Skocz do zawartości

Psycho - madki/ partnerki/ randomki patologia i przemoc z dedykacją dla Sylwii Spurek


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Kobietom na tych filmach należy się, wpierdol w dyby i do lochu, ale ktoś te filmy nagrywał, był świadkiem, przyzwolił na to. Czyli podsumowując, matka leje dzieciaka kablem (czymkolwiek), a tatuś, ciocia lub ktoś inny, zamiast reagować, stoi i nagrywa sobie filmik. To musi robić tym dzieciakom niezły burdel w psychice. Co zrobi to dziecko w dorosłym życiu, jak będzie świadkiem jakiejś przemocy lub wypadku? Nagra filmik na telefonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tych dzieci na tych filmach. Mali, bezbronni. Poniżani wtedy kiedy potrzebują obrony od dorosłych... Bardzo mi ich szkoda, bardzo chciałbym im pomóc...

Oprawcom należy się kara, ale zianie nienawiścią i mówienie, co by się im zrobiło, to kolejny bezsens. Odpowiadanie ogniem na ogień, zniszczeniem na zniszczenie, nienawiścią na nienawiść. Serio tędy droga?

 

Lepiej przekuć tą nienawiść na współczucie i pomoc dla dzieci. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Pozwolę sobie na komentarz. Otóż w 01'06'' zwraca się do ojca aby jej pomógł (który nota bene kręci ten film), a on odpowiada, że "okłamujesz swoją matkę".

Więc, tytuł "kochająca mama" wprowadza w błąd. To są obydwoje rodzice. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GriTo napisał:

To są obydwoje rodzice. 

Matka katuje dzieciaka. 

 

1 minutę temu, GriTo napisał:

Więc, Panie zachowują zasady, że mężatek się nie tyka...

Nie usprawiedliwiaj zezwierzęcenia ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, jak skutecznie te patologiczne "damy" z powyższych filmów wykorzystują swoje włosy. To jeden z najlepszych i najpewniejszych chwytów. Podstawy samoobrony (np.)

A teraz jak się mają nasze wspaniałe policjantki z rozpuszczonymi włosami, których - w imię parytetów - jest coraz więcej? Jak wyglądałoby starcie z takimi obiektami naszej wspaniałej policji długowłosej?

 

Piękne dolnośląskie policjantki pozowały do zdjęć. Zobacz ...

Edytowane przez ATE50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że córka zapamięta te metody wychowawcze, kiedyś na stare lata będzie miała okazję podziękować mamie za jej "trud" dyscyplinarny. W sumie czasami się nawet słyszy takie akcje gdzie wnuk zamyka babcię w szafie  albo okrada ją z emerytury, wielu wtedy współczuję staruszkom, a ja się zastanawiam, czy oby sobie na to nie zasłużyła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MaxMen napisał:

A to co wy nigdy od mamy kablem nie dostaliście ?

Nie, nigdy nie dostałem jako dziecko lania. Sam też nigdy nie uderzyłem dziecka. Bicie i przemoc psychiczna nie są metodami wychowawczymi.

 

@LiderMen "Mam nadzieję, że córka zapamięta te metody wychowawcze, kiedyś na stare lata będzie miała okazję podziękować mamie za jej "trud" dyscyplinarny."  

 

Córka będzie miała totalnie zrytą banię i zerowe poczucie własnej wartości. Bicie dzieci zawsze daje katastrofalne skutki.

Edytowane przez Stefan Batory
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie jestem żadnym specjalistą z dzikiego zachodu ale tak:

 

@cst9191 Na tym zdjęciu, określiłbym jako atrakcyjną kobietę (prywatnie), natomiast ten jej awatarek, to jest typowy dla kobiet, które nienawidzą mężczyzn a chcą nimi być, czyli epatowanie pewnością siebie i poza tym kojarzy mi się tam z facetem a nie kobietą (prawie, że)

 

Kolejna sprawa, bije od niej dosyć agresywna negatywna energia, co sugerowałbym tej szanownej pani przerobić, bo odbije się mocno na zdrowiu i otoczenie będzie niezbyt chętne by przy niej samej przebywać sam na sam (takie mam odczucia)'

 

Trzecia sprawa, wbiłem na szanownej Pani Sylwii profil i pierwsze zdjęcie patrząc na twarz symbolizuje ogromne problemy w kwestiach związków miedzy ludzkich, gdybym nie wiedział, że szanowna Pani Sylwia się zajmuje kwestiami "kobiet", to i tak bym o tym wiedział, także to wspominam jako ciekawostkę. 

 

I czwarta kwestia, mnie zastanawiała kto finansuje takie osobistości, kilknąłem bodajże na drugie lub trzecie zdjęcie w prawo no i mamy odpowiedź ;) 

 

Dziwnym trafem "6" w oku? no cóż. 

