik miał w zeszłym tygodniu wizytę dzielnicowego. Z zapytaniem czy czasem nie wybiera się na protest. Kilku jego  znajomych też miało takie wizyty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gołodupiec napisał:

Jest pewna różnica pomiędzy nielegalnym zaplanowanym zgromadzeniem  mającym na celu ,,okupowanie Alei Ujazdowskich, do czasu spełnienia żądań przedsiębiorców", a spontanicznym pokojowym przyjazdem osób, które chciały przez chwilę uczcić rocznicę urodzin jednego z najbardziej znanych Polaków na świecie. 

Inną ważną kwestią jest manipulacja zdjęcia z Wadowic ponieważ pochodzi ono z archiwum, a nie z tegorocznych obchodów, które zostały odwołane na Wadowickim rynku. https://www.wadowiceonline.pl/kultura/16149-100-lecie-urodzin-sw-jana-pawla-ii-co-przygotowano a co się tyczy strajkujących ,,przedsiębiorców" to było ich znacznie więcej niż na przedstawionym zdjęciu, skoro 380 osób zatrzymano, a na nagraniach widać mnóstwo osób na wolności. 

To słabo jak ktoś do mema dodał nieaktualne zdjęcia, ale cóż czasem bywają i takie manipulacje poprzez tego typu obrazki. Artykuł sobie przeczytałem i on był jak najbardziej merytoryczny, a fotka że zdjęcia była odgrzanym kotletem w takim razie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.