Skocz do zawartości

Psycho - madki/ partnerki/ randomki patologia i przemoc z dedykacją dla Sylwii Spurek


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę  nie generalizujmy, w dokładnie ten sam sposób mężczyźni również napierdalają  dzieci.

 

Jak ktoś na sadisticu w komciach napisał, mam nadzieję że matka pójdzie do kicia i będzie materiał na harda, tego typu ludzie nadają się tylko do utylizacji.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwierzęta, a później się ludzie dziwią, że taka patologia jest na świecie..

 

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, że niby kobiety są bardziej uczuciowe, ale wielu ludzi

myli to z "empatią", a to są niestety dwie różne rzeczy. Jeśli pozwalasz, aby emocje tobą sterowały, to jeszcze

nie znaczy, że umiesz je zrozumieć u innych i wczuć się w ich położenie..

 

Kolejna rzecz jest taka, że niektóre matki zrzucają odpowiedzialność, na dziecko za, to, że płacze, bo

same nie umieją sobie z nimi poradzić.. No i zaczynają stosować terror..

Nawet się nie chce zastanawiać, jak takie dziecko musi być głęboko krzywione na całe życie po czymś takim..

 

No patologia, przykro się na to patrzy..

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nauczycielka w podstawówce lała w łapę wskazówką lub wielką linijką drewnianą. Przy całej klasie. Inna z kolei miała swoją ulubioną gumową pytkę . Wszystko to poważane panie z wyższym wykształceniem pedagogicznym.

Takie czasy były. I strach był poskarżyć się rodzicom bo jeszcze i oni by dołożyli :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapałbym, uczyniłbym wszystko, aby zresocjalizować, aby poczuła prawdziwą, głęboką przemianę duchową i ogromne poczucie winy, a później zamknął na dożywocie w domu bez klamek i bez możliwości rozmowy z drugim człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest fiksja kobiety som tylko dobre i przemoc na płeć - oczywiście męską, nigdy żadna kobieta nie uderzyła swojego dziecka ani w żaden sposób nie skrzywdziła go, to tylko mężczyźni wykazują zachowania agresywne.

 

Proszę tego nie oglądać to jest fiksja Pani Sylwio, wykreowana przez przebrzydłych, szowinistych mężczyzn. 

 

Przepraszam, że tak powiedziałem ;) 

 

Parafrazując gdyby Pani Sylwia to obejrzała to reakcja mogłaby być tylko jedna, czyli "nie wiem co się stao się" i to nie prawda i to mężczyźni. 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ntech napisał:

Mnie nauczycielka w podstawówce lała w łapę wskazówką lub wielką linijką drewnianą. Przy całej klasie. Inna z kolei miała swoją ulubioną gumową pytkę . Wszystko to poważane panie z wyższym wykształceniem pedagogicznym.

Takie czasy były. I strach był poskarżyć się rodzicom bo jeszcze i oni by dołożyli :)

Tak, chemica która w podstawówce lubiła podnosić uczniów za uszy do góry, dziwnym trafem zawsze chłopców, jednemu naderwała, była afera.  Polonistka, która wali linijką po rękach jak ktoś "nie uważa" na lekcji, matematyczka wbijająca obcas w stopę uczniom. Kiedyś to było .... wcale nie tak dawno tak naprawdę. 

 

Zachęcam wszystkich do wstawiania podobnych linków, również z naszego podwórka, za jakiś czas zrobimy kompilację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MaxMen napisał:

@ntech Przynajmniej był porządek w szkole a nie to co teraz. 

Guzik prawda. Mediów nie było które by to nagłaśniały. Patologia, bójki,kradzieże, wymuszanie kasy,alkohol,papierosy,dziewczyny dające dupy (to już średnia szkoła). Mit "kiedyś było lepiej".

Przemoc wśród kobiet nie jest takim niespotykanym zjawiskiem. Odpowiednie okoliczności i brak konsekwencji powoduje że pokazują swoje zachowania.

Kobieta to też drapieżnik, tylko z cyckami. Potrafi gryźć.

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sheisse, mam kawałek nerwów, ale wymiękłem przy pierwszym filmiku. 

Panią SS zostawiam bez komentarza, bo se nerw zszargam wraz z wątłą bo wątłą, ale jakąś tam jednak reputacją.

Jak widzę jatkę niewinnych, to mi się ogólnie nóż w kieszeni otwiera a Colt sam przeładowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Obliteraror napisał:

Panią Sylwię obserwuję sobie na Twitterze od dłuższego czasu. Doskonała fabryka lolcontentu i kompletnego oderwania od rzeczywistości.

Niskiej inteligencji :)

 

25 minut temu, Libertyn napisał:

Psychorodziców

Wrzuć podobne video, gdzie ojciec leje dziecko.

46 minut temu, ntech napisał:

Kobieta to też drapieżnik, tylko z cyckami. Potrafi gryźć.

Przede wszystkim drżeć gębę :D

 

53 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

To jest fiksja kobiety som tylko dobre i przemoc na płeć - oczywiście męską, nigdy żadna kobieta nie uderzyła swojego dziecka ani w żaden sposób nie skrzywdziła go, to tylko mężczyźni wykazują zachowania agresywne.

Te je fiksja to był hłop pszebrany za babę mówię wam okuratnie.

 

1 godzinę temu, bartekgrozny92 napisał:

Do leczenia z miejsca takich ludzi 

To seksizm! Nie wolno tak się wyrażać w stosunku do kobiet! Ode od wieków są zdominowane i wykorzystywane przez mężczyzn!

 

 

---

Walka klas.

Walka ras.

A teraz?

Walka płci.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie żal mi tych dzieci.

 

Ten ból i strach, który zostanie im na większość życia.

 

Demony już w nich kiełkują żeby za 20 lat odegrać się na własnych partnerach i dzieciach. I tak w kółko. Kurwa.

 

:(

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.