Kiedyś mocno interesowałem się sprawami "spisków" więc powiedzmy, że takie sprawy mnie rażą, natomiast powiedzmy, że jest to przypadkowe zdjęcie.

36648d8da18d02aa.jpg

 

A tak w ogóle wydaje się być inteligentną kobietą :) 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Biały

 

Mam sąsiadkę taką kobietę oraz w rodzinie podobny typ, jeśli o mnie chodzi to po jednym dniu, z taką osobą byłbym energetyczne zbyt wzburzonym i dla własnego zdrowia i jej, musielibyśmy się rozstać. Z mojej perspektywy i wizji tego jak związek powinien wyglądać, to taka kobieta jest na szarym końcu. Wolałbym poślubić sztuczną lalkę, o tak powiem - dyplomatycznie ;) 

 

Gdyby moja kobieta, "udawała Messiego" i zapieprzyła nawet w mój najdroższy sprzęt to w życiu i nigdy bym tak nie zareagował ale to nigdy, nawet w najgorszym swoim dniu. Dlatego ja osobiście nie rozumiem, dlaczego oni ze sobą, są - a argument, że dla "dzieci" trafia do mnie w 0%... bo dzieci to będą tylko kalekami mentalnymi i psychicznymi.

 

Naprawdę mówienie do osoby, która jest Ci w zasadzie najbliższa "połam się skurwysynu" jest czymś co nie mieści mi się w głowie.

 

Ta "wielka" miłość, pomiędzy nimi to normalnie, oczyszczająca jest jak się tylko patrzy...

Zakochać się można, w tej cudownej i lekkiej atmosferze miłości ;) 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie wytrzymał. Niestety niektórzy potrafią tkwić w podobnym bagnie latami... co ja mówię... wiekami. Zaraz przed wprowadzeniem tych wszystkich obostrzeń z powodu pandemii, byłem na poczcie świadkiem pewnej "uroczej" sceny: Przede mną czekało w kolejce starsze małżeństwo (mocno starsze - mniej więcej 80 lat, mężczyzna nieco starszy). Baba traktowała swojego męża jak służącego (dodajmy, że w normalnych i porządnych domach i służącego traktowano przyzwoicie, jak człowieka, który po prostu wykonywał swoje obowiązki, czego tutaj nie zauważyłem). Musztrowała go jak jakiegoś rekruta, a to żeby podał reklamówkę, którą sama zostawiła pod oknem, a to żeby odstawił z powrotem, a to żeby podał paczkę.... Co by nie zrobił było "za wolno", "za szybko", "źle"... Padały też przy tym jakieś epitety w stylu "starego durnia". Biedny staruszek biegał kilka razy po tej poczcie, oczywiście ze słowami "tak jest, kochanie", "dobrze, kochanie", choć widać było, że znacznie słabiej u niego ze zdrowiem fizycznym, psychicznym i ewidentnie nie ogarniał już co się wokół niego dzieje, a przynajmniej ogarniał z dużym opóźnieniem. Zero wyrozumiałości z jej strony. Żałosny widok - śmieszny i przerażający zarazem.

 

Również nie wyobrażam sobie zareagować w ten sposób. Rozumiem zdenerwowanie, ale są pewne granice, wydaje mi się, że w takich właśnie sytuacjach najlepiej widać kto jakim jest człowiekiem... Argument "dla dobra dzieci", też mnie nie przekonuje. "Dobro dzieci" widać na załączonym obrazku... Można to jedynie motywować uczuciem do dziecka, a przecież "wolny sąd" mógłby przyznać opiekę cudownej mamusi (bo czemu by nie).

 

Tutaj, przy okazji, jeszcze jeden materiał, na który wpadłem przypadkowo, przypisywany bohaterowi poprzedniego nagrania, ale zupełnie niesłusznie. Zupełnie inne osoby, inna sytuacja. Miła pogawędka z sąsiadką :)

 

 

 

3 godziny temu, Heniek napisał:

 

 

Klasyka gatunku można powiedzieć. Wystarczy trochę alkoholu, lub odpowiednio nerwowa sytuacja... nie trzeba szukać nawet typowej "Karyny", ta najporządniejsza też często pokazuje wtedy swoje oblicze. Na marginesie: dlatego jeśli morze to dla mnie przed sezonem, po sezonie, albo po prostu na odludziu (trzeba pokombinować). Ewentualnie jakieś większe miasto nadmorskie, bez tych charakterystycznych klimatów. Po co? Jeśli chciałbym popatrzeć na zwierzęta, to włączyłbym sobie Animal Planet :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